Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szent István Egyetemről van valakinek tapasztalat? fórum

Szent István Egyetemről van valakinek tapasztalat? (tudásbázis kérdés)

2014. aug. 1. 14:46

Én mezőgazdasági mérnök msc-re jártam (már csak a szakdogát kéne valahogy elővarázsolni meg lezáróvizsgázni, addig indexre tettek vagy mi). Levelezősként.


Hm...amit oktattak rendesen, azt tényleg rendesen oktattak. Amit nem akartak, nem értek rá (félévente 300.000 Ft-ért!!!) vagy épp ütközött mással, azt vagy leszedted a netről, esetleg bementél a könyvtárba ha érdekelt, vizsgán eljópofiztunk és csá. Az ügyintézés bizonyos esetekben katasztrofális (órák megszervezése...tanárok sokszor azt nem tudták, épp mit is kéne oktatniuk, mert nem mondták, csak h itt lesznek ilyen levelezős népek...). A TO 100%, mindig segítettek, akármilyen hülyeségről volt szó ez nagyon pozitív, mert pl a Szolnoki Főiskolán sokszor úgy hajtottak el a fenébe, h csak úgy csattant. :D


Levelezősként valahogy úgy voltak velünk, h vagy ugyanúgy bevasaltak rajtunk mindent vagy totál nem érdekelt senkit az egész, volt olyan vizsgánk, ahol simán otthagytak minket a teremben és nekünk kellett megkeresni akire a vizsgáztatás bízva volt, h szeretnénk odaadni a papírt, mert megy a vonat. XD Bár én ezt az msc jellegre is fognám, úgy voltak vele sztem, h egy diplomáért már megizzadtunk rendesen, nem szívatnak halálra.

3. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - Lili85)
2010. szept. 7. 18:59
Én mindkettőre jártam (SZIE GKF és BGF KKF). Munka mellett csináltam mindkettőt. Az, hogy nehéz-e, alkati kérdés, ha vizsgára tanulós típus vagy, akkor simán megy. A SZIE-e szervezettebb volt, és sokkal több segítséget kaptunk a tanulmányi osztálytól.
2010. szept. 7. 15:05
?
2010. szept. 7. 13:47

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata a Szent István Egyetemmel kapcsolatban? nagyon nehéz suli? Jár valaki a gazd.menedzsment szakra? Melyik a nehezebb a BGF-PSZFK-án elvégezni a szakot vagy pedig a SZIE-n?


Válaszokat előre is nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook