Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szemészt keresek, gyermeknek, tudna valaki ajánlani? Egerben vagy Gyöngyösön, magánrendelés érdekelne. fórum

Szemészt keresek, gyermeknek, tudna valaki ajánlani? Egerben vagy Gyöngyösön, magánrendelés érdekelne. (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 7. 22:04
Szia! Mi Egerben a Szemfény optikában voltunk a lányommal, mikor kb 2,5 éves volt. A Bajcsy-Zs. úton van. Sztem nagyon aranyos a doktornő, a lányom nagyon élvezte a vizsgálatot. Előre be kellett jelentkezni, azt már nem tudom, mennyibe került, szerencsére csak akkor egyszer voltunk, mert csak a védőnő gondolta, hogy valami nem ok a szemével, de minden rendben volt:)
2010. márc. 4. 10:14

Szia!


Egerben én sem találtam, de Bp-n igen.Napfény optika, ott van egy aranyos dokinéni, a tigris utcában van a magánrendelője.Gyors, pontos és nagyon kedves a gyerekekhez.

2010. márc. 4. 09:48
Ezt találtam,remélem segitettem!Egerben nem nagyon vagyok ismerős ilyen ügyben,de Mailáth László is nagyon jó,nekem ő műtötte a lányom szemét,mert kancsal volt!
2010. márc. 4. 09:46

Weboldal:

[link]



Heves / Eger

3300 Cifrakapu tér 1. II/5.


Telefon:

36/517-407

Mobil:

30/244-0724

E-mail:

krapeter@t-online.hu



Cégleírás: Csütörtökön 16.30 és 17.30 között várjuk gyógyulni vágyó pácienseinket, magánrendelésünkön! Címün... Csütörtökön 16.30 és 17.30 között várjuk gyógyulni vágyó pácienseinket, magánrendelésünkön! Címünk: Markhot Ferenc Kórház Rendelőintézete: Aranyérbetegség kezelése, végbéltükrözés (proctológia) 125-ös rendelő, Szemészeti, kontaktológia kezelések: 119-es rendelő. Segítünk!!

Kulcsszavak: általános sebészet, aranyérgyógyítás, aranyérműtét, gyermekszemészet, kontaktlencse általános sebészet, aranyérgyógyítás, aranyérműtét, gyermekszemészet, kontaktlencse, kontaktlencse illesztés, kontaktlencse rendelés, magánorvos, magánrendelő, orvos, orvosi rendelő, sebész, speciális kontaktlencse, szakorvos, szemészet, szemészeti kezelés, szemészeti rendelés, szemészeti szakrendelés, szemészeti szakvizsgálat, szemészeti vizsgálat, szemész szakorvos, szemüveg, szemüvegajánlás, színes kontaktlencse, végbéltükrözés

2010. márc. 4. 09:31
Szemészt keresek, gyermeknek. Egreben vagy Gyöngyösön, magánrendelés érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook