Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyiségi jogok fórum

Személyiségi jogok (beszélgetős fórum)

2011. febr. 23. 11:50

Mondjuk én azt sem nagyon értem, hogy mire fel keresgélnek személyesen valakit, ha nyűge van a tel. társaságnak tértivevényes levél..de azt hogy valaki dörömböli a bejárati ajtót--és még mellé a mienket is-- azért több, mint felháborító.

Nem vagyok rossz indulatú, de sajnálom ilyenkor, hogy a kutyánk kenelbe van tartva...

8. gabcsyka (válaszként erre: 6. - Remoni)
2011. febr. 23. 11:45
Én mondtam a szomszédomnak perelje be őket, nem a számlát nem kell kifizetni, de még ők fizetnek neki!
2011. febr. 22. 14:33

A telefontársaság behajtója egyáltalán hogy jön ahhoz, hogy a szomszédot beavassa?

Én a helyedben elküldtem volna őket melegebb éghajlatra... :DDD

Nem gondolják talán, hogy Te leszel a faltörő kos? Ha akarnak valamit az adóstól - keressék meg. (Ráérnek ülni a küszöbön...)

2011. febr. 22. 13:48

Ez undorító nyomásgyakorlás, pszichés terror. Uzsorakölcsönre szakosodott cégek szokták alkalmazni.

Szólni fogsz neki, ő elszégyelli magát és fizet.

Ha a végrehajtó hivatalos minőségében van ott, akkor megkérdezheti a szomszédtól, hogy a köteles életvitelszerűen ott lakik-e. De ennél többet szerintem nem tehet.

5. BayBanya (válaszként erre: 4. - Meliga)
2011. febr. 22. 13:47
igazából így nem, merthogy nem tudjuk, kik a szomszédok, akikről szó van :)
2011. febr. 22. 13:41
nem neki kellene ezzel foglalkozni? Te is most serted meg a jogait. :)
3. artista bonita (válaszként erre: 1. - Gabcsyka)
2011. febr. 22. 13:39
de igen, csúnyán, ráadásul!!
2011. febr. 22. 13:39
Jav: és részletesen
2011. febr. 22. 13:38
A szomszédom állítólag tartozik az egyik telefontársaságnak 40.000 ft-tal. A minap a cég behajtója-legalábbis annak mondta magát-hozzánk csöngetett be, hogy adjak át nekik üzenetet, mert nem éri őket utol, és peresíteni fogják az ügyet. és érzletesen elmagyarázta miről van szó. Én mondtam a figurának, hogy semmi közöm hozzá oldják meg, nem akarok belefolyni. Szerintetek ezzel nem sértették meg a személyiségi jogait? Miért kell nekem kiteregetni mások ügyeit legyen az bármi is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook