Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemvendég a lakásban fórum

Szellemvendég a lakásban (beszélgetős fórum)


23. f6390e6b9b (válaszként erre: 22. - Cucicsillag)
2014. aug. 9. 08:37
Az én lányom rendszeresen elmeséli hogy épp aznap hol a bácsi...Bent a lakásban,este mindig azt mondja hogy ott van az ágy végénél,de mikor nagyon pici volt még kéredzkedett is hozzá,én meg csak néztem,hogy kihez akar menni.Van benne valami,hogy látják a kicsik.
2014. aug. 8. 23:18

En annyit tudok, hgy a picik latjak mega szellemeket.

A hazunkban nem tudok rola, max. A terasz fele szokott mutogatni,de annak nem tulajdonitok jelentosegt, viszont szoktunk atsetalni a temeton es akkor konkretan dumalgat ,integet. Sosincs rajta remulet vagy ijedelem.

Kicsit fura, de nem csodalkozom.

21. Igazgyöngylélek (válaszként erre: 8. - Nyenyere)
2014. júl. 10. 12:06

Igazi jósnő? Nincs vizsgám belőle, de a hivatásom ez. Szerencsére már sok embernek tudtam segíteni, ami nagyon jó érzés :)

De kötéseket nem csinálok, mert 1, nem értek hozzájuk..2, hülyeségnek és butaságnak tartom.

2014. febr. 22. 04:16
?????te hiszel a mesekben?!
19. c6cc1a938e (válaszként erre: 18. - Szomorkodó)
2014. jan. 14. 19:42
:D
18. szomorkodó (válaszként erre: 17. - C6cc1a938e)
2014. jan. 14. 18:38
Ön Hölgyem, eléggé kipihente magát:)
2014. jan. 11. 20:37

"Vendéglátás...

Tegye fel a kezét az,aki már látott vendéget!

...12...

Most tegye fel a kezét az,aki nem látott vendéget!

...12...

Maga uram egyszer sem tette fel a kezét!Elárulná,hogy melyik a 3.verzió?Bekötött szemmel fogadja a vendéget és tapogatja?

...Ha vendéget hívunk,érdemes olyat,aki nem hisztériázik.Vagyis normális..."

[link]

2014. jan. 11. 20:20
Mindíg hitetlenkedve halgatom az e-féle beszámolókat. Mindíg azt mondtam,és most is azt vallom majd akkor hiszem,ha látom. Viszont változás állt be a szemléletembe.Mikor a párom meghalt vele voltam,orvosért rohantam majd kiküldtek a szobából. Amikor visszamehettem le volt takarva egy lepedővel. Keservesen sírtam az ágya mellett egy székre rogyva. Akkor egyszer csak egy nagy meleg tenyeret éreztem a hátamon amint végigsimítja. Olyan nyugalom,elmondhatatlan érzés kerített hatalmába.Ma is gyakran gondolok erre a pillanatra,amikor elbúcsúzott tőlem.
15. Strandi Manó (válaszként erre: 14. - Cessi)
2014. jan. 11. 19:19
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a neme a kicsinek. :)
14. Cessi (válaszként erre: 12. - Strandi Manó)
2014. jan. 11. 19:16

Nem, amikor eltűnt, utána csináltam a tesztet.

Éreztem, hogy ott van, de nem láttam. Valahonnan jött az érzés, hogy csináljam meg a tesztet.

Hónapok óta várunk a picire, és erre a hónapra mindenki azt mondta, hogy esélytelen, mert nem volt peteérésem.

2014. jan. 11. 19:13

Nekem édesanyám is meghalt, a nagybátyám is és a nagypapám is. Egyedül a nagymamám él.

Nagyimnak van egy háza vidéken. Anyu is ott született, nagybátyám is, papám és mamám vagy 65 éve építették. Anyu mindig azt mondta hogy "Ha megöregszik vissza fog oda költözni" annyira szerette ezt a házat. De mindannyian így vagyunk/voltunk ezzel.


Tavaly nyáron nagyim mondta hogy hozzak el neki onnan dolgokat. Pakolok a szekrényben, és furcsa érzésem lett. Ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor pl pókhálóba gabalyodsz. Mintha végig suhant volna a vállamon valami. Még fel is kiáltottam hogy "Jaj mi ez?" de furcsa volt nagyon, meg is ijedtem ettől az érzéstől, mert ilyet még soha sem éreztem. Aztán a kezemmel elkezdtem hesegetni a levegőt, de nem volt ott pókháló. Teljesen a hatása alatt voltam utána sokáig


Mondtam az unokatestvéremnek és ő is rögtön azt mondta, hogy lehet valamelyikőjük itt volt. És én is úgy éreztem. Mert ebben a házban jöttünk mindig össze az egész család, kötődünk hozzá mindannyian.

Szerintetek ebben lehet valami?

12. Strandi Manó (válaszként erre: 10. - Cessi)
2014. jan. 11. 19:11
És azóta, hogy erre a felismerésre jutottál, eltűnt az alak?
11. Strandi Manó (válaszként erre: 10. - Cessi)
2014. jan. 11. 19:00
uhh!! egyrészt gratulálok, másrészt meg..uhh!!
10. Cessi
2014. jan. 11. 18:57

23-án vesztettük el az egyik családtagunkat. Aznap nagyon fáradt voltam, nem is jöttünk haza, a családnál maradtunk, csak későn tudtunk lefeküdni, és mindjárt el is aludtam.


Másnap hazajöttünk. 24-én, vagyis már 25-én éjjel fél 4 körül arra ébredtem fel, hogy úgy éreztem valaki néz. Felkapcsoltam a villanyt, de a szoba természetesen üres volt, férjem mellettem aludt. Lekapcsoltam, és megint éreztem, hogy néz valaki. Aztán megláttam egy árnyat az ágy végében. Nem láttam tisztán, de tudtam, hogy ő bámul. Villany fel, de továbbra sem láttam semmit. Amikor lekapcsoltam, láttam, és tudtam, hogy engem néz. Azt hittem a halott családtag szelleme jött elbúcsúzni. Annyira féltem, még a takarót is a fejemre húztam, bevallom, majd összecsináltam magam. Nem mertem elaludni, csak pár pillanatra csuktam be a szemem, muszáj volt szemmel tartanom.

Nem csinált semmit továbbra sem, csak ott állt, és nézett. Aztán fél 7 körül éreztem, hogy valaki végigsimítja a hátam. Én az oldalamon feküdtem, férjem velem szemben, szóval nem ő volt. Olyan megnyugtató simogatás volt, és éreztem, hogy az a valaki elment a szobából.

Másnap hajnalban megint felébredtem a bámulásra. Megint ott volt kora reggelig. Akkor már jobban megnéztem, és rájöttem, hogy egy nő áll ott. Nem tudtam kivenni a vonásait, de tudtam, hogy fiatal, hosszú haja van, és nagyon szép az arca.

És éreztem, hogy szeret engem, és fura mód azt éreztem, hogy én is szeretem őt, pedig fogalmam sincs, ki ő.

Kora reggel megint végig simított a hátamon, és elment.


Utána napokon keresztül ott volt. Továbbra sem csinált semmit, csak nézett, én pedig őt. Már teljesen átálltam arra, hogy napközben aludtam, és éjszaka őt bámultam. Aztán egy éjszaka nem láttam, de éreztem, hogy ott van velem. Január 2-a volt.

Akkora már éreztem, tudtam, hogy ő nem egy idegen, hanem a lányom. Tudom, hogy butaság, de annyira biztos voltam benne. Férjem már tiszta hülyének nézett, amikor elmeséltem neki ezeket. Mondta is, hogy ne nézzek szellemes filmet, mert hülyeségeket álmodok. Csináltam tesztet, én láttam rajta valamit, ő nem. Aztán 4-én, amikor már jól kivehető volt a második csík, ő is elhitte, hogy a lányunkat láthattam korábban minden este.

9. Igazgyöngylélek (válaszként erre: 8. - Nyenyere)
2014. jan. 11. 14:34
Cigánykártyából jósolok. De szellemet sose idéztem.
8. nyenyere (válaszként erre: 1. - Igazgyöngylélek)
2014. jan. 11. 14:32
Szeretném meg kérdezni te igazi jósnő vagy vagy csak ugy rakod ki a tarot kártyát??Szelemet nem idéztél véletlnül?Az a baj ezzekel a dolgokal hogy olyan kapukat nyitsz meg és olyanok is vissza jönnek akiket nem is hívsz és utána nagyon nehéz elküldeni öket.
2014. jan. 11. 14:29

Sziasztok! :)

Egyszer nekem is volt egy ilyen élményem, körülbelül 20 évvel ezelőtt. 8-10 éves lehettem, éjszaka álmomból felriadtam, és egy fekete alak ült az ágyam szélén. Csak nézett. Nagyon megnyugtató volt a jelenléte, egyáltalánnem volt félelmetes. Nem mondott semmit, csak nézett rám. Vagy hosszú haja volt, vagy kapucni volt rajta, de nem láttam az arcát. 1 perc múlva "szétrobbant" apró csillagokra, és eltűnt... :)

Azóta nem volt ilyen élményem.

6. nyenyere (válaszként erre: 4. - Titánia83)
2014. jan. 11. 14:26
igen a só nagyon jó a sarkokba és a küszöbb elé.A füstölötöl meg megnyukszanak és szintén el mennek.
2014. jan. 11. 14:23
sziasztok velünk is sokszor elöfordul ilyen :-) nem kell tölük félni nem tudnak nekünk ártani.Isten igazából ők nem tudnak nekünk segiteni sem jelezni elöre rossz dolgokat,inkább ők szeretnének segitséget tölünk ugy olvastam ha egy ember eltávozik utána nagyon sokáig fel sem fogják hogy ök meghaltak ezért bolyonganak.A gyerekek azért látják mert ök még erre nagyon érzékenyek.Egyik nap a kétéves kisfiam elkezdett beszélni gagyogni a plafonra utána szintisztán kimondta azt hogy ˝˝ jó meg mondom anyunak ezt látta a férjem is .több mint valószinű segitséget kérnek hogy hol vannak.Nekem az elsö élményem kislány koromban volt azóta néha erösödik néha nincs semmi.Köszönöm hogy leirhatam a mondadomat és örülök hogy létre hoztátok ezt a forumot :-9
2014. jan. 11. 14:02

A kisfiam látja is ezeket. Néha nagyon furcsa dolgokról beszél, amit tőlünk nem hallott, és nem nézünk tévét egyáltalán. Másfél éves korában kezdődött, akkor mutatott a lakásban valamerre, és mondta, hogy néni, bácsi. Azóta már egész komoly dolgokat is mesélt. :)


Mi a sarkokba sót tettünk ki, egy-egy gerezd fokhagymával. Azóta azt mondja, hogy nem jönnek be a lakásba. Most két éves amúgy.

3. f6390e6b9b (válaszként erre: 1. - Igazgyöngylélek)
2014. jan. 11. 13:56
Szia!Nálunk is "lakik" valaki,de senkit nem zavar.Néha hallani ahogy csoszog,vagy lever valamit vagy csak hirtelen egy hideg érzés a szoba bizonyos pontján de ennyi.Viszont mikor megszületett a lányom,ő sokszor oda kéredzkedett hozzá,ő látta,és a mai napig huncutkodik neki.
2. 1e75b9596c (válaszként erre: 1. - Igazgyöngylélek)
2014. jan. 11. 13:51

Szia!


Én már tapasztaltam hasonlót. Volt egy idő míg szüleimmel laktam, hogy néha láttunk egy sötét alakot járkálni a lakásban. Nem volt félelemérzetünk egyáltalán. Egészen addig volt ott, míg nagypapámat el nem veszítettük. Azóta nem láttuk egyszer sem.

De volt más esetben is, hogy láttam hasonló dolgokat. Miután nagypapám elment, utána sokszor láttam a házban, és én akkoriban albérletben laktam, és ott is megjelent nekem.

Tudom,sokan nem hisznek ezekben a dolgokban,de nekem személyes tapasztalatom mindez.

2014. jan. 11. 13:45

Azokat kérem, hogy írjanak, akiknek már volt ilyesfajta vendégük.. Jóslás közben mostanában éreztem, hogy valaki járkál a szobámban, illetve egyszer előfordult (szintén jóslás közben), hogy ültem barátnőmnél, jósoltam neki, és éreztem, leül mellém valaki, és megfogta a vállam..Éreztem, segíteni akar, valamit nem vettem észre..és amint kimondtam, el is ment.


Hugom szobájában is 2 hete valaki van. Érzi sokszor, hogy lefagy a szobája, és esténként illetve mikor felkel egy bizonyos pontban lát valamit...azt mondja egy sötét alak..és, hogy csak figyeli.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook