Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyi hitel bankkártya nélkül fórum

Személyi hitel bankkártya nélkül (beszélgetős fórum)

8. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Hudi)
2014. ápr. 29. 21:40

Nem a bankkártyához adják a hitelt, hanem a bankszámládhoz. És igen, ahogy emlíették, jövedelemnek kell érkezni a számládra. Egyébként gondolod, hogy csak úgy bárkinek adnának hitelt, ha nem látják biztosítva a visszafizetését?

Van munkahelyed? Van állandó jövedelmed?

7. 99279bb06f (válaszként erre: 6. - Hudi)
2014. ápr. 29. 10:00

Ha számlád sincs a banknál, akkor hogy lehetne bankkártyád? Bankkártyája csak annak van, akinek havonta érkezik jövedelme a bankhoz.

Erre lehet felvenned személyi hitelt (vagy talán akkor is, ha van egyéb fedezeted, pld. lakás, nyaraló, autó...de ezt nem tudom).

Attól függően, hogy mennyi összeg fog érkezni előre láthatólag ahhoz a bizonyos bankhoz (vagy a fedezeted mennyi /lsd.fentebb/), attól függően többféle bankkártyát adnak. De ez a bankkártya nem feltétele a hitelnek, mert sokan nem automatából veszik fel a pénzüket a banktól, hanem bemennek az ügyfélszolgálatra személyesen. Azoknak nincs bankkártyájuk.

A kártya is és a használata is pénzbe kerül.

6. hudi (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2014. ápr. 29. 07:26
Nem nincsen.
5. hudi
2014. ápr. 29. 07:19
Nincsen bankártyám,és általában kérik ha hitelt szeretnék felvenni.
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Hudi)
2014. ápr. 28. 21:24
Számlád van valamelyik banknál egyáltalán?
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Hudi)
2014. ápr. 28. 21:24
Nekem pl. az egyik banknál van számlám, de nem kértem kártyát.
2014. ápr. 28. 20:19
Ezt nem igazán értem. Úgy érted, hogy amikor felveszed a hitelt, kapsz egy számlát az adott banknál, amelyhez "ajánlottan kötelezően" bankkártyát is adnak?
1. hudi
2014. ápr. 28. 16:11
Segítségre lenne szükségem,lehet valamelyik banknál,bank kártya nélkül hitelt felvenni vagy már mindenhol kérik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook