Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemöldökfesték allergiára tudtok valami krémet? fórum

Szemöldökfesték allergiára tudtok valami krémet? (tudásbázis kérdés)


9. Dancili (válaszként erre: 8. - Pinkyke)
2011. febr. 24. 10:37
Köszönöm :) Most ajánlottak egy Perilla nevű krémet, most az lesz soron. Ja, bőrgyógyász által felírt krém még sosem volt jó nekem, mindig fórumokon kaptam eddig használható segítséget. Meg azok tudnak hatékonyan segíteni, akiknek van már ilyen tapasztalat.....azért írtam meg, hogy mitől lett.
8. pinkyke (válaszként erre: 6. - Dancili)
2011. febr. 24. 10:31
esetleg a patikában nem ajánlottak valamit ? nekem a fejbőrömet marta szét a hajfesték. még azt próbált meg, hogy 1 pici betadint ugyan annyi vízzel meghígitasz és azzal lemosod naponta többször, csak az meg lehet kicsit meglátszik a színe miatt
7. pethoevi (válaszként erre: 6. - Dancili)
2011. febr. 24. 10:30
ha 2 hete nem javul,el kéne menni dokihoz...
6. Dancili (válaszként erre: 5. - Pinkyke)
2011. febr. 24. 10:23
Köszönöm, már azon is túl vagyok :( Egyszerűen nem múlik el, csak egy ici-picit javult a 2 hét alatt.
2011. febr. 24. 10:18
körömvirág
2011. febr. 24. 10:17
Próbáltam már, és a Sudocremet is, de sajna nem jó rá. Azért köszi :)
2011. febr. 24. 10:14
neogranormon?
2011. febr. 24. 10:09
Egy új márkájú festéket próbáltam ki a szemöldökömön, de lehet hogy az volt a baj, hogy kicsit tovább fent hagytam. A lényeg, hogy végig a szemöldököm vonala begyulladt, és tiszta piros, gyulladt, apró pattanás-szerű kiütésekkel. Már 2 hete nem gyógyul, akármivel kenem. Tudtok rá valami krémet, amitől meggyógyul?
2011. febr. 24. 10:07
Szemöldökfesték allergiára tudtok valami krémet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook