Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Szemránckrém" fórum

"Szemránckrém" (beszélgetős fórum)


11. Jellina (válaszként erre: 7. - 7a9516d683)
2011. márc. 20. 21:02
Lancome Primordiale Optimum szemránckrém
2011. márc. 18. 11:04

Sziasztok!!!

Köszönöm mindenkinek a segítségét,de láttom ezek a dolgok nemcsak engem foglalkoztattnak....

Clinique All About Eyes Rich elméleteileg a 20-as év elejében jároknak mondták,hogy jó,nekem a Clinique All About Eyes-t ajánlodták,merthogy a ráncok kialakulásának megelőzésérevaló.

Az Ilcsit sokan mondták,de ugy azt csak kozmetikustól lehet venni?Csak ugye én Bécsben lakom és itt nem használnak ilyet.

9. 7a9516d683 (válaszként erre: 8. - 3e0ba54fb8)
2011. márc. 18. 10:32

Szia !


Tudsz pontos neveket adni nekem ? Pl: a Hauschkáét ?

Ez német termék ?

Köszi : )


Gabi

2011. márc. 18. 10:27

Én a helyedben - ahogyan a sajátomban is teszem :)) - kizárólag természetes anyagokat használnék.

A ránctalanító krémek legtöbbje úgy működik, hogy a bőr mélyrétegéből felszívja a nedvességet, innen az azonnali ránctalanító hatás. Hosszú távon azonban rosszabb lesz a helyzet.


Az Ilcsinek, a weledának, a Hauschkának vannak olyan termékeik, amelyek a bőr természetes folyamatait támogatják. Hosszú távon hatnak, semmi azonnali hatás, de a bőr hosszú távon hálás lesz érte.

7. 7a9516d683 (válaszként erre: 2. - Jellina)
2011. márc. 18. 10:04

Szió !


A Lancome szemránckrémnek megírnád a pontos nevét ha tudod és ha szépen megkérlek ?

36 éves vagyok és 1-2 éve vacilálok rajta hogy kipróbálom.

Köszönöm szépen !


Üdv: Gabi

6. agis (válaszként erre: 4. - Amyrah)
2011. márc. 18. 09:42
Nekem a normal All about eyes bevalt, a rich-tol eg a szemem.
2011. márc. 18. 07:47
Nekem nagyon bevált az Alverde (jede haut) minden bőrtípusra kék kupakos szemránckrém. Kisimult tőle a bőröm és a karikák is elmúltak.
2011. márc. 17. 23:03

Szia!


Nyugodt szívvel ajánlom a Clinique All About Eyes Rich (püffedtségre,karikákra).Mivel hypoallergén ezért érzékeny szeműek is használhatják! Természetesen egyén függő, hogy kinek melyik jön be.. azt azért jó tudni, hogy meg van az arckrémek és szemkörnyék ápolók felviteli technikája. A szemkörnyékápoló hatását lehet fokozni azzal, ha apró ütögető mozdulatokkal visszük fel a szemkörnyékre (ez serkenti a vérkeringést, és nem ,,nyújtjuk" vele a bőrt). Minden esetben a rendszeres használat hozza meg a várva várt hatást! Jó szérumokkal( főleg éjszakai használatnál)együtt használni, mivel a szérum elősegíti, hogy mélyebbre jusson a hatóanyag, így fokozva annak hatását! 29 évesen még NEM célszerű nagyon erős szemránckrémet alkalmazni, mert az idővel ellustíthatja a bőrt, pontosabban fogalmazva a természetes regenerálódási folyamatoknak átveszi a ,,munkáját", így elkényelmesedik a sejtek természetes regenerálódása és egy idő után többet ártunk a bőrnek vele mint használunk! :) Remélem érthető.. ha nem kérdezz nyugodtan! :)Ha nem a Clinique-re esik a választás akkor arra figyelj, hogy védjen a szabadgyökök ellen, és NE ránctalanító legyen, hanem öregedésgátló... 35 éves kor alatt célszerű még csak a megelőzésre koncentrálni! Üdv: Amyrah

2011. márc. 17. 22:55

A clinique termékek sem rosszak, de nekik igazából az az előnyük, hogy hypoallergének.


Ja, és ami még No.1: Estee Lauder Advanced night repair for eyes - tuti !

2. Jellina (válaszként erre: 1. - Pixitimi)
2011. márc. 17. 22:53

Kifejezetten jók:


-ROC szemránckrémek

-Lancome

-a Vichynek van egy kék színű csomagolásban lévő stiftje, direkt szem alatti részre, ez főleg hidratál, kényeztet, tehát a ráncok megelőzésére van, meglepően olcsó és jó

- ami talán már nem Neked való (még nagyon fiatal vagy), de nagyon jók:Botoceutical termékek, pl Ophtaceutical (táskára, karikára és ráncokra egyaránt)

2011. márc. 17. 22:46
Ismét egy évvel idősebb lettem (29) úgy gondolom, hogy bár nem vagyok olyan erősen ráncosodó,de ideje,hogy elkezdjem.Várok minden javaslatot, hogy milyen szemránckrém ideális!Kinek,milyen tapasztalata van-e téren?Olyat szeretnék amely ránctalanító és szem körüli "karika eltüntető" egyben.Én Cliniquet néztem,de a krémjei közül se tudom melyiket válaszam.Ha van aki ilyet használ irjon,de kiváncsi vagyok mások véleményére is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook