Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szénhidrát vagy kalóriaszámlálás fórum

Szénhidrát vagy kalóriaszámlálás (beszélgetős fórum)


2017. dec. 22. 14:20
Úgy tűnik tényleg többet ettem mint előtte észrevétlen...becsusszant olyan is amit előtte nem ettem:( szóval most minden erőmmel azon vagyok h lemenjen. Majd beszámolok nektek mikorra sikerül.
2017. dec. 21. 17:35

A kalóriaszámolás szerintem tuti módszer, a matematika mindig működik: ha kevesebb megy be, mint amennyi elhasználódik, akkor abból fogyás lesz :)

A kalóriabázis is jó, de nagyon egyszerű kezelni a Myfitnesspal alkalmazást és telefonra is letölthető, van vonalkódolvasója, szóval nagyon könnyen nyomon lehet követni a kajálást.

4. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Lili0707)
2017. dec. 21. 16:20

Érdemes lenne utána járnod a hízásod okának. Egy egyszerű háziorvos által adott laborbeutaló, amiben Tsh-t is megnézet. Az a pajzsmirigy működését mutatja. Ugyanis ha alul működik, bizony okozhat indokolatlan hízást és mondtad, hogy te odafigyelsz.

Szóval érdemes megnézetni.

Nekem a kalóriaszámlálás nem jött be. De a ch számolgatás sem. Sőt a fehérje számolgatás sem. Újabban a 'mindenből, de keveset' elvet követem. De a közelgő ünnepek és a várhatóan kevesebb mozgás, igazából most ellenem dolgoznak, de valahogy túlélem. :)

2017. dec. 21. 14:49

Kalóriaszámlálás, kaloriabazis.hu

46 nap alatt 5,10 kg-ot fogytam ezzel a módszerrel és heti háromszori mozgással. :)

2017. dec. 21. 14:17

Kalóriabázis!


(ott mindent számol)

2017. dec. 21. 14:16
Szerintetek melyik a hatásosabb és egészségesebb hosszútávon? Feljött rám pár kiló nyár óta pedig odafigyelek nem zabálok.De mégis felkúsztak gyorsan a kilók.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook