Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemgyulladás fórum

Szemgyulladás (tudásbázis kérdés)


2020. máj. 24. 15:18
Ötlet! Hajmosasra?
2020. máj. 24. 15:15

Ma délelőtt folyamán voltam a kistarcsai kórházba ahol időpont nélkül és beutaló nélkül ellattak kaptam vénykoteles szemcseppet és kenőcsöt és a munkahelyemre a cseppet ajánlották korrektül ellattak szemvizsgalat után! Nekem is lehet korektortol vagy a maszk beleert a szembe attól vagy buszon nyitott ablak mellett ültem!

😭😭😭

7. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 24. 14:26
Maradj otthon lehet másokra fertőző+ még rosszabb lesz ha nem pihenteted.
2020. máj. 24. 14:09
Nekem viszket a bal, de baromira. Már napok óta vakarom, meg gennyes is egy kicsit. Azt hittem árpa, de az nincs rajta, meg nem is szokott, nekem még az életben nem volt, szerintem. Hanem a maszk széle amikor raktam fel hozzáért a szememhez, lehet attól gyulladt be. De rohadtul nem jó érzés.
2020. máj. 24. 13:31

Szia, nem ijesztgetni akarlak, de 2 hete, nyilván pont hétvégére begyulladt a bal szemem. 1 éjszakát húztam az időt, annyira fájt ha becsukram, hogy semmit sem aludtam. Borogattam kamillával, stb. Szombaton csak ügyelet lett belőle, elláttak tök korrektül, kaptam vényköteles szempcseppet, éjjel már tudtam aludni, nem fájt.... Szóval szenvedhetsz, húzhatod az időt, de az ember látása szerintem mindennél többet ér....

A sürgősségin talán még gyorsabban ellátnak, mintha vársz holnapig, mert szakrendelésre csak ip-al mehetsz, szóval egyáltalán nem biztos, hogy hamar sorrakerülsz. Ja és nekem azt mondta a dr, hogy a kamilla az egyik legroszabb, amit gyulladt szemmel tehetsz.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 24. 08:46
Ha az egyik csuklód törik el, akkor is elmész orvoshoz.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - F047cd7294)
2020. máj. 24. 07:12
De csak az egyik szemem gyulladt be és fáj is
2020. máj. 24. 07:11
A gyulladásra kamillás borogatás, de a hideg vizes borogatás is jó, sajnos nekem is beszokott gyulladni, orvossal megbeszélve írom, vagy elmenni az ügyeletes gyógyszertárba, és elmondani.Van szemcsepp is, de orvos írhatja fel!
2020. máj. 24. 06:28
Mit tehetek ha begyulladt a bal szemem? Meg is van duzzad a és fáj és rossz a kozerzetem. Holnap így hogy menjek dolgozni?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook