Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyi kölcsönre lenne szükségem:( Melyik bankhoz menjek, hogy legkésőbb péntekig megkapjam a szükséges összeget? fórum

Személyi kölcsönre lenne szükségem:( Melyik bankhoz menjek, hogy legkésőbb péntekig megkapjam a szükséges összeget? (tudásbázis kérdés)

2009. okt. 7. 20:41

Igen, én is ... mert a Story TV honlapján is már több százan írtak...

Ahhoz meg szerencse kell, hogy ennyi ember közül kiválasszanak...

28. kiscsirke (válaszként erre: 26. - D4464aaf8a)
2009. okt. 6. 20:46
Nem. Ilyen van? Kiváncsi leszek rá.
2009. okt. 6. 20:08

Nekem a bal szemem annyira romlik folyamatosan, hogy a piros vonal alá már nem látok...

Az orvos már leírta, hogy bár nem vakultam meg rá, de nem vesz részt a látásban...

2009. okt. 6. 20:07
Nem nézted a Frizbit most vasárnap?? Mert ott volt egy olyan Táltos, Aki rákos Kisfiút gyógyított meg, Akiről lemondtak az orvosok, és várnak 50 jelentkezőt a stúdióba, Akik látás-, vagy halláskárosultak, vagy olyanokat, Akiket egy alkalommal tud gyógyítani ez a táltos, én is jelentkeztem rá, bár már több-száz ember írt a honlapjukra....
2009. okt. 6. 20:04

Hát vannak olyan patikák, Akik egyáltalán nem szerződtek eddig sem EGészségpénztárakkal...

Kanizsán is majdnem minden utcában van optika, ebből 2-nek van szerződése eü.pt-ral...

24. kiscsirke (válaszként erre: 23. - D4464aaf8a)
2009. okt. 6. 20:03
Nekem mínusz 8-as van, és nem kaptam rá támogatást. Ezt hogy lehet elintézni? Igaz, mindig optikába mentem, nem orvos írta fel. Látott orvos is kb 2 éve.
2009. okt. 6. 20:00

De tényleg, többet már nem használom...


Remélem,nem is lesz rá szükségem...


Bár azért megtartottam, biztos, ami biztos, mert most, hogy a szemüvegekről is elvették 6 dioptria alatt a támogatást, az én különleges lencsémmel, 3-3 prizma van benne, és cylinderes, nagyon drága...


Két éve mondták az optikában,hogy egyenként a lencsék több, mint 20ezerbe kerülnek...

Plussz még a drága szemüvegkeret is...

22. kiscsirke (válaszként erre: 20. - D4464aaf8a)
2009. okt. 6. 19:53
Azért számolhatták fel, mert addig nem használtad, és amikor elkezdted, akkor levonták. Amúgy ez éves díj. Van olyan kártyám, ahol ez az összeg 5000 Ft!!!
2009. okt. 6. 19:51
És a tapéta az sokáig szép tud maradni, ha vigyáznak rá...
2009. okt. 6. 19:50

JA!! A Cetelemnél a kártyahasználat díja: 3000.-Ft, az átutalás meg ingyenes...


De soha többé...

A lakásom fel van újítva, és vigyázok rá, mint a szemem fényére, hogy sokáig szép is maradjon...

19. kiscsirke (válaszként erre: 16. - D4464aaf8a)
2009. okt. 6. 19:47

Igen, értem. Na igen, pont erre nem jó. Az, hogy átutalják, az ,eg külön pénz, és kp felvételnek minősül. Ez nem kamatmentes egyáltalán még addig a 40-50 napig is (ez mindenhol más).

Nekem a kártyáim, ha használom őket, azért nem számolnak fel díjat.

2009. okt. 6. 18:54

javítás, ez csak nem akar sikerülni:

"az is sokba kerül"

2009. okt. 6. 18:53
Mármint nem ATM-en át vettem fel a pénzt, mert az kerül sokba...
2009. okt. 6. 18:53

Én, amikor kellett másfél éve, kb. akkor sem a hitelkártyám használtam, mert az is pénzbe kerül, hanem a folyószámlámra kértem az átutalást...


De soha többé nem használom nagy összegre...

A fürdőszobám kellett akkor tégláig bontani, mert el voltak rothadva a régi lakó után a csövek, és újraépíteni, felújítani...

A 45 éves vaskádban már nem folyt le a víz, és a WC is ezeréves volt...


De most nagyon szép, csak nagyon sokba került a hitelkártya miatt...

15. kiscsirke (válaszként erre: 14. - D4464aaf8a)
2009. okt. 6. 18:48

Az Aurának? Akkor nem voltál még másik banknál. Mindenhol ehhez közelít. Amúgy meg szerintem nem. Mert a hitelkártya lényege, hogy ne vedd le az egész hitelkeretedet. Ez nem személyi kölcsön. Hanem vásárlásra van. Ha elköltesz belőle 40 ezret pl, az 50 napig kamatmentes, amit ráadásul havonta vissza kell fizetni 5000-sével. Szóval igen, ha leveszed az egész pénzt, akkor nagyon nem jó, de én nem is tanácsolom senkinek, aki nem arra használná, hogy mondjuk hónap végén nem jön ki, és abból vásárol kaját, aztán a következő hónapban meg visszafizeti, vagy egy részét, mert ez esetben viszont nincs kamat!

Akinek 50 000 Ft feletti összegre van szüksége, semmiképp ne hitelkártyában gondolkozzon szerintem!

14. d4464aaf8a (válaszként erre: 13. - Kiscsirke)
2009. okt. 5. 20:32

igen, de hatalmas a kamatja...


Szinte uzsorakamat...

13. kiscsirke (válaszként erre: 7. - D4464aaf8a)
2009. okt. 5. 20:20
3 féle hitelkártyám van, és meg kell mondjam, a cetelemes a legjobb...
12. luca01 (válaszként erre: 10. - D4464aaf8a)
2009. okt. 5. 19:58
Holnap ezzel kezdem a napot. Nagyon remélem, hogy tudnak segíteni!
2009. okt. 5. 19:57
Hát az Unikreditet sokan dícsérik, talán azt próbáld meg...
2009. okt. 5. 19:56

Keress egy pénzügyi tanácsadót, aki okosabb ebben,hisze ezzel foglalkozik...

És persze olyan BAnkkal kötni szerződést, aki nem uzsorakamattal dolgozik...

2009. okt. 5. 19:51
Sajnos sürgősen pénzre van szükségem, de a jövö hónapban már vissza is tudnám fizetni. Pont ahhoz kéne, hogy el tudjak menni dolgozni. Vagyis inkább ahhoz, hogy meg tudjak addig élni vmiből, míg az első fizumat megkapom.
2009. okt. 5. 19:37

Az OTP viszont jó, csak ott tartós állást kell bizonyítani, ami épp ne volt, mindig csak rövidtávú munkáim voltak...

Viszont nem magas a kamatjuk...

2009. okt. 5. 19:36

A Cetelemhez sem!!


Nekem ott volt kölcsönöm, és úgy nézett ki, hogy havonta 11.500.-Ft volt a törlesztés, abból 6000.-Ft volt a Bank része, és csak 5500.- volt az az összeg, amivel hétről hétre csökkent a kölcsön összege...

Lényegében több, mint 50%-os kamattal dolgoznak...

A végén a Szüleim fizették ki8 a spórolt pénzükből, és megfogadtam, hogy soha többé Cetelem...

Lényegében nekem hitelkártyám volt, és a fürdőszobám kellett a költözés után felújítani, mert igénytelen lakó lakott ott...

2009. okt. 5. 19:31
Ha OTP-s vagy, esetleg megpróbálhatod az A-hitelt. Attól függ volt-e előtte kereseted, illetve hogy mennyire lenne szükséged.
5. kiscsirke (válaszként erre: 2. - Luca01)
2009. okt. 5. 19:30
Melyik banknál vagy? Ott a legegyszerűbb. Én úgy tudom 3 hónapos folyamatos kereset mellet adják csak meg mindenhol.
2009. okt. 5. 19:24
Esetleg írd be a www.google.hu oldalra, hogy online hitel gyorsan, vagy hitelek gyorsan. Biztosan kiad majd valamit. De mondom mégegyszer, hogy a Providenthez nem szabad menni!!!!!
2009. okt. 5. 19:21

A Providenthez nehogy menj! Nézz utána a neten az alábbiaknak: www.cetelem.hu

www.credigen.hu

2009. okt. 5. 19:20
Sajnos csak két hetes a mostani munkaviszonyom, de tartós munkahely lesz. Így is adnak a bankok kölcsönt?
2009. okt. 5. 19:19
Személyi kölcsönre lenne szükségem:( Melyik bankhoz menjek, hogy legkésőbb péntekig megkapjam a szükséges összeget?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook