Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemfenék-szárazsággal küzd még itt valaki? fórum

Szemfenék-szárazsággal küzd még itt valaki? (beszélgetős fórum)


2008. máj. 5. 15:52

nekem is alacsony a könnytermelésem, így műkönnyet kell használnom ha sz.gép előtt vagyok - de szó nem volt és nincs megvakulásról..:)


Vaksághoz a glaukoma (zöldhályog) vezethet, amely a szemnyomás rendellenessége, de különféle szemcseppekkel és rendszeres orvosi kontrollal ez is kordában tartható.

6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Akkor van)
2008. márc. 30. 21:22
Anyukámnak is az van,de ez egy hályog eredménye,ami nem műthető ,úgy tudom.Neki is csepegtetni kell folyton.
2008. márc. 30. 21:19
Bocs h. sokáig elmaradtam, itt Csongrádon is meg Szentesen is van magánrendelés csak még filózik hogy menjen vagy ne. (idős már...)
2008. márc. 19. 21:14
Szerintem nem lesz semmi baj, nyugtasd meg. Amúgy van maszek szemészet is? Nem járok sűrűn orvoshoz.
3. akkor van (válaszként erre: 2. - Madul)
2008. márc. 19. 14:25
Kösz a válaszod. Nem volt más probléma csak megfelelő olvasó szemüveget szeretett volna felíratni és a vizsgálat során ezt is közölte édesanyámmal. Annyira elkeseredett hogy nem is bírt kérdezni. Majd megpóbálom magán rendelésre elvinni, hogy mi is ez pontosan, ha rábirom venni...
2. madul (válaszként erre: 1. - Akkor van)
2008. márc. 19. 12:48

Szia!

Nekem szemszárazságom van. Nem tudom hogy egyenlő-e a szemfenék szárazsággal. Én is műkönnyet használok, de ilyet nem mondott a doki hogy vaksághoz vezet. Talán akkor ha más szembetegség is van. Nem vagyok orvos, nem tudom.

2008. márc. 11. 14:01
A közelmúltban édesanyámat diagnosztizálták vele, és azt mondták neki hogy nem gyógyítható, műkönnyet írtak fel. A napokban egy ismerőse is erre panaszkodott, és még azt is mondta neki az orvosa hogy vaksághoz vezet. Igaz ez? Valaki hasonló tünetekkel, esetleg valamilyen megoldással tudna segíteni???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook