Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személytelen ajándékok fórum

Személytelen ajándékok (beszélgetős fórum)


22. simple (válaszként erre: 20. - 96e4cb8ca7)
2015. okt. 21. 20:47
Az azért más, annak én is örülnék, főleg ha arra vágynék.
2015. okt. 21. 10:43

Egyszer a bátyámtól karácsonyra a férjem visszakapta azt a bort, amit előző évben adtunk neki.


Azóta nem küldünk egymásnak ajándékot :D

20. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 17. - Simple)
2015. okt. 21. 10:39
Én tavaly egy kapszulás kávéfőzőt kaptam, de azért mert már ezer éve azt szerettem volna :)
2015. okt. 21. 10:37
Nem szeretek (vágott) virágot és csokoládét sem kapni, de amivel ki lehet verni a biztosítékot nálam, az a kozmetikai csomag (pl karácsonyra, családtagoktól) A férjemnek mindig előre megmondom, mit szeretnék kapni és vagy elmegyünk megvenni együtt, vagy megrendeli :D
18. anya4005 (válaszként erre: 16. - Channa*)
2015. okt. 21. 07:07
De jó neked! :D
17. simple (válaszként erre: 4. - B486c9cf7d)
2015. okt. 21. 06:42
Jézusom... Kedvencem amikor egy nő porszívót, meg konyhai robotgépet stb. kap.
16. Channa* (válaszként erre: 15. - Anya4005)
2015. okt. 21. 06:30

Na, én szerencsés vagyok, mert a férjem mindennek tud örülni:D Akármit adhatok neki, az nagy boldogságot okoz neki:DDDD Legyen az ruha, kozmetikum, pia, csoki, műszaki cikk.:DD

Én meg mindenre azt mondom, hogy majd én megveszem magamnak:DDDD

15. anya4005 (válaszként erre: 14. - Channa*)
2015. okt. 21. 06:17

Az ékszerrel nálam be lehet találni :)! A virággal addig nincs bajom,amíg a havi 1 szál rózsát kapom (nálunk hóforduló van,mert azelőtt egyikünk sem volt képes dátumok megjegyzésére,de nem kötelező,viszont jól esik),de szülinapra nem szeretek orchidea csokrot kapni,mert sajnálom rá a pénzt- egy vagyonba kerül,és ki kell dobni a végén.

Hát,ha teszem azt,lábosokat kapnék,még meg is sértősnék,inkább semmit!!! Ruhát veszek magamnak,az szükséglet,nem ajándék!

Amúgy nehéz nekem jót csinálni,és még ha örülök is,akkor sem a bőrömből kiugrálva örülök,szóval,igen...nehéz! :)

De a párom még ennél is nehezebb eset,úgyhogy passzolunk!

14. Channa* (válaszként erre: 13. - Anya4005)
2015. okt. 21. 06:08

Te sem egy könnyű eset:DDDD

Nálam is kilőve az ékszer, a kozmetikum, a háztartási felszerelés, ruha, virág, pia, így marad a csoki:DDDD

Most nem tudom mi lesz, mert nem ehetek csokit....

Szerencsére nem nagyon ajándékozunk...

2015. okt. 20. 22:12
Engem a hideg ráz a műszaki cikkektől: telefon,digitális képkeret,stb. Eleinte a páromtól kaptam ilyesmit,de leállítottam,és akkor már azzal is kiegészítettem,hogy parfümöt sem kérek ajándékba,az nem ajándék,az illatszer,és megveszem,ha szeretném.
2015. okt. 20. 13:39
Amúgy én az a típus vagyok, aki mindennek örül (legalábbis az voltam). :) Viszont a sógornőm csak olyan ajándékot tud adni, ami nem passzol hozzám. Általában valami nagymamás-öreges ruhát vesz. Nagyon jól tudja, hogy miket hordok, hisz látja rajtam. Ráadásul ő elég divatmániás, így tisztában van azzal, hogy mi áll jól nekem. Szóval kezdünk a férjemmel arra gyanakodni, hogy szándékosan ad ilyeneket ajándékba. Pedig már szóltunk neki, hogy ne vegyen ruhát, mert szeretem magam kiválasztani. Amúgy nem használtam őket, de mindet megtartottam. Aztán nászajándékba idén megint egy felsőt vett. Akkor mondta a férjem, hogy inkább ajándékozzam el vagy dobjam ki, de ne tartogassam őket, úgysem használom. Igaz, kicsit lelkiismeret-furdalásom volt, de a kukában landolt minden. Amúgy azért is gondoltunk arra, hogy direkt vesz ilyeneket, mert pl amikor ott maradt pár bugyim, akkor látta, hogy csak tangát hordok. Az is mind sima és egyszerű pamut. Erre vett nekem egy bugyit karácsonyra, ami kb mamabugyi méretű volt és fodros-bodros rózsaszín. Lehet én vagyok a rosszindulatú, de szerintem direkt volt.
2015. okt. 20. 13:29
Engem sosem köszöntött fel az elmúlt 10 évben. De nem is igazán érdekel. Én felköszöntöm, de csak jelképes ajándékkal (bon-bon, pia stb).
10. globus (válaszként erre: 8. - Sly7105)
2015. okt. 20. 11:44
Ilyen tárgyak nálam is vannak, például amikor kaptam egy különleges zöldségszecskázót, csak pillázni tudtam, sejtettem, hogy nem volt olcsó. Azóta ahányszor előveszem, áldom az eszét annak, aki kitalálta, fő helyet foglal el a konyhán :D A legutálatosabb munkákat percek alatt lezúzza, már nem teher.
2015. okt. 20. 11:38

Legtöbben nem gondolatolvasók.

Ezzel az erôvel jobb lenne, ha semmit nem kapna az ember?

Értékelem a gesztust, hogy vette a fáradtságot.

8. Sly7105 (válaszként erre: 1. - 563b626108)
2015. okt. 20. 08:19
Ez ugye nagyban függ attól, hogy ki az a pasi, aki adja a személytelen ajándékot? Mert egy kolléga, vagy családtag általában ilyesmikkel lepi meg az embert, amivel nagy általánosságban nem nyúl mellé, hisz nem ismer bennünket. De az a pasi, aki közel áll hozzánk és személytelen ajándékkal lep meg, az már elég bajos. Én mindig az anyukámtól kapok nagyon hasznos és személytelen ajándékokat. Ezek általában jó minőségű edények, vagy háztartásban használatos dolgok, ami nyilván nagyon jó és klassz, de ugye ezek nemcsak az én boldogságomat szolgálják, hisz az edényekben a családnak főzök :) Ilyenkor örülök is meg nem is, viszont, amikor előveszem és főzök benne, mindig megállapítom, hogy tök jó ez az új cucc :) Tehát utólag mégiscsak örülök. A férjem mindig személyes ajándékkal lep meg. Tavaly karácsonyra annyira személyeset kaptam, olyan dolgot, amitől őszintén elkezdtem sírni :) mint egy kisgyerek :)
2015. okt. 20. 07:05

Én exemtől kaptam 2 db-os üvegtálat...nem örültem neki,pedzegettem a méretemet,egy pulcsi jobb lett volna.....na meg szülinapomra 1x kaptam tőle cipzárnak a húzókáját 2 db-ot,,közölte tegyem rá fülbevalóra....

tavaly anyósomtól kaptam egy fos-zöld hosszú kötött egyberuhát...na mondanom sem kell....öregkoromra meg van az első göncöm...


a többit nálunk is letudják bonbon-al és borral,de szerintem nőnek piát adni nem illik...

2015. okt. 20. 06:00

Nálam mindenki tudja, hogy ha már ajándékot akarnak adni, akkor az legyen csak az enyém (nem kell vasaló, falióra, kukta, lábos készlet, stb.), mert az egy közös családi ajándék, az ilyen akár jöhet a házassági évfordulóra, de nem a születés/névnapra vagy karácsonyra. Ha nagyon akarnak adni valamit, akkor tudják, hogy nekem pont elég 1 sport szelet, mert azt szeretem és nem nyúlnak mellé. Én úgy is megveszem magamnak ami kell és úgy sem tetszik soha semmi, amit kapok.

Már a férjem is tudja, hogy én még az arany gyűrűnek, nyakláncnak, stb. sem örülök, mert nem hordok aranyat, inkább vegyen ezüstöt:D


És amit kaptam és azóta sem tudom, hogy az mi lehetett: a férjem nővére egyszer karácsonyra (gondolom turiban) beszerzett egy kötött valamit nekem. Hogy mi volt azt nem tudom már a színe is borzalom volt a formájából meg lehetett mellény és sál is. Ahogy elmentek, repült a szemétbe.


És férjemtől: több alkalomra kaptam arany gyűrűt, nyakláncot, karláncot, fülbevalót. Ezek számomra nem jelentenek semmit, de örülök, hogy kis helyen elférnek a szekrénybe:D Majd megkapja a menyem vagy lány unokám őket, ha nekik tetszik:D

2015. okt. 20. 05:33
*pasastol
4. b486c9cf7d (válaszként erre: 3. - 123e772adb)
2015. okt. 20. 05:32

Kepzeld, ha a lasastol kapnal mindig konyharuhat.


Egy baratunk vett a felesegenek karacsonyra egy keselezo szettet es egy kuktat, a no rogton levagta a pincebe es tobbe nem vette elo.

2015. okt. 20. 04:50
Anyàmtól mindig konyharuhàt kapok. Olcsó és szerinte mindig kell!
2015. okt. 20. 00:27

:)

nekem olyan volt, hogy volt egy "jóravaló" pasi, akitől kaptam egy plüssmackót, mivel akkor társfüggő voltam, és nem enyhén visszafejlődött tinilelkű, ezért ujjongtam, mert hát az pasi köbö kisujját se mozdította a csajokért. majd erre viszonzásul én könyvet adtam, amit csak lesett cinikusan, hogy ezzel mit kéne csinálnia..

de megmondtam volna, hogy az a maci akciós volt?..mert abba a személyiségem nem nagyon van benne..

ilyen dolgokra gondolok

2015. okt. 20. 00:14

Ti mit gondoltok a személytelen ajándékokról, amit pasi ad nőnek?

Mi volt a legszemélytelenebb, legcikibb, legolcsóbb dolog, amit kaptatok?

(és aminek mint hülye tinidzsér örültetek?!..és később rájöttetek, hogy nem véletlenül kaptatok azt,amit....)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook