Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szendvicssütőben gofri, vagy gofrisütőben szendvics? fórum

Szendvicssütőben gofri, vagy gofrisütőben szendvics? (tudásbázis kérdés)


14. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 10. 09:34

Annyiban nem mindegy, hogy a szendvicssütőből könnyebben folyik ki a gofritészta, főleg, hogy vannak kimondottan előre lejtő fajták.

A lidl-ben, aldi-ban fillérekért adják a cserélhető lapost, szóval kivárnám míg lesz ott...

2022. márc. 9. 15:55
Köszönöm a tanácsokat, utánanézek a panini sütőnek!
12. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 15:04

Elméletileg. Mert elméletileg lábasban is lehet palacsintát sütni, és mélyebb serpenyőben is lehet levest főzni.

Bármit lehet bárhogy, ha elég kreatív vagy :D


Cserélhető lapost vennék a helyedben.


Nekem panini sütőm van, ebben sütök szendvicset is, meg húst is, de gofrit nem.

2022. márc. 9. 13:51
Szerintem egyáltalán nem mindegy. A gofrinak nagy a felülete, ahol finom, ropogósra sül a tészta, de vékony a keresztmetszete, így gyorsan átsül belül is. A háromszög melegszendvicssütő öblösebb, így vastag lesz a gofri, lassan kell sütni, hogy ne maradjon belül nyers. Így viszont kívül valószínűleg inkább szottyos lesz, mint roppanós. A gofrisütő említett vékony keresztmetszete miatt viszont nagyon lapos lesz a szendvics, és kinyomja a belsejéből a sajtot. Ezért javasoltam a panini sütőt. Annak nincs öblös része, egyenletes a vastagsága, de a vastagabb szendvicshez is jó. De én inkább rászánnám azt a plusz 2-3 ezer forintot.
10. vigyefene (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 13:41

Nem mindegy. Neked jobb a szendvics sütő. Hasonlitsd össze őket.

[link]


[link]

2022. márc. 9. 13:35
3 in 1 sütőm van
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2022. márc. 9. 13:22
Tehát elméletileg teljesen mindegy, melyiket vásárolom.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Dad1f54482)
2022. márc. 9. 13:20
Természetesen mindkettőt :) ezért a kérdés!
2022. márc. 9. 13:03
Úgy 2000 forinttal drágább a gofri és szendvicssütő, aminek cserélhető lapjai vannak, mint a sima szendvicssütő. Ha semmiképpen sem olyat szeretnél, akkor esetleg egy panini sütő?
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 12:49

Szendvicssütőben tudsz háromszög alakú gofrit sütni, gofrisütőbe meg bele tudod rakni a toastkenyeret.

Van cserélhető lapokkal rendelkező sütő is. Igaz jóval drágább.

4. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 12:44

Mit szeretnél enni? Gofrit vagy szendvicset?


Szívesen :)

3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 12:44
Nekünk olyan melegszendvicssütő van amihez 3cserélhető lap van.Van melegszendvicsnek és gofrinak is.
2022. márc. 9. 12:40
Nem tettem hozzá: természetesen az elektromos, összecsukhatós konyhai kisgépekről van szó.
2022. márc. 9. 12:39

Melyik a használhatóbb megoldás?

Mindkét gépet nincs módomban megvásárolni, de mindkét ételt szeretném elkészíteni, csak nem tudom melyik lenne praktikusabb?

Ha van valakinek tapasztalata, megosztaná velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook