Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szem mögötti fájdalom fórum

Szem mögötti fájdalom (beszélgetős fórum)


2020. máj. 15. 16:16
Igen, szoktam ezt érezni, néhány havonta. 1-2 nap és elmúlik, de nem derült ki mitől van, mert ha minden fájdalommal orvosokhoz mászkálnék, semmi másra nem lenne időm.
2. 9e9543800f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 15:45

Szia, duplájaL. :-)

Tavaly nyáron monitor nélkül is fáradt, fájt a szemem. A jobb szememet szinte ki sem tudtam nyitni, annyira bedagadt. Többszörös szemcsepp/kenőcs kúra kötőhártya-gyulladásra. Harmadik orvos találta meg a tünet kiváltó okát. Hosszú latin szöveg, szóban lefordította magyarra ;-) Jobb szememben a könnycsatorna részlegesen fejlődött csak (lehet születési hiba is), + enyhe, részleges retina-kötőhártyaszövet elhalás. Műkönny és regeneráló gél használata élethosszig. Sok szabad levegőn tartózkodás, tűző nap nélkül. Jelentősen javult.

2020. máj. 15. 15:06

Sziasztok!


Érdekelne tapasztaltatok-e már ilyet és ha igen, akkor kiderült-e mitől volt?

Egyik szemem mögött mozgatasra nagyon fáj. Van benne egy alap fájdalom is, de mozgatasra nagyon, főleg egyik iranyba. Mintha el akarna szakadni a szemidegem vagy valamilyen izom.

Külső elváltozás nincs. Nem cluster fejfájás!


Elmentem szemészetre, alap dolgokat kizartak, de pl ugye a látóideggyulladast csak mr-el lehet kizarni. Es mivel nincs (még) latasromlas es kettős látás, ezért arra nem gyanakodnak.

Tovább küldött fül orr gégére. Volt arc rtg, de negatív, csak kis megfazast latott a Dr. Nő, kaptam rá cataflam és orr csepp. Szemesz pedig Milgammat javasolt.

Mondták ha nem javul menjek vissza. Oké, de addig is bosszant. A fájdalmat kordában tartom azzal, hogy nem mozgatom a szemem. Ami nem könnyű azért :D


Aggódom, hogy látóideggyulladas vagy daganat. Mert e kettőnek vannak elvileg ilyen tünetei.


33L

Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook