Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
26130. Szysszy84
2020. nov. 27. 14:13
Sziasztok! Segítsetek légyszi akinek volt alsó szemhéjplasztikája!!! 2 napja műtöttek, mára a felső szemhéjam is ödémás lett,mellette kötőhártya gyulladásom is van (erre csepegtetek napi 5x szemcseppet) illetve a látasom is sokszor homályos és fájdogál a hegem. 3 hónapja volt a felső szemhéjam műtve akkor semmi gond nem volt egy kis lilulás és ennyi. A doki szerint ezek normálisak pihenjek és csepegtessek. Másnál is hasonló szövődmények voltak vagy csak én fáztam így rá? Előre is köszönöm a segítséget.
26129. juli3939 (válaszként erre: 26109. - LDC)
2020. nov. 27. 11:58
Szia! Talàltál végül? Én is Debrecenben keresgetek
26128. Vikinca (válaszként erre: 26125. - Kecsandi)
2020. nov. 27. 11:12
Bp 3 kerület Laktanya utca 4
26127. Jasminnoir
2020. nov. 27. 09:53

Kedves Mindenki!


Alsószemhéjplasztikai műtéttel kapcsolatban szeretnék tapasztalatokat gyűjteni. Ha van valakinek naplója a témában, szívesen kopognék hozzá. Minden jótanácsnak, információnak örülnék. Előre is köszönöm:

Jasminnoir

26126. Ildiko helmy (válaszként erre: 26120. - Mmara13)
2020. nov. 27. 09:13
Kopogtam! Köszi ha beengedsz.
26125. kecsandi (válaszként erre: 26124. - Vikinca)
2020. nov. 27. 08:39

Szia Vikinca!

Lehet futok egy kört a Honvéd kórházban, de még meglátom, mert nekem is biztosabbnak tűnik a magán.


Bálint Beáta hol található helyileg?

26124. Vikinca (válaszként erre: 26123. - Kecsandi)
2020. nov. 26. 16:53

Szia!


Tb alapon is működik,de akkor állami intézményekben kellene szemész orvost keresni,aki megállapítja,hogy zavarja a látást a felesleges bőr.Úgy hallottam,hogy a Honvéd kórházban van ügyes kezű szemész...sajna a nevére nem emlékszem...hátha valaki itt válaszol,vagy próbáld meg a facén a plasztikás csoportokban.


Én jobban bízok a magánba végzett szemhéj műtétben,ott a pénzért jár egy bizonyos "garancia" az esetleges korrekcióra...ezt nem tudom,hogy tb-re elvégzett beavatkozásra mennyire vonatkozik-mert ugye ott nem a szépségre mennek,hanem a funkcióra...szóval hogy jobban láss.Az tuti,hogy nagyon körbe kell járni akár magán akár TB.

26123. kecsandi
2020. nov. 26. 14:21

Sziasztok!


Hónapok óta látogatom ezt a fórumot tapasztalat gyűjtés céljából, de mindig csak tolom magam előtt az elhalaszthatatlant. Felső szemhéjaim vannak, elsősorban a bal oldali jobban megereszkedve, ami egyre zavaróbb. Nehéznek érzem és mintha néha be is könnyezne minimálisan, ilyenkor homályosabb a látásom erre a szememre.

Már több helyről hallottam Dr.Bálint Beáta nevét és örültem neki, hogy Ti is csupa jót írtok róla.

Nagydiófától az árakat is megtudtam, amit külön köszönök, hogy megírt.

Van arról esetleg tapasztalatotok, hogy tb alapon mikor igazolt egy ilyen beavatkozás? Érdemes ezzel foglalkozni vagy inkább felejtős?


Több naplóba kértem betekintést, előre is köszönöm, ha beengedtek!

26122. Vikinca (válaszként erre: 26120. - Mmara13)
2020. nov. 25. 06:33
En is🙋🏽‍♀️Biztos gyönyörű lesz😊
26121. nagydiófa (válaszként erre: 26120. - Mmara13)
2020. nov. 24. 22:36
Én kíváncsi vagyok, szívesen megnézném, kopogtattam
26120. mmara13
2020. nov. 24. 20:40

Sziasztok,


18-án voltam Krasznai Zsoltnál felső szemhéjplasztikán.

Holnap megyek varratszedésre, izgulok is az eredmény miatt!!!

Gondoltam gyarapítom egy kicsit az albumokat, így készítettem egy kis összefoglalót összehasonlításnak.

Kopogjon akit esetleg érdekel.

26119. Vikinca (válaszként erre: 26118. - Mukkmukk)
2020. nov. 24. 06:38
Karácsonyra teljesen jó leszel!varratszedes mutet után egy hettel van,szerintem onnan vállalható az arc😊Ha marad egy kis lilulas,azt majd alapozoval takarni tudod😊...en is napelemes vagyok😅tudom mit érzel😅nekem márciusban volt,és azon a nyáron meg takargattam rendesen.
26118. mukkmukk (válaszként erre: 26115. - Vikinca)
2020. nov. 23. 20:40

Köszönöm :)

Bejelentkeztem a Boros dokihoz, szombaton konzultáció és 1-2 héten belül műtét ha minden összejön így karácsonyra már a varrat is kint lehet


Szépen fogok kinézni a fa alatt :D


tavaszra nem merem tolni, mert a fényvédelemmel hadilábon állok és az első napsugarakkal szeretek már napozni

26117. nagydiófa (válaszként erre: 26105. - Vikinca)
2020. nov. 23. 20:20

Szia!


Túl vagyok a varrat szedésen. Bea leszedte a ragasztót, bekente egy krémmel, majd a doktornő kiszedte a varratokat, ami kb összesen 5 p volt. 3 nap múlva már sminkelhetek, addig azt mondta hidratáljam és ne azzal a hegkezelővel kenjem.

Te mivel kented? Tornázni jövő héten már javasolta.

Olyan jó h túl vagyok rajta. 4-5 éves hezitálás végére tettem ma pontot.

Ma még húzódik, még érzésre olyan mintha nem nyitnám ki teljesen, de látványra teljesen jó, alig látszik a heg.

Neked is húzódott még varratszedés után?

A szemem szélén a varrást még leragasztotta, azt mondta az még hónapokig piros lesz.

Nagyon köszönöm a sok sok tanácsot és segítséget amit adtál nekem.

26116. nagydiófa (válaszként erre: 26111. - Mukkmukk)
2020. nov. 23. 20:15

Szia! Én 1 hete voltam Beánál műtéten és ma voltam varratszedésen, szóval dolgozik. Nagyon elégedett vagyok, örülök, h őt választottam.


Szerintem nagyon esetleges h ki mikor kap időpontot konzuktációra, amikor én kértem, akkor is azt írták itt a fórumon, h sok idő, de én pl 1-2 hétre rá kaptam, és utána arra rá 1 hónapon belül a műtéti időpontot.


Én is nagyon nehezen értem el az asszisztenst, de miután nem válszolt, hivogattam írtam még egy sms-t és arra már válaszolt és kaptam is hamar konzultációs időpontot. Én úgy láttam, h nagyon esetleges ha épp ráér és a keze ügyében van a telefon azonnal válaszol, ha úszik, akkor meg elsikkadhat az üzenet.

De nagyon kedves hölgy, semmi gond vele, csak én is ezt tapasztaltam, és az az ismerősöm is aki ajánlására hozzá kerültem.


Ha én nem őt választottam volna, akkor Tönköl Tamás nézegettem még, neki is nagyon meggyőzőek a munkái és rosszakat nem igazán olvastam róla.


Sok sikert és kitartást, megéri!

26115. Vikinca (válaszként erre: 26114. - Mukkmukk)
2020. nov. 23. 18:16

A parázás teljesen normalis😅


Utólag magadon is mosolyogni fogsz,hogy ezért izgultal😊


Boros doki is nagyon ugyes,itt a fórumon is sok munkája van fönn.Kopogj naplokba,akkor előtte utana kepet is meg tudsz nezni.

Kocsis Andreárol sok jót hallottam,de munkáját nem nagyon láttam.

26114. mukkmukk (válaszként erre: 26113. - Vikinca)
2020. nov. 23. 17:10

Köszönöm! fel is hívtam, de március elejére tudtak csak konzultációs időpontot adni. Attól félek addigra beparázom :D


Dr. Boros Lászlót és Dr Kovács Andreát is hívtam, hozzájuk hamarabb be lehet jutni...

26113. Vikinca (válaszként erre: 26111. - Mukkmukk)
2020. nov. 23. 16:12

Szia!november elején voltam nala,a barátnőm múlt héten -


Dr Balint Bea Asszisztens Gabi: 06 30 298 0073


Ezen próbáld,inkább 15 óra után,vagy írhatsz viberen is,ahogy tud válaszol.😊

26112. mukkmukk (válaszként erre: 26097. - Kamavi)
2020. nov. 23. 11:13
Én is kérhetnék képet? Rajta is gondolkodom ha a Beához nem tudok bejutni. Köszönöm!
26111. mukkmukk
2020. nov. 23. 10:28

Sziasztok,


Felső szemhélyplasztikát szeretnék budapesten. Láttam sokan ajánlottátok Bálint Beátát, de sajnos nem tudom elérni, a telefonszáma állandóan foglalt és a weboldala sem jön be.

Dolgozik még? Ha igen hol lehet elérni? Volt nála mostanában valaki?


Köszönöm!

26110. LDC (válaszként erre: 26107. - Vikinca)
2020. nov. 22. 17:20

Szia Vikinca,


Neked is nagyon köszönöm a gyors válaszodat... megpróbálok elmenni konzultációra.

26109. LDC (válaszként erre: 26108. - Nagybara1)
2020. nov. 22. 17:19

Szia Nagybara,


nagyon köszi a választ...


Én sajnos debreceni vagyok.. és itt keresgélek.


Nem tudtok Debrecenben egy jó plasztikai sebészt ajánlani aki ügyes...


Köszönöm.

26108. nagybara1 (válaszként erre: 26106. - LDC)
2020. nov. 22. 12:11

Szia,

engem plasztikai sebész operált és teljes mértékben meg vagyok elégedve a végeredménnyel, ezért én a plasztikai sebészre szavaznék.

Mellesleg melyik dokira gondolsz, amikor azt írod, hogy a dokit nagyon sokan ajánlották?

26107. Vikinca (válaszként erre: 26106. - LDC)
2020. nov. 21. 06:24

Szerintem ha csak felesleges bor van a szemhéjnál akkor szemész,ha már összetettebb beavatkozás akkor plasztikai sebész....véleményem szerint a szemészeknek nagyobb a gyakorlatuk,ritka az a plasztikai sebész aki csak szemeket műt,de külső szemzug emelése (cica,róka szem)az inkább plasztika.


Mindenki elégedett lenne egy adott orvossal?olyan nincs-minden beavatkozásnak van kockázata,és az orvos hozott anyagból dolgozik,nem mindig megvalósítható az amit a páciens megálmodott -ebből adódó is lehet az elégedetlenség.Az orvosok is emberek,nekik is lehet rosszabb napjuk-és esetleges korrekciót hogyan kezeleik(vállalják?).


Nehez az orvosválasztás-erre csak az lehet megoldás,ha elmész több dokihoz is konzultációra-talán segít a döntésben....vagy (bocsi) még bizonytalanabb leszel😊😅

26106. LDC
2020. nov. 20. 20:08

Sziasztok,


szerintetek plasztikai sebész, vagy inkább szemésszel érdemes csináltatni a műtétet....


Illetve az orvos esetén minek érdemes utána nézni?


A dokit nagyon sokan ajánlották, eddig mindenki meg volt vele elégedve?


Köszi.

26105. Vikinca (válaszként erre: 26104. - Nagydiófa)
2020. nov. 20. 18:47
Persze,most meg siman lehet kicsit csálé-varratszedes után már ez is jobb lesz😊és utana naprol napra 😊
26104. nagydiófa (válaszként erre: 26103. - Vikinca)
2020. nov. 20. 18:38
Köszönöm szépen a választ. Még előfordulhat asszimetria az elején? MOst úgy látom h az, de tudom h ez normális ilyenkor.
26103. Vikinca (válaszként erre: 26102. - Nagydiófa)
2020. nov. 20. 18:21

Varratszedés nem kellemes,de gyorsan megvan(előtte Bea bekeni erzestelenitovel).

A heg most alig fog látszani,de idővel pirosabb lesz-ami szep lassan fog elmulni(pár hét).Szerintem nem kell

kenni hegkezelovel-de az fontos,hogy mindig hidratalt legyen (bármilyen jó minőségű arckrem is megteszi). Mosakodni is lehet😊


Teljes gyógyulás-mire a szemforma is beall- 2-3 hónap,tavasszal már nap is érheti.

26102. nagydiófa
2020. nov. 20. 17:32

Sziasztok!


Hétfőn volt a műtétem Bálint doktornőnél. Ma péntek van, tehát a műtét utáni 4. nap. Igazából mától jó. Elmúlt a könnyezés, homályos látás, csípés, végre tudok éjjel aludni, annak ellenére, h még mindig háton alszom. A szemem környlke most mr sérga és főleg alul ödémás és őszi színekben pompázó. Mától elkezdett vizsketni a varratok környéke is. Ezt jó jelnek gondolom. Nagyon vároma hétfői varratszedést.


Segítenétek, hogy mire számítsak? Fáj? A heg milyen lesz? Érdemes utána kenni vmivel, vagy hagyjam? Utána már mosakodni lehet rendesen?


Köszönöm szépen

26101. nagybara1 (válaszként erre: 26099. - Nagydiófa)
2020. nov. 18. 19:54
Nekem a Boros doktor azt mondta, hogy csak az első éjszaka javasolt félig ülve aludni, utána már nincs jelentősége.
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook