Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szemellenző vagy nyúlcipő? fórum

Szemellenző vagy nyúlcipő? (beszélgetős fórum)


1 2
19. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Aranyos10)
2012. jún. 27. 07:37

24 órában együtt vagytok?


nem egészséges.

18. kékpille (válaszként erre: 16. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 27. 07:34
Ebben igazad van, de a másik oldal: ha már az esküvő elött A reggelek morgással kezdődnek, akkor mi lesz utána?
17. Lacrymosa (válaszként erre: 1. - Aranyos10)
2012. jún. 27. 07:33
Nem lehet, h bipoláris az úriember?!
16. 74f8c12b8e (válaszként erre: 15. - Bnedora)
2012. jún. 27. 07:31

Szerintem meg az a kár,hogy sokan ennyire belefásultatok az életbe,és annyi nagyobb problémátok van,hogy ez fel sem tűnik:(

Azért más ez a szöveg egy hosszú kapcsolatban,pl.több gyerekkel zajló,problématerhes életben,mint egy kapcsolat elején,házasságra készülve.

15. bnedora (válaszként erre: 2. - Aranyos10)
2012. jún. 27. 07:25
Szerintem túl érzékeny van, hogy ilyen pitiáner mondaton így kiborulsz.
2012. jún. 27. 07:21
Az nekem is eszembe jutott,hogy a közelgő házasság miatt hülyült meg.Én halasztanám,ha egy mód van rá,mondjuk legalább egy fél évvel,azalatt kiderül,vagy beborul .
13. 74f8c12b8e (válaszként erre: 6. - 91d4989ab9)
2012. jún. 27. 07:19
Hát azért ennél civilizáltabban is le lehet állítani a másikat,ha hülyeségeket beszél.
2012. jún. 27. 07:08
Irisz nem tenel fel egy kepet rollad?:)
2012. jún. 27. 06:56

Nem téged hülyézett le, hanem azt, amin morogtál. Azt gondolom, hogy ebben az ügyben tehetetlen, így felesleges teherként pakoltad rá. Oda figyelhetnél, hogy kin vezeted le a feszültséged.


Neki is másként kellene állni az ilyen szituációkhoz, hiszen hány ilyen lehet egy házasság során. Elmondhatná normálisan is, hogy ne őt terheld ezekkel a problémákkal vagy megpróbálhatna segíteni a lehetőségeihez képest.


Hogy előfordulhat e a legjobb családban is? Igen, de azt, hogy ez eltűrhető e, mindig a benne lévő felek döntik el. Vannak olyanok, akiknek ez belefér, de vannak, akiknek ennek a fele sem. Ezt te tudod csak eldönteni.


Nekem nem fér bele, bár én ritkán morgok, ha meg mégis, akkor a férjem tudja, hogy nem vele van a gondom, mert meg is mondom, hogy most épp miért húzta fel magam, így támogatást kapok, amitől megnyugszok.

10. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 1. - Aranyos10)
2012. jún. 27. 06:41

Ha minden nap morogsz, vagy ha altalaba morogsz ... felvehette volna nyulcipot mar.Nem kellemes a tarsasagod, ha nem szeret mar elmenekult volna.

Ha vallami nem tetszik mond ki es nem morgunk fel orat.A reggel pedig kellemes kelene legyen, puszival, olbe kuporgasal stbvel kene kezododjon, nem morgasal.

2012. jún. 27. 06:37

nekem egyszer egy okos pasi azt mondta, amikor arról beszélgettünk hogy hogyan lehet kiszürni azt hogy valaki tényleg szeret e minket vagy csak mondja, hogy:


7 éve vagyok vele és még nem képelt fel akkor biztos hogy szeret



hát igen, néha tudunk olyanok lenni hogy megérdemelnénk:D nah most dewi boldog lesz:D

8. 43b4291bc6 (válaszként erre: 7. - 91d4989ab9)
2012. jún. 27. 06:31
:D
2012. jún. 27. 06:10

a másik ami eszembe jutott, hogy lehet hogy a házasságtól , és attól hogy te most már igy viselkedsz menekülne mégis



gondolom mielőtt megkérte a kezed te se neki morogtál

6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Aranyos10)
2012. jún. 27. 06:08
ha hülyén viselkedsz és lehülyéznek miért csodálkozol?:D
2012. jún. 27. 06:05
na hát ezt én nem hagynám annyiban! leültetném és és egy hatalmas beolvasás után konkrétan megkérdezném hogy mi a fasz( az ő stílusában) baja van....
2012. jún. 27. 06:04

Lehet, hogy bunkón viselkedett, de te is, amikor rajta töltötted ki a mérged, ill. neki kellett hallgatnia. ráadásul fél órán keresztül :-O


valószínűleg másképp látta a helyzetet, amin felhúztad magad, azért mondta, hogy "hülye vagy".

mondjuk nyilván nem így kéne kommunikálnia két embernek, de a szitu ott kezdődött, hogy ha nem miatta vagy mérges, akkor ne morogj neki, hanem magyarázd el a helyzetet, normál hangnemben.

2012. jún. 27. 02:56
Arra mit mondott, hogy neked ez sok?
2012. jún. 27. 02:22
Hogy konkretabban tegyem fel a kerdest: Te el tudsz kepzelni olyan helyzetet a parkapcsolatodban, ahol ez siman elofordulhat? En vagyok tul erzekeny?
2012. jún. 27. 02:20

Muszaj kiirnom magambol: a baratom ma iszonyat bunkon viselkedett. Teny, hogy morogtam reggel vagy fel orat, de csak hulyesegeken, es nem ra voltam merges, csak neki kellett hallgatnia. Morogtam (nem hisztiztem!:), mert 1-2 kellemetlensegen felhuztam magam. Erre o: hagyjal mar beken az idiota f.sagaiddal, te teljesen hulye vagy stb. Azt hittem, leesik az allam. Ez mar nem az elso volt, mostanaban egyre jobban elengedi magat. Es ami a lenyeg, hogy nem ker utana bocsanatot, hanem megkerdezi nagy komolyan: nem tudnank mar lezarni vegre? Nem ertem, de tenyleg. Masik no kizarva, hiszen 24 oraban egyutt vagyunk, elvileg nagyon szeret, amikor nem kap ilyen 'rohamot' akkor meg a masik veglet: imad. Ma csak azt tudtam sirva hajtogatni magamnak, hogy nem szeret, tuti h nem szeret, mert akkor nem tudna igy beszelni velem. (egyebkent tok intelligens, muvelt).

- egeszen idaig akar egy monika shows kerdesnek is megfelelne a sztori, de en halal komolyan kerdezem: ez egy elfogadhato viselkedes? Mar-mar meggyozott, hogy en bantottam meg ot, de akarhonnan nezem, erre nem talalok mentseget. Teljesen konnyen tullepett volna rajta, ha nem mondom neki, hogy ez mar tenyleg sok volt. Ami a poen: 2 honap mulva lesz (lenne) az eskuvonk.

Ha kibekulunk ugyanez lesz, ha nem, akkor meg vege mindennek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook