Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szénhidrát szegény klub:) fórum

Szénhidrát szegény klub:) (beszélgetős fórum)


7. reformeletmod (válaszként erre: 6. - 759dae95ea)
2011. aug. 3. 12:37

Drukkolok, hogy mielőbb babás legyél! 55,6 kg szerintem elég is a magasságodhoz. Habár én 169 cm vagyok, de az ideális testsúlyom nekem 52-53 kg. De ez csont-izom függő is. Elvileg még 70 kg-ra is azt írja nekem a BMI, hogy normál, de ez marhaság. Tudnék mutatni képeket:D

Kivizsgáláson voltál? Mármint az IR-en kívül van egyéb eü gond, ami miatt nem jön össze a bébi?

2011. aug. 3. 11:38
Sziasztok Lányok! Én másfél éve diétázom, először lúgosítottam, majd kiderült inzulinrezisztenciám van, május óta 160g szénhidrát diétán vagyok. 168 cm-hez 62,8 kg-ról indultam, most 55,6 kg vagyok, Babáért küzdök, 3 éve.
5. reformeletmod (válaszként erre: 4. - Zibici)
2011. aug. 3. 11:16

Én alapjáraton mindig vékony voltam, csak a terhességek alatt szó szerint zabáltam. 2.-nál csupán 52-ről sikerült felmennem 80-ra. No meg változik az ember, nem is mozog annyit, mint fiatalabb korában, anyagcsere is lassul, nem volt nehéz felrántani 28 kg-ot....viszont leadni.....ÁÁÁÁÁ

Sokat tudok majd neked segíteni és ha mindent betartasz, szerintem simán menni fog és eléred az álomsúlyt. Nekem az Update (RR oldalán fent is van a sikertörténetem) adta meg az alapot, a rendszert. Persze azóta mindent receptet átalakítottam, nem muszáj pont azokat a termékeket megvenni, az elv a lényeg. Kevesebb kcal, sok rost, kevés CH, mozgás-->életmódváltás, lépésekben felépíteni, ne máról holnapra, mert hamar feladja az ember. (tapasztalat:)))

2011. aug. 3. 10:55
Nincs igazán meghatározott mennyiség,h mennyit szeretnék fogyni.30 kilót kellene kb,de gyereket is szeretnék hamarosan,ezért inkább úgy vagyok vele,h életmódot változtatok,aztán majd alakul.Minden tanácsot szívesen veszek,és örülnék ha leírnád,hogy mit ettél.Illetve mennyit fogytál?Mennyit tornáztál,és mit?
2011. aug. 3. 10:47

Kitartást a diétához! Azért a kcal bevitelre is figyelj! Mennyit szeretnél fogyni? Nekem is anno így sikerült (2. gyerek után), én max 150 CH-t ettem meg tornáztam sokat.

Szerencsére most a 3. terhességnél nem híztam olyan sokat, én is életmódot váltottam, azért is vagyok így most. Ha gondolod, adhatok tanácsot, csak nem nagyon tudok gépközelben lenni, de azért igyekszem visszanézni!

2011. aug. 3. 10:42
És most látom hogy véletlenül külön írtam a szénhidrátszegény szót!!!:)))
2011. aug. 3. 10:40
160 gr-os szénhidrátos életmódváltásba kezdtem tegnap.Persze még több lett mint 160 gr,de azért elégedett voltam magammal. Próbálok sorstársakat találni,akik 160 gr-so szénhidrát diétát kezdenek,kezdenének,csinálnak.Ha valakinek van kedve csatlakozni a fórumomhoz,azt szívesen látom,itt:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook