Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemidézés - ezotéria fórum

Szellemidézés - ezotéria (beszélgetős fórum)


9. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 1. - Jlaszlo)
2010. nov. 3. 11:29
Nem jó zaklatni a lelkeket.. :S
2010. nov. 3. 11:26

Ezzel kapcsolatban van egy műsor: Szellemjárás.

Nézd meg ha teheted, késői órákban adják.

2010. nov. 3. 11:24
Nem szabad a szellemeket "megzavarni"! Ki tudja , hogy milyen kapukat nyitsz meg!?
6. nagyani91 (válaszként erre: 1. - Jlaszlo)
2010. febr. 9. 10:33
Laci ha meghal egy szeretted sokszor megadnál mindent hogy újra lássad és ott is van veled mindig de nem szellemként hanem a szívedben.
5. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - Jlaszlo)
2010. febr. 9. 00:31

Szia! Hát én nem hagytam ki a szellemidézést.. Nem éppen egy ismerősömet vagy hozzátartozómat idéztem meg, mert csak egyszerű kiváncsiság vezérelt, de nekem szerencsére egyáltalán nincsenek negatív tapasztalataim. Itt a neten olvastam egy módszerről, amit kipróbáltam, de már tervezek venni egy quija táblát erre a célra. Annyi a dolog lényege, hogy éreztem a szellem jelenlétét, és hajnalban arra ébredtem fel, hogy kb. 10 percig pattognak a bútorok a szoba 2 sarkában, és határozottan éreztem a jelenlétét. Végülis ennyi volt. Nem informálódtam tőle, csak arra kértem, hogy legyen jelen.

De viszont egy jó ismerősöm tizenéves korában a haverjaival idéztek szellemet az egyikük lakásán, akkor nem történt semmi. Amikor ment ez a 2 lány haza, a pincelejárónál láttak egy öregembert, akinek pirosas szeme volt, ősz haja, görnyedt háta, és valamilyen mezőgazdasági szerszám volt a kezében. Az az alak feléjük fordult (nagyon közel volt), és a 2 lány sikítva elrohant.. Azóta nem tudom őket mivel győzködni, hogy együtt idézzünk, pedig nagyon szeretnék!

2010. febr. 8. 18:46
Soha ne bolygasd a szellemvilágot!
2010. febr. 8. 18:39

szia Laci!

van már ebben a témában több forum....

én a szellemeket hagynám, ott ahova vallok, nem kell bevonzani, azt amivel ugysem tudunk mit kezdeni.

az ezotéria az már egy kicsit jobban hangzik,bár., én inkább a spiritualitást kedvelem. :))


"minden jót a forumodhoz!"

2010. febr. 8. 18:38
Szia Laci.Nagyon meggondolandó szellemet idézni mert olyan rögzülhet meg az elmében ami megkeseríti az életet.Találkoztam ilyenekkel azt érzik a szellem ott van és félnek tőle.Szerinted megfelelő állapot?
2010. febr. 8. 18:27

Sziasztok!

Szeretnem ha ezen a fórumon mindenki megoszthatná a tapasztalatát a szellemidézéssel vagy más hasonló dologgal kapcsolatban. Itt lehet irni mindenről ami ezotéria.

Üdv mindenkinek!

Laci

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook