Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szent Imre Kórházban, kinél mennyibe kerül a szülés? fórum

Szent Imre Kórházban, kinél mennyibe kerül a szülés? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. máj. 11. 10:34

Én is csodálkozom a negativ tapasztalaton, mesélj, kinél, mikor, hogyan?

A kórháznak nagyon jó hire van, abszolút bababarát, alternativ szülőszobája van, és ha 2010 óta (a szülésem óta) nem változtak a dolgok, akkor ez igy is van :) Én abszolút elégedett vagyok, kevesen mondják, hogy szép szülésük volt, nekem az volt, és ez nem kis mértékben köszönhető a szülést kisérő bábának és orvosnak.

A fóruminditonak viszont az a rossz hirem van, hogy mivel ez a kórház épp a természetes szülés támogató szakembereiről hires, lehet nem lesz könnyű olyan dokit találni, aki eleve császárra készül - hacsak ezt valami (pl anya betegsége, stb.) nem indokolja.

Amit még fontos tudni, hogy most már szülésznő egyedül nem vállalhat szülést (tehát úgy, hogy szülésznőt kérsz fel, neki fizetsz, és az ügyeletes doki jön be a szüléshez), de ezt jóformán ma már csak a Dél-Pestiben lehet Bp-en. Még.

Az árak anno úgy alakultak, hogy a doki vizsgálati dijának tizszerese a szülés kb - de ezt én amolyan általános irányelvként tudtam, nem kifejezetten Szent Imrésnek. Mi kevesebbet fizettünk, és nem raktak ki a kórházból :D

7. de Luca (válaszként erre: 6. - Tashadow)
2014. máj. 11. 10:34
Jaj, basszus, ne haragudj, nem tudtam, hogy az ott történt :-(
6. tashadow (válaszként erre: 4. - De Luca)
2014. máj. 11. 10:32
Te tudod hogy mi történt. :(
5. tashadow (válaszként erre: 3. - Zaya86)
2014. máj. 11. 10:31

Inkább nem. Általánosságban:


Formailag nagyon szépen felújították, külsőre csillog-villog. És a belső betegségei is olyanok, gondolom mint máshol. Kevés ott a tapasztalt orvos, és nem lehet velük igazán beszélni, a rezidens droidok uralnak mindent. Ami tök jó lenne, ha tényleg lenne valaki aki megmondja nekik hogy mit csináljanak. Azon felül a gyógyszereket néha neked kell beszerezni innen-onnan, mert ugye háziorvos nem írhat fel, amíg kórházban vagy. Szóval csak a szokásos, gondolom.

4. de Luca (válaszként erre: 2. - Tashadow)
2014. máj. 11. 10:24
Császároztak? :-D
3. Zaya86 (válaszként erre: 2. - Tashadow)
2014. máj. 11. 10:06
Szerintem semmi gond a kórházzal, sőt! Bár ugye mindenki más...Mi e negatív tapasztalat? :))
2014. máj. 11. 09:58

Szent Imre Kórház - Nem irigyellek b*sszus!

Jó, tudom van rosszabb is. Biztos. De nem bírtam megállni ezt a hozzászólást, bocsi.

2014. máj. 11. 05:08

Privát üzenetben várom, vajon melyik doki mennyiért vállal szülést, főként császármetszést.

Van -e olyan orvos, akinek nincs megszabott tarifája, hanem amolyan "ki mennyit ad" alapon dolgozik!?


Fórumokon nem túl aktívak ebben az elég kényes témában.

Köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook