Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemöldök gyantázás után mit tegyek, hogy ne duzzadjon fel és ne vörösödjön a szemöldököm? fórum

Szemöldök gyantázás után mit tegyek, hogy ne duzzadjon fel és ne vörösödjön a szemöldököm? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 6. 21:14
Fújd be előtte-és minden más testrészed is ahol gyantáztatsz-Aloe First-el!Várd meg mig megszárad!
15. Zorg27
2009. febr. 18. 14:18
Na, bekentem Bepanthen plusz-al, most várom a hatást!!!! Köszi lányok a segítséget!!! :D
14. ALLICS
2009. febr. 18. 14:16
Bepanthen
13. MelisUK (válaszként erre: 11. - Courage)
2009. febr. 18. 14:15
Igaza lehet a kozmetikusodnak, aki hajlamos rá, annak néhány év múlva kissé lógni fog a bőre a szeme fölött. Az nem valami szép. Néhány embernek kicsit rá is lóg a szemére. Jobb ezt elkerülni.
12. Tacus (válaszként erre: 6. - Zorg27)
2009. febr. 18. 14:15
Sztem az is jó rá!
2009. febr. 18. 14:14
Szerintem is inkább csipesszel csináld, mert nekem minden kozmetikusom azt mondta, hogy a gyanta megnyújta a bőrt. Persze nem egy alkalom alatt, hanem ha huzamosabb ideig gyantával szedeted mivel nagyon vékony és érzékeny ott a bőr. Lehet nem igaz, de jobb félni..:)
10. Zorg27 (válaszként erre: 7. - Mandy)
2009. febr. 18. 14:11
Utálom a csipeszt, mert az egészet szedem, alapból tetoválva van, és az apró kis szösszeneteket olyan nehéz kihúzni! :D
2009. febr. 18. 14:11

Szemöldökszedés előtt (legyen az gyanta vagy csipesz) egy vattára tegyél valamit, ami fertőtlenít és zsírtalanít, pl. valami alkoholos tonikot. Ha ezután szeded ki a szőröd, akkor kevésbé vagy kitéve a gyulladás veszélyének.

Majd ha kiszedted, akkor kend be valamilyen babapopsi krémmel, mint amit Barbika25 is ajánlott, a Neogranormannal vagy Sudocrem-mel. (Én ez utóbbit jobban szeretem.)

Nekem szerencsére soha nem okoz problémát a szemöldökszedés - csupán annyiban, hogy a gyanta nem szedi ki, így én szemöldökcsipeszt használok.

Kozmetikus se tudja kiszedni a szemöldököm gyantával, alig jön ki vele valami, mindig a csipesszel kellett befejezni. De már jó ideje magamnak csinálom a szedést és a festést is, szerencsére profi módon megy. Így ezerszer olcsóbb és mindig tökéletes a szemöldököm.


Lehet, hogy az is segít rajtad, ha áttérsz a csipeszre, az nem rántja úgy meg a bőröd. Ha nagyon érzékeny vagy, akkor próbáld így szedni vagy szedetni. Kozmetikus is kiszedi csipesszel, ha úgy szeretnéd.

2009. febr. 18. 14:11
Tegnap gyantázta a kozmetikus és még a bajszomat is és semmi bajom soha hála!!
2009. febr. 18. 14:09

Nekem is ilyen volt, bármit is csináltam.

Inkább csipesszel szedem.

2009. febr. 18. 14:09
köszönöm!!!!!!! Bepanthen plusz szerintetek nem jó rá?
2009. febr. 18. 14:07
Neogranormon (remélem jól írtam:D) - minden szőrtelenítés után!
2009. febr. 18. 14:06
Jegeld. Ha nagyon piros marad szoktam körömvirág krémet is tenni rá.
3. mugli (válaszként erre: 1. - Zorg27)
2009. febr. 18. 14:04
borogasd kamilla teával
2009. febr. 18. 14:04
Kozmetikust aki szakszerűen csinálja neogranormonos krémet tesz rá mindig!!
2009. febr. 18. 14:03
A babaolajon kívül mit tudnátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook