Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szent István Kórház, nőgyógyászat, mennyit illik adni a dokiknak? fórum

Szent István Kórház, nőgyógyászat, mennyit illik adni a dokiknak? (tudásbázis kérdés)

2011. febr. 18. 17:30

Köszi a válaszokat!

Hát sajnos az a helyzet, hogy én sem viccből fizetem a TB járulékot, de ha az ember beteg, és jó ellátást akar, akkor zsebbe kell nyúlni. Örülök neki, hogy Pálfalvi doktor elvállalt egyáltalán, csak olyan kellemetlen megkérdezni, hogy akkor most mennyi... De ezt fogom tenni.

2011. febr. 18. 17:28

Sziasztok!

Az én orvosom (nem Istvános, nem is főváros) erre a kérdésre csak annyit mondott, hogy "Önre bízom". Engem visszataszít ha egy orvos kerek perec megmondja, bár az sem rossz miheztartás végett. Szóval, felénk járja egy olyan íratlan szabály, hogy az anyasági összegét "illik" adni szüléskor az orvosnak. De én hallottam attól lényegesen kevesebbet is.

2011. febr. 18. 17:06
miért kéne annyit adni? ha nem a magánrendelésére jársz? ha az ügyeletesnél szülsz? ez a feladata, erre esküdött fel. Ha nem az ügyeletesnél szülsz, hanem magánrendelésen akkor pedig egyszerűen kérdezd meg mennyi a tarifa, nem lesz szívbajos biztos vagyok benne.
4. vikuszka (válaszként erre: 2. - Eszterxx)
2011. febr. 18. 17:02
Nagyon köszi a választ! A dokim Dr. Pálfalvi, tudom, hogy ő ott nagyon menő. Nem szülés lesz, hanem műtét.
2011. febr. 18. 17:01
Van dokid, mert őt inkább kérdezd meg, ha meg nincs akkor csak annyit amennyit jónak látsz!!!
2011. febr. 18. 16:57
attól függ, hogy milyen helyzetben levő doki, szülésnél 80-120 eFt
2011. febr. 18. 16:11
Szent István Kórház, nőgyógyászat, mennyit illik adni a dokiknak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook