Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szénhidrátszegény diéta, tuti siker... csatlakozol? :) fórum

Szénhidrátszegény diéta, tuti siker... csatlakozol? :) (beszélgetős fórum)


16. szakalyadri (válaszként erre: 15. - Keldaa)
2011. aug. 30. 12:51

[link]

Pillants bele ebbe a fórumba,nemrég indult és épp ez a téma.

Én addig ettem míg jól nem laktam,volt hogy két pár virslit is megettem vacsorára mustárral:DDD

15. Keldaa
2011. aug. 30. 12:37

köszönöm szépen ha hiszed ha nem pont erre az oldalra találtam rá és el ájultam mennyi mindent lehet enni:)

Még a következő lenne a kérdésem

láttam lehet enni pl párizsit de menyit azt nem irja:(

szerinted?

2011. aug. 29. 13:38

[link]


Én ezt a táblázatot használtam,délutántól 1-es kódúakat ettem csak.

Ha lemegy pár kiló a torna majd akkor,addig séta meg biciklizás,én sem egyik napról a másikra álltam neki tornászni.

Szedd ki az 1-es kódúakat és ragaszd ki a hűtőre,nekem bejött:))

13. Keldaa
2011. aug. 26. 05:52

Szia!

Pcos-ra Meforalt szeddek napi 2 szemet hát eddig semmi változás de még igen korán vagyok vele 2 hét az nem sok idő nagyon remélem hogy fog valamit is segiteni .

Most valahogy tartom a sulyom nem megy se lejebb se feljebb :( nem tudom hogy csináljam mert nállam a fogyás nagyon kell de most el vagyok keseredve :( a torna valahogy nem az én müfalyom tudom hogy fontos de nem megy.( mit csináljak? valami jó tipped? egy pár kaját irj le nekem lécike mi az amit ettél mi az amit nem:(:(:(

12. szakalyadri (válaszként erre: 11. - Keldaa)
2011. aug. 25. 08:49

PCOS-re milyen gyógyszert szedsz?

Tudom milyen,pont mint a 90napos alatt,az ember ölni tudna egy tál normális kajáért:((

11. Keldaa
2011. aug. 25. 06:38
hát én pcos vagyok meg tulsulyos elég nehézkes én nem szedek semmi fogyi gyogyszert csak pcosra de szerintem ez is elég mert nem nagyon megy töle az evés:( de nem is baj. 2 hét alatt le ment majdnem 5 kb most valamiért vissza jött 1 kg és elkeseredtem:(én nem tudom mit teszek roszul kenyeret nem eszem sem tésztát jó igaz tegnap becsuszott egy kicsike kenyér de már annyira hozzá szoktam hogy azzal lehet jol lakni:( csinálom magamnk a kaját natur csirke kevés vajon megsütöm salátával este nem eszem csak gyümit de ez a 2 hét annyi mintha már egy éve csinálnám:(
10. szakalyadri (válaszként erre: 9. - Keldaa)
2011. aug. 24. 21:49

Persze,igazad van,belefárad az ember a sok csalódásba.

Kezdtem a 90napossal,aztán elkezdett lafogni a bőr a karomon úgyhogy abbahagytam,gyorsan vissza is szedtem:(

Aztán jött a méregdrága zsírégető tabletta,ami elvileg leolvasztja rólad a zsírt-hát én voltam a kivétel:((

Elkezdtem tornázni R.Réka DVD-jével,bicikli,és figyeltem az Up-Date táblázatot...ettem rendesen reggelit,majd normálisan ebédet is,délutántól csak olyat ami 1-es kaja,nekem így sikerült,de nagyon lassan.Magyarán mindent ettem,de okosan.

Jobb volt a 90napos közben látni hogy hétről-hétre megy lejebb a mérleg számlálója,de ezzel a módszerrel lasabban ment:((

Rám azt hogy PCOS nem mondta a doki,miómával,majd meddőséggel kezdődött,erre kaptam a hormonokat.

2011. aug. 24. 14:27
Én egy szóval nem mondtam hogy cikiztél valakit is csak azt írtam hogy soknak elege lehet abból hogy jaj ez a diéta jó a másik az nem jó én is már nagyon sokat ki próbáltam grat a 30 kg-hoz Nem tudom hogy csináltad ettél és közbe tornáztál? mert úgy jött le az előző írásodból hogy nem kell mindent meg vonni,vagy ha gondolod szívesen el olvasom neked hogy is sikerült le fogynod mit ettél mit nem? Pcos.vagy?
8. szakalyadri (válaszként erre: 7. - Keldaa)
2011. aug. 24. 12:49

Te ezt most olyannak írtad aki maga is 30kg-ot dobott le,megjegyzem hormonproblémák.

Csak jószándékból írtam,és jótanácsok nem cikizés vagy egyéb,bár ha te ezt nem segítségnek,tanácsnak tartod,akkor nem tudom mi az neked.

7. Keldaa (válaszként erre: 6. - Szakalyadri)
2011. aug. 24. 12:31

Itt szerintem szó nincs drasztikus fogyásról csak szerintem már mindenki ki próbált egy csomó mindent és nem sok jóval tudott elődrukkolni

ha valaki el kezd fogyózni és azt mondja hogy na mostantól nem eszik kenyeret meg tészta félét(Amivel sikerül is fogyni) attól függetlenül a szénhidrátot még be viszi más étellel a szervezetbe, A megnyúlott megöregedett bőrről meg csak annyit hogy ez a mondatodba is benne van a Torna meg a mozgás és már is nem lesz nyúlott pötyedt bőr

tudom értékelni azt aki csak ilyen jó tanácsokat tud belökni a témába és jó tanácsok meg sehol

Könnyen beszélnek egyesek itt nem feltétlen a zabálás miatt van a sok elhízott esetleg más okai is lehetnek!

6. szakalyadri (válaszként erre: 5. - Puszmó)
2011. aug. 24. 08:01

Drasztikus módon vontok el a szervezetetektől olyan tápanyagokat amikre szüksége van,gyors fogyás címszó alatt.

Aztán ha ismét enni kezdesz raktározni kezd a szervezeted,jön a jojó:(

A megnyúllott,megöregedett bőrről nem is beszélve:(

Miért nem értek lassabban lányok?

Egyszerű a titok,torna,mozgás,egészségesebb ételek,esetleg a vacsora elhagyása.

Ezek a "látványos módszerek"csak jól megemelkedett testzsírszázalékhoz vezetnek,szénhidrátra pedig szüksége van a szervezetnek.

Sok szerencsét nektek,vagy így vagy úgy!:)

2011. aug. 23. 22:22

Szia :)

Én 3 hete élek szénhidrát nélkül. Az elején még nagyon nehéz volt megszoknom, mert édességmániás voltam. És nem utolsó sorban imádtam a kenyeret is. Az elején ingerlékeny voltam ugyan, de mostanában már nem érzem magam annak. Sőt! Felvillanyoz, hogy egyre kevesebbet mutat a mérleg. Természetesen mozgok is mellé, amit nagyon nehéz volt beiktatni a mindennapjaimba. Tipikus lusta dög kategóriába tartoztam. De bármikor, amikor az elcsábulás veszélye fenyeget, vagy épp nincs kedvem mozogni, felidézem a célom. Csak el kell határoznod, hogy te irányítod az életed és nem az ételek, s sikerülni fog a dolog :) Sok sikert és kitartást :)

4. 7a04181114 (válaszként erre: 3. - Szisszancs)
2011. aug. 23. 22:19

hát pedig nálam van...

legalábbis akik azt a sportot űzik mint én, két időszak van, viszont most nem akarom kifejteni ennek miértjét és hogyanját.

a lényeg, hogy megvan a tudásom, akaratom hozzá, hogy úgy formáljam a testem ahogy az éppen nekem jó;)

2011. aug. 23. 22:17
valóban kicsit ingerlékenyebb vagyok, de eddig jól birom...sőt, bár még nagyon az elején járok de most nagy az elhatározás:) viszont olyan nincs hogy nem figyelsz oda a súlyodra annak sok érelme nincs hogy a tél alatt felszedsz pár kilót tavasszal pedig kezdődik a "szenvedés" :)
2011. aug. 23. 22:11

sok sikert és kitartást, valamint nagy toleranciát kivánok a környezetednek, mert a ch megvonás bizony ingerlékenyebbé fog tenni...

amúgy én már túl vagyok rajta, a nyári szezon után e héttől már nem figyelek a súlyomra, következő diétás időszak áprilistól indul:)

2011. aug. 23. 22:07

Sziasztok!

Elsősorban szeretném hogy ide gyűljenek össze mindazok akiknek van tapasztalatuk a diétával kapcsolatban illetve fogyni szeretnének egy kis szénhidrát megvonással :) segítünk egymáson, tartjuk egymásban a lelket, recepteket cserélünk :) és együtt örülünk a leadott kilóknak. Nekem ez a negyedik napom:) Várok a fórumba mindenkit sok szeretettel:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook