Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szentendrei anyukák csevegjünk fórum

Szentendrei anyukák csevegjünk (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. dec. 20. 15:05

Lotussz!

Még mindig sok a meló?????????

2010. dec. 20. 15:04
Igen úgy néz ki én ilyen fiús anyuka vagyok!!!!!!!!!!
625. 11601fae51 (válaszként erre: 624. - Lóczy Mária)
2010. dec. 18. 08:06

Mondta Bocianya hogy kisfiút vársz:))

Nagy gratulka!

624. Lóczy Mária (válaszként erre: 623. - Krisztuci)
2010. dec. 9. 13:59
Ok az jó lenne!!!!!!!
623. Krisztuci (válaszként erre: 622. - Lóczy Mária)
2010. dec. 8. 21:14
Jaj de jó! Köszönöm szépen! Akkor a zenebölcsibe januártól becsatlakozunk! Remélem, akkor ott személyesen is találkozunk! :-)
622. Lóczy Mária (válaszként erre: 621. - Krisztuci)
2010. dec. 8. 20:32
zenebölcsi 0 éves kortól. Csirirbiri torna nem tudom, de megkérdezem.Puszi
621. Krisztuci (válaszként erre: 620. - Lóczy Mária)
2010. dec. 8. 15:09

Mindkét program jól hangzik, bár lehet, mi még kicsik vagyunk hozzá. Majd megérdeklődöm. y egy év az alsó korhatár. A csiribiri tornánál olvastam, hogA nagylány már kinőtt ezekből. :-( Ő már 14 éves! Ha van valamilyen nekünk való program, szívesen venném, ha szólnátok!

Szép napot! :-)

620. Lóczy Mária (válaszként erre: 619. - Krisztuci)
2010. dec. 8. 14:14

helló Krisztuci!

Mi zenebölcsizünk, ami csüt.-ként van 9.15-től és 10-től. meg péntekenként csirirbiri torna 9.30-tól. A babaúszást nem tudom:(De van még hétfőnként ringató azt hiszem 16-tól. A Napórás ház is számtalan programot szervez.

Nagylányod mennyi idős?

gyere máskor is :)Ha kérdésed van szólj, ha tudunk segítünk.)

Szép napot

2010. dec. 8. 09:25

Sziasztok! Baba-mama tornát keresve találtam rá a fórumotokra. Esztibaba másfél hónapos, ráadásul nem régen költöztünk Szentendrére (júliusban), így hát hálás lennék minden segítségért. Hiányzik nekem is a mozgás (a napi sétán túl), de nélküle még nem nagyon tudok menni. Jó lenne majd menni babaúszásra is, vagy esetleg olyan babafoglalkozásokra, amire együtt mehetünk. A nagylányommal is jártunk anno és nagyon élvezte, ráadásul utána sokkal könnyebben illeszkedett be a közösségekbe. De bármilyen jó tanácsot szívesen veszünk!

Szép napot!

Kriszta

618. Lóczy Mária (válaszként erre: 617. - Bocianya)
2010. dec. 6. 15:30
Köszi ez nagyon szép. Már itthon vagyunk!!!!!!!!!!
2010. dec. 6. 14:47

Mese a Mikulásról



Hókastélyban jéglakás:

Ott lakik a Mikulás.

Szél a szánja – mégse fázik,

Úgy röpül egy messzi házig.


Csengõje a hópehely.

Szánkójának énekelj,

Mintha dallal idehúznád,

S tedd ki ablakba a csizmád.


Ne lesd meg a Mikulást,

Rajta varázs a palást:

Leshetsz reggelig magadban,

Mert ha eljön, láthatatlan.


Hogyha tudnád, hol lakik,

S odaérnél hajnalig,

Jutnál mesebeli tájra –

Elolvadna palotája.


Megriadna és tova –

Röpítené fagylova,

A helyén meg, idenézz csak,

Sírdogálna ezer jégcsap.


Ne lesd meg a Mikulást,

Hadd suhogjon a palást,

Jöjjön, jöjjön láthatatlan

Éjszakában és havakban.


Táncolj, örülj, énekelj,

Mint kerengõ hópehely.

Csengõjüket fenyõk rázzák,

Telis-teli cipõd, csizmád.

2010. nov. 28. 13:42

Lányok!

a fötéren ma délután 4 kor kezdödik az adventi program sorozat :) 4 kor gyújtják meg az elsö adventi gyertyát...

mi kisétálunk a kis csajjal meg lehet apa is csatlakozik hozzánk de öt az ilyen nem igen érdekli háát ha rá tudom venni akkor igen:)


remélem valakivel össze futunk gyertek ti is!!!!

615. 11601fae51 (válaszként erre: 614. - Lóczy Mária)
2010. nov. 24. 20:16

Pár napja kaptam meg a leleteket, hogy túlvagyok a mandulagyulladáson, úgyhogy megint belevághatunk:)

Bár kicsit tartok tőle, mert amikor először belekezdtünk megszünt a munkahelyem, másodszorra jött ez a mandulagyulladás, amivel tavasz óta szenvedtem, úgyhogy remélem mostmár nem jön közbe semmi rossz...

Te hogy vagy?

614. Lóczy Mária (válaszként erre: 612. - 11601fae51)
2010. nov. 24. 14:51
Babaprojekt hogy áll?
613. Lóczy Mária (válaszként erre: 611. - Bocianya)
2010. nov. 24. 14:51

De jóóó! Úgy tudom, csak 5.től kezdődik igazán, meert addig vmilyen munkálatokat kellene befejezni. Még 3 hónap, de most egész jó:)

m

Mi pont 5 kén jövünk haza, úgyhogy remélem most már tényleg összejön:)

612. 11601fae51 (válaszként erre: 610. - Lóczy Mária)
2010. nov. 24. 10:11

Én benne vagyok a forralt borozásban is:))

Jó lenne már talizni!

611. Bocianya (válaszként erre: 610. - Lóczy Mária)
2010. nov. 24. 07:48

pont ezt akartam én is irni...

a hétvégén már kezdödödik a vásár?

én bene vagyok de én is f.csokit iszok..mert a bort nem ceressem...

hogy vagy kismama? mennyi van még hátra?

2010. nov. 22. 14:23

Mindenki eltűnt!

Összejöhetnénk az adventi vásáron egy forralt borra ill. nekem csak forró csoki jár:)))

609. Lóczy Mária (válaszként erre: 608. - Bambuc)
2010. nov. 15. 13:36
Köszönönm:) Még ma sem tudok táncra menni, nem érzem magam vég mindig 100% -san:))))
608. bambuc (válaszként erre: 607. - Lóczy Mária)
2010. nov. 12. 19:15
Akkor mihamarabbi jobbulást. Igyál sok mézes teát!
2010. nov. 10. 14:20

Sziasztok!

Mi is 2 hete betegek vagyunk, először gyururs , apa majd pár nap pihenő után, gyurika ismét és énis sajna. Iszonyatosan köhögögk , majd meg fulladok:(

Ti remélem már jobban vagytok:)

2010. nov. 4. 11:24

Akkor jobbulást mindenkinek, látom betegeskedtek:(

Marika, hogy vagy?

605. Bocianya (válaszként erre: 604. - Bambuc)
2010. nov. 2. 20:31
Nállunk is a lány beteg volt a hétvégén sajna most meg apa lázasodott be elég sok lett neki 39 feletti,igy most borogatom vizes ruhával és ugy néz ki hat neki mert megy lejjebb:)
604. bambuc
2010. nov. 2. 16:04

Mi betegek voltunk felváltva a gyerekkel.

Mária, mi van veled? Nem voltál táncon. Remélem minden rendben.

2010. nov. 2. 13:41

még mindig sehol senki....kihasználjátok ezt a szép időt?

ha gondoljátok,v.melyik nap sétálhatnánk a duna parton 1-et?

2010. okt. 26. 20:55

Lányok


nagyon el vagytok tünve...

nemsokára lehet szánkozni láttam a tv-ben hogy a Kékes tetön leesett az első hó...

Kismama hogy vagy??

601. Lóczy Mária (válaszként erre: 600. - Bambuc)
2010. okt. 17. 20:33
Köszi az infókat Ez a Napórásházi program szuper és remélem hamar megnyitják a kávézójukat is:)
600. bambuc
2010. okt. 17. 20:04
Babusgató holnap, azaz hétfőn lesz 16.30-tól 17.30-ig a Part moziban. Ha valakinek van kedve menni.
2010. okt. 16. 14:15
köszi..csak nem lesz belőle probléma..
598. bambuc
2010. okt. 16. 09:08

No bekopizom, remélem nem zárnak ki a reklámért...

Szentendrén a Napórásházban megnyitotta kapuit a Családiház, amely a következő programokkal várja a legkisebbeket:



RINGATÓ


Időpont: minden hétfőn 16 órától


Énekes, mondókás, játékos foglalkozás várandós mamáknak, anyukáknak, apukáknak és 3 év alatti gyermekeiknek


Szeretettel vár mindenkit a mi Ringató vezetőnk:


Gencsi Marietta



SZŐNYEGMESE – Zenés-bábos mesejátszó


Időpont: minden kedden 9 órától


Adrien vezeti a szőnyeget egy mesevilágba, ahol a gyerekek zenével, a saját hangjukkal, hangszerekkel és sok-sok bábbal alakítják a mese fonalát a mondókáktól kezdve akár a szerepjátékokig.



ZENEBÖLCSI


Időpont: minden csütörtökön 9.15 órától


Orsi vezetésével a legkisebbek is megismerkedhetnek a zene szépségével, a zenei kifejezésmódok sokszínű-ségével.



BABA-MAMA JÓGA


Ha jártál kismama jógára, most folytathatod a jóga gyakorlását, most már a kisbabáddal. Megmasszí-rozzuk őket, átmozgatjuk, átmozgatjuk a mamákat, beszélgetünk. Tanuljuk és tanítjuk a csendet, a békét, a mozgást a babáknak.


Ha nem jártál kismama jógára, akkor egy teljesen új élmény vár rád, amit a kisbabáddal együtt élhettek meg, egyszerre fedezitek fel egymást és a jóga csodás világát.


A finom, egymásra odafigyelő mozgást tanítja: Bedő Kriszta jóga oktató



TÜNDÉRTÁNC kislányoknak 3 éves kortól


Időpont: minden szerdán 9 órától és minden szomba-ton 10 órától


A kislányok zenei-, mozgás- és ritmuskészségének fejlesztése korosztályához illő hangulatban.


Felhőtlen szórakozást és jókedvet ígér Tündérvezetőnk: Fődi Andrea



VASGYúRÓ kisfiúknak 3 éves kortól


Időpont: minden szerdán 10 órától és minden szom-baton 11 órától


A kisfiúk házi lovagi tornáinkon felkészülhetnek az erőpróbákra, és azonnal össze is mérhetik tudásukat. Igazi kis vasgyúró-kiképzőnk: Fődi Andrea



NÉPTÁNC 3 éves kortól


Időpont: minden szerdán 17 órától


Erika néni köré összegyűlnek a gyerekek, és igazi táncházi hangulatban sajátítják el az első lépéseket és egyszerű kis népdalokat.



TESZEL-E mozgásstúdiónk a legkisebbeknek


A Test a Szellem és a Lélek egyensúlyáért – Te teszel-e?


Gyógytornászunk, Nagy Andrea által kidolgozott mozgásfejlesztő és erőnlétnövelő torna, amely hozzájárul a Test, a Szellem és a Lélek hosszútávú fejlődéséhez és harmóniájához.



BABA-MAMA TORNA


Együttmozgás – magunkért.


Erőnléti és alakformáló trénerünk: Fődi Andrea



hANGOLÓ a legkisebbeknek


Időpont: minden pénteken 9.30 órától


Ölbeli játékok, ujjmozgatók, höcögtetők, mint magya-rul. Ismerkedés egy idegen nyelvvel és magunkkal.


Fő behAngoló: Kóczán-Tóth Krisztina



hANGOLÓ 3 éves kortól


Időpont: minden szerdán 16 órától és minden pénte-ken 10.30 órától


Sok-sok zene, játék, mondóka, ének, mese. Célja, hogy a gyerekek megbarátkozzanak az idegen nyelvvel, és korosztályuknak megfelelően maga-biztosan meg tudjanak szólalni, mégpedig a lehető legjobb kiejtéssel.


Fő behAngoló: Kóczán-Tóth Krisztina



KÉZMŰHELY 2 éves kortól


Időpont: minden kedden 10 órától


Együttjátszó- és alkotó kreatív kézműves műhely 2 éves kortól. Műhelymesterünk. Kabó segítségével mindenki megtanulja az alapvető kézműves tech-nikákat korosztályának megfelelően. Az otthon nehéz-ségekbe ütköző kézművesműhely megteremtését bízd ránk, és közösen alkothatsz gyermekeddel nálunk!



CSODAZUG 4-5 éves kortól


Időpont: 2 hetente kedden 16 órától


Kézműves és irodalmi délután óvodás korú gyerekek-nek. Lefestünk egy mesét, elkészítjük a meseházat, együtt megírjuk a saját mesénket stb, ezeket a ko-rosztálynak megfelelő kézműves technikákkal.


Műhelyvezető: Kabó



KORONGRA FEL! - Kerámia műhely


Munkák agyagból. Kicsiknek. És Nagyoknak.


Alkotás. Teremtés. Öröm. – Agyagozás. Korongozás. Formázás.


Időpont: minden hétfőn 16-19 óráig


Induló és tervezett foglalkozásainkra a jelentkezés folyamatos, bekapcsolódás bármikor lehetséges. Lehetőség szerint előre jelezd, ha részt kívánsz venni valamelyiken.


Mivel még mi is alakulunk, nagyon várjuk véleményeiteket, igényeiteket. Várunk benneteket!



Lesznek programjaink iskolás korú gyerekeknek és felnőtteknek, családoknak is. Figyeljétek a honlapunkat, ami hamarosan indul, illetve gyertek be hozzánk!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook