Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemöldök tetoválásának nyom nélküli eltüntetése fórum

Szemöldök tetoválásának nyom nélküli eltüntetése (beszélgetős fórum)


2017. jún. 6. 14:17
Lézerrel kijön! Az enyém 5 alkalom után teljesen eltűnt...
6. jennyvagyok (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2017. máj. 18. 10:30

Én nem is tetováltatok éppen ezért. Meg vagyok elégedve a szemöldökömmel! :)

A barátnőm pont ezért akarta eltávolíttatni, mert e régi már bekékült, és a formája sem volt trendi. Bár a mai trendi szemöldök sem lesz sokáig divatos, és nem is mindenkinek áll jól. Nem értem minek erőltetni, na de mindegy, jó üzlet ez a lézeres eltávolítás, az biztos! :)

5. Katinkaboszi (válaszként erre: 4. - Jennyvagyok)
2017. máj. 15. 23:20

Fölösleges tetováltatni, hiszen bizonyos időközönként meg kell újítani, aztán változnak a trendek, nem divatos már úgy.

Viszont van egy kellemes smink készlet, ami kifejezetten a szemöldökre való.

Két részből áll, van egy fehéres színű, zselés anyag, ez megy a szemöldök helyére, majd erre a kiválasztott, barna, vagy fekete festék.

Lemosható, minden nap variálható, vékony szemöldök, vagy vastag, erős, vagy csak éppen.

Roppant praktikus.

4. jennyvagyok (válaszként erre: 1. - Niki01)
2017. máj. 15. 22:33
Barátnőmnek csinálták lézerrel, egy alkalom 10 e Ft, többször kell menni. Második alkalommal vérzett is... Végül, nem tudom, elégedett -e az eredménnyel! :)
2017. máj. 15. 21:14
Lézerrel, drága és elég hosszadalmas, van olyan sminketováló aki ilyet is vállal.
2017. máj. 15. 20:08
Sziasztok,akinek van ebben tapasztalata irjon,hol es hogyan van erre mod,köszönöm!
2017. máj. 15. 20:07
Szemöldöktetovalast hogyan lehet eltüntetni nyom nélkül, létezik ilyen megoldas?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook