Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szemétség elmondani a barátnőnek a barátjáról az igazat? fórum

Szemétség elmondani a barátnőnek a barátjáról az igazat? (beszélgetős fórum)


1 2
11. pelegrinsz (válaszként erre: 8. - Csillucy1976)
2010. okt. 5. 14:44
Én sem hinnék..de azért ha tényekkel jönne... és én pláne, egy ilyen alaktól mit akarhatnék még? :)
10. 19f376ac15 (válaszként erre: 9. - Pelegrinsz)
2010. okt. 5. 14:44
attol meg hiheti azt, hogy majd most megvaltozik
9. pelegrinsz (válaszként erre: 2. - Zsizsmizs)
2010. okt. 5. 14:43
Hát ez az..de tényekkel tudom bizonyitani: sms, emailek és msn-beszélgetések logjai.
8. csillucy1976 (válaszként erre: 6. - 19f376ac15)
2010. okt. 5. 14:43
én nem hinnék idegen nőnek. mondjuk lehet hogy ez az idegen "joakaro" akarja eppen elhappolni a párom tőlem, es valamit muszaj hogy mondjon,.negativat.nem? tehat marad inkabb az átverés, vagy inkabb amit nem tudok az nem faj szindroma , :) tehat bizni kell a párukban... de talgabna hiaba a bizalom, mindig hazudnak... de miért jo nekik az?... nekik nincs lelkiismeretuk?
2010. okt. 5. 14:41

Én is elmondtam de hülyén jöttem ki belőle... A pasi most megzsarolt, ha megkeresem a mostani barátnőjét, akkor a szüleimnek is elmond (nem tud mit, szóval hazudik) valamit, amitől "teljesen átértékelnek engem"....

Tudom, hol laknak... most menjek oda? A nő már azt hiszi rólam, skizofrén vagyok, a pasi mindent tagadna, és hazugságokat terjesztene rólam(amitől nem félek), ami jobban érdekel, az az, hogy most megint én jövök ki ebből hülyének, és lehet a pasi befolyásai miatt diliházban landolok... Megéri? Vagy hogy oldjam ezt meg?

6. 19f376ac15 (válaszként erre: 4. - Biborcsiga)
2010. okt. 5. 14:39
nekem is jolesne ha elmondanak, de vajon hinnek-e egy idegen nonek?
5. 19f376ac15 (válaszként erre: 3. - Csillucy1976)
2010. okt. 5. 14:39

jo kerdes!

Bennem is az orokos megfeleles van, amit paromtol nem kapok vissza. Ok vajon miert nem akarnak megfelelni nekunk? Miert nem valtoztatnak? Miert nem probaljak mindig a legjobbat kihozni magukbol?

4. Biborcsiga (válaszként erre: 1. - Pelegrinsz)
2010. okt. 5. 14:38

Én elmondanám. Gondolj már bele, milyen lenne ha te lennél ilyen szituban, jobb lenne korán megtudni. Nem??


Legyünk már gerincesek.

3. csillucy1976 (válaszként erre: 1. - Pelegrinsz)
2010. okt. 5. 14:37
nagyon jo a téma. tartalmas. érdekes. én csak arra keresem a választ hogy a férfiak miért hazudnak? miért van ra szukseguk, gyakran meg a szemunk lattara is meghazudtolnak bennunket, nőket. lehet a kivétel erositi a szabalyt, de ebbol a fejezetbol igencsak kevés van. mi nok meg mindig megfelelni akarunk, es jol megfelelni. aztan meg jonnek a gubancok a reszukrol, es megint minket hibaztatnak, holott ha realisan nezzuk tenyleg nem is mi vagyunk a bunosek... ha valaki tud erre es ehhez fuzodoen valaszolni, jo lenne, mert mar regota torom a fejem ezen en is. szep napot mindenkinek!
2010. okt. 5. 14:35
Szerintem ne foglalkozz vele, mindenki oldja meg az életét saját maga. Az új barátnő úgysem neked fog hinni.
2010. okt. 5. 14:29

2 éve szórakozik velem egy pasi, szakít velem, mással összejön, 2 hónapra rá megint megkeres, ha nem olvasom el az emailt, felhív, ha nem veszem fel, a szüleimet hívja. Mindig azzal a dumával jön, hogy én vagyok neki az igazi. Mivel már meguntam ezt, hogy valamilyen ürüggyel mégis mindig eldobott ha belementem a dologba, nem hiszek neki egy ideje. Azzal az ürüggyel, hogy visszaadjon nekem egy értékes holmit ami még az enyém volt, találkozni akart velem, kedves volt, minden. Utólag kiderült, hogy barátnője van, akivel együtt él, persze úgy kellett kiszednem ezt belőle, mert tudtam, hogy megint hazudik. Ő össze akart velem jönni megint, de én nem mentem bele természetesen, ráadásul azt mondta, a nőt most nem tudja kidobni, a lakás miatt. Amikor ezt persze nem fogadtam el, azt mondta kidobja, de akkor ez sem változtatta meg a véleményem, és . Annyira bepipultam, hogy velem találkozgat, miközben mással van, és áltat másokat, hogy minden rendben van, hogy megkerestem iwiwen azt a nőt, akiről gondoltam, hogy a barátnője, és megírtam neki, mi történt, és hogy ezt én tudom tényekkel is igazolni. Kiderült, hogy az a nő csak a volt barátnője, és ő elküldte a pasinak az emailt, mert a pasi azt terjesztette rólam a barátnőinek, hogy skizofrén vagyok, és hogy én nem szállok le róla... Persze jól le is szúrt a pasi az email miatt...

Csak én hiszem azt, hogy jó tudni az igazat, akármilyen rossz is? A nők tényleg csak azt hiszik el, amit akarnak? Mert most én jövök ebből ki a legrosszabbul, és én avatkoztam be mások életébe, amikor komolyan csak egy másik nőt akartam figyelmeztetni. Az a pasas minden nőt valami ürüggyel dobott ki, de senkinek sem mondott igazat. A nők meg (mint én régen) próbálnak miatta változni, hogy megfeleljenek neki, pedig esélyük sincs egy ilyen érzelmileg labilis embernél....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook