Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemöldöktetoválás Kaposváron? Kinél csináltassam? fórum

Szemöldöktetoválás Kaposváron? Kinél csináltassam? (tudásbázis kérdés)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Idhikai)
2020. júl. 16. 18:38

Köszönöm szépen! Láttam Marcsi munkáját közelről is, de sajnos szerintem ponthogy nem hatott természetesnek, látszott a mű hatás. Teljesen kivehető volt, hogy tetovált szemöldöke van a hölgynek, szálas technikával egyébként.


Keresgélek tovább. Még egyszer köszönöm!

6. Idhikai (válaszként erre: 5. - Idhikai)
2020. júl. 16. 14:20
összen = ősszel
2020. júl. 16. 14:19

Pár éve Kaposváron, Kántás Marcsival csináltattam. Teljesen elégedett voltam a munkájával, a körülményekkel.

Most összen újra tervezem a szemöldök tetoválást, a szájtetoválás az fáááááj, azt még meggondolom. :)

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2020. júl. 16. 13:12
Azt hiszem megtaláltam az illetőt, valóban csodás munkái vannak, de sajnos a távolság megoldhatatlan. 🙁 Mindenesetre köszönöm
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2020. júl. 16. 12:56

Somogy Megye, Kaposvár. <-- jó magam.

Nagyon köszönö! Esetleg nevet nem tudsz?🙂

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 16. 12:11

NEm tudom merre vagy, Debrecenben esküsznek egy csajra, szálasat csinál. Én két nőt ismerek ezekből, hát nem mondanám meg, hogy tetoválás.

Mondjuk az egyik amúgy is szép nő, bár szája, szempillája is "csinált", de nem venni észre.

2020. júl. 16. 11:19

Sziasztok Fórumozók!


Azoknak kérem a segítségét, akiknek van tapasztalatuk szemöldöksmink/tetoválás szempontjából. Szeretném megcsináltatni, ugyanis a sajátom fakó, kissé ritkás. Minden reggel 10 perc legalább azzal megy el, hogy rajzolgatom..

Elkenődik nap végére és formátlan is, majd estére egy zuhany és volt-nincs.

Tanácstalan vagyok kihez menjek, nem szeretnék rosszul dönteni és főleg megbánni nem szeretném. Adnátok tanácsot, kinek milyen tapasztalata van...?

(Helytől és az áraktól függetlenül a legjobbra vagyok kíváncsi, aki precíz, és természetességre törekszik.)


Hálás köszönet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook