Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szellem műtéten volt-e már valaki? Vagy tervezi-e? fórum

Szellem műtéten volt-e már valaki? Vagy tervezi-e? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. szept. 25. 16:06
Kinek vált be a szellemgyógyaszat? Baba projektben.
38. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 24. - 35491a860f)
2011. jan. 9. 14:28

Egyetértek ezzel teljesen!

Én is otthagytam pár ezer Ft-ot egy term.gyógyásznál, hittem is, hogy javulok majd, de egy cseppet sem javultam. Az egyik "gyógyszertől" még kiütésem is lett. Aztán jött a kézrátétel... nem éreztem semmit sem.

A

Egy asszonynak, aki vak volt, azt mondta, hogy ő meggyógyítja, csak menjen...

Kiábrándultam, mikor ezt hallottam és többé nem mentem oda.

2010. okt. 27. 13:31
Mivan????????????????????
36. szöszi71 (válaszként erre: 15. - C305b78fd0)
2010. jan. 5. 14:12
Ez engem is érdekelne. Én hiszek benne, csak még most találkoztam ezzel a dologgal először itt a fórumon. Eddig nem is hallottam róla, hogy ilyen létezik.
2009. dec. 18. 07:04
Mi a furi?
2009. dec. 16. 14:26
Hm, ez nagyon furi...
2009. dec. 16. 08:25

Sziasztok!

Tegnap voltam.

Elkezdtük, szem becsuk, lazítás, képzeljek lépcsőt, menjek le, számolta a lépcsőket, leértem, aztán pedig képzeljek rétet, kavicsos utat meg egy tavat.

Végülis kiderült, hogy nem látok semmi, ezért nem működik a dolog. Úgyhogy majd megkérdezi a kollégáit, hogy mit lehet kezdeni azzal, aki nem lát és majd legközelebb újra próbáljuk.

Köszönöm a válaszaitokat!

32. blackphoenix (válaszként erre: 17. - C305b78fd0)
2009. dec. 15. 09:21

Szerintem a gyerekek választják a szüleiket. Lehet, hogy valaki már kiválasztott titeket, de valami miatt csak kicsit később szeretne megszületni. De emiatt ne aggódjatok, pont akkor fog megszületni, amikor ő szeretne, és ami a legjobb neki ahhoz, hogy teljesíthesse az életfeladatát. Az alapján, amiket írtál magatokról, szerintem ti már készen vagytok arra, hogy fogadjátok őt.

Legalábbis ez az én véleményem.

31. c305b78fd0 (válaszként erre: 29. - 7130b15964)
2009. dec. 14. 21:14

Attól még lehetünk jó páros!

Én hiszek ezekben a hókuszpókuszokban, ő meg nem! Akkor miért lenne gond, hogy nem mondok el mindent! Nincsenek titkaim előtte, de ezt akkor sem tudom vele megbeszélni.

A lényeg az eredmény! Ha sikerült, akkor mindegy, hogy milyen módon! Szerintem!

2009. dec. 14. 21:11
Ellazulni, ez lenne fontos talán. Mi által, gyógykő, vagy masszázs, vagy amiket írtatok lejjebb.. És nem szabad görcsösen akarni.
29. 7130b15964 (válaszként erre: 22. - C305b78fd0)
2009. dec. 14. 19:40

No, valahol innen gyökereznek a dolgok. Ha ezt nem tudod elmondani neki, akkor biztosan van még más is. Ezt te tudod vagy nem akarod tudni, de valahol ott van.


Attól még lehettek jó páros. Csak valahogy ezt a "görcsöt" kell oldani.


Hülyén hangozhat, de biztosan akarjátok a babát? Mert van úgy, hogy mond az ember valamit, mert azt hiszi, hogy úgy illik vagy a másik azt várja el tőle stb. Ez is egy fontos dolog, mert simán lehet ez gát.


Gyógymasszázzsal próbálkoztatok? Sokkal kevesebb "hókuszpókusz" (nem akarok senkit megsérteni ezzel), ezért lelkiekben kevésbé megterhelő, gyakorlatias, könnyebben elfogadható, hatása közismert, hatékonysága elég jó, ha a masszőr jól képzett, tapasztalt.

2009. dec. 14. 19:33

Mit szóltok a " kristályokhoz ". 3 letölthető anyagot találtam. Van olyan kristály ami a nemi szervekre hat..

[link]

Itt tudtam letölteni.

Ez is jó.

[link]

2009. dec. 14. 15:40

A pasikkal nehéz megértetni ezt a gondolatvilágot. ( nem jut eszembe jobb kifejezés ) nekem nem áll messze tőlem ez...

20. misz, valahogy így gondolom én is. A gyerek néz ki minket egymásnak, és szüleinek. Úgy intézi valamikor találkozzunk. És akkor fog leszületni amikor ő akar.

Ha pedig elvetél valaki, ilyesmi van ( lehet ) a háttérbe, " mégse akar megszületni ".

De ha mégse ez a magyrázat, sokkal jobb ha ezt mondjuk, mint mindenféle más negatívumot bemagyarázzunk magunknak.

2009. dec. 14. 13:21

Igen, talán az a legrosszabb, hogy millió alternatív módszer és lehetőség van - többnyire jó pénzért -, és az ember mindhez reménnyel és várakozással fordul.

Aztán ha rendszeresen elmarad a sikerélmény + még azt a terhet is ráteszik, hogy magának köszönheti, mert 1. nem hitt eléggé, 2. korábbi életeiben nagy gonoszságokat követett el, akkor még sokkal rosszabb, mintha meg sem próbálta volna.


Én őszintén kívánom Neked,hogy sikerüljön, és azt javaslom, ha a párod elutasítaná, ne mondd meg neki, mert ártani nem ártasz, viszont az ő kétkedése a Te hitedet is meggyengítheti.

25. c42aaaac41 (válaszként erre: 22. - C305b78fd0)
2009. dec. 14. 12:55

Nos,ha nem vagy őszinte a pároddal,akkor hogyan akartok közös gyermeket?


Kívánom,hogy sikerüljön!Szellemműtéttel,vagy anélkül.De ez szerintem hókusz-pókusz!

2009. dec. 14. 12:40

A természetgyógyászokról csak annyit, nekem 2. természetgyógyászt is ajánlottak. Először, amikor az első babám megszületett és baromi nehezen indult be a szoptatás, egy barátnőm elküldött egy term.gyógyhoz, akihez ő már régóta járt. Hittem benne, mégsem sikerült, hazamentem nem foglalkoztam többé a természetgyógyásszal, mégis magától beindult a tejcsi, így a szoptatás is.


Másodszorra volt egy olyan évünk, amikor már nagyon szerettük volna a második babát, de nem jött össze, mert a munkahelyemen túl nagy volt a nyomás rajtam, túl sok stressz ért, és nagyon-nagyon ideges, feszült voltam emiatt. A nőgyógyászom pihenést javasolt, mert szerinte minden szervem ép és egészséges. Egy ismerősöm javasolt egy másik természetgyógyászt, mert ő állítólag kézrátétellel tud segíteni és meg tudja mondani, hogy mikor kell szeretkezni ahhoz (dátumszerűen), hogy a baba megfoganjon. Én úgy mentem el ehhez a természetgyógyászhoz, hogy már akkor megfogant a második babánk, csak mi még nem tudtunk róla. A termgyógy. humbukolt végig, közben rám akart sózni közel 40.000 Ft értékű mindenféle növényi eredetű kapszulákat, teákat, tinktúrákat stb. és ki is hangsúlyozta, hogy neki is fizetni kell valamiből a csekkeket. Természetesen nem vettem meg, mert nem volt annyi ablakon kidobálandó pénzem. A lényeg, ő azt mondta, hogy a petevezetékeim el vannak záródva, még vissza kell mennem hozzá többször is, és mondott egy dátumot, hogy mikor szeretkezzek a férjemmel ahhoz, hogy a baba megfoganjon. Hazajöttem, másnap kiderült, hogy már megfogant a babánk, tehát kizárt, hogy a petevezetékeim el legyenek záródva, máskülönben megszállt volna szentlélek? És hogy van az, hogy egy jó természetgyógyász nem veszi észre, hogy a páciens már babát vár? Miért magyaráz be neki ilyen marhaságokat, hogy a petevezeték elzáródott és még vissza kell járni hozzá?


Szóval, csak óvatosan a természetgyógyászokkal, mert sok a kókler! A legnagyobb hit az, amikor hiszel abban, hogy meg fog foganni a babád és nem görcsölsz rajta, hanem kikapcsolod a gondolataidat és éled a megszokott jólműködő életedet.

2009. dec. 14. 10:58

Megértem, nem vagyunk egyformák. :)

Ha úgy gondolod, adj egy esélyt ennek a műtétnek, talán sikerülne a baba. :)

2009. dec. 14. 10:43

Azt mondta nekem a pasas, hogy ha megcsinálja, akkor kb 6 hét, mire eredménye lesz és 2 hétig rám se nézzen apa.

Mivel ő nem tudja hova járok, elég nehéz lesz ezt kivitelezni. Inkább ettől félek jobban azt hiszem.

Jó lenne elmondani neki, de nem hiszem ,hogy megértené. Neki ez túl sok már...

2009. dec. 14. 10:29

Ha az ember hisz a szellemsebészetben, akkor úgy gondolom, a reinkarnációban és abban is hinnie kell, hogy a gyermekkel egy lélek születik le, és annak magasabb szintű oka is lehet, ha nem érkezik. Engem is meddőség miatt kezeltek, de senki nem készített fel, amikor meginvitáltak műtétre, milyen érzés lesz, és mivel szembesülhetek. Az 1. után még legalább 3-4 ilyen műtétem volt, sőt, egy teljes gyógyító tanfolyamot is végigjártam, mégis, másfél év alatt semmit nem gyógyultam, pedig úgy éreztem, nagy a hitem.

A szellemsebészet lényege nagyjából az, hogy az ember test-lélek-szellem egysége, és a testi szinten megjelenő problémák ugyanúgy jelen vannak a lélekben és a szellemtestben is. A gyógyító ún. mélyalvásban (egyfajta meditatív állapothoz hasonlítanám, nincs benne semmi hókuszpókusz, csak csukott szemmel ellazulsz) egy másik dimenzióba visz át, és ott vmelyik szellemsebészeti kórházban isteni engedéllyel és segítséggel a szelleme megműti a páciens szellemét, kicseréli a nem jól működő szerveit, stb. Állítólag sok embernél már közvetlenül a műtét után javulás mutatkozik az egészségi állapotban, míg soknál mély, erős hit, és idő kell ahhoz, hogy a szellemműtét eredménye átíródjon a fizikai testre is, és változó, hogy ez milyen mértékben sikerül.


De meddőségnél itt még sajnos nincs vége a dolognak: hiába gyógyítják meg a testedet, ha vmiért nincs itt az ideje, hogy lelket kapj, és gyermeked szülessen.

Rajtam a szellemsebészek szerint karmikus teher van, és fizikai egészség ellenére sem lenne babám, hogy meddig, az jó kérdés.


Szóval nem tudom, kihez mész el, és mivel szembesít, de nehéz helyzetbe is kerülhetsz, ha vmi hasonló derül ki, és ehhez kapcsolódó érzéseket élsz át esetleg ott mélyalvásban a műtét után.

20. misz
2009. dec. 14. 09:47

Én úgy tudom, a babák kicsi lelkek, akik maguk választják ki a szüleiket és a születésük időpontját. Mindezt azért, hogy a vállalt életfeladatuk teljesítéséhez a legkedvezőbb segítő környezetbe érkezzenek. Persze ez is csak hit kérdése. Én ezt hiszem, más meg mást.

Erről a szellemgyógyászatról még nem hallottam, de ha bármi esély van arra, hogy ez segít, vágj bele szerintem!

19. c305b78fd0 (válaszként erre: 9. - Talian35)
2009. dec. 14. 09:38
finomenegretikai gyógyító akihez én járok
18. frutty (válaszként erre: 16. - C305b78fd0)
2009. dec. 14. 09:30

z hülyeség!

van amit a természetgyógyász tudd kezelni,de hogy

gyermekválalásba bele tudd segiteni kétlem.

nem gondoltatok a lombikbébire?

vagy inkább még várjatok egy kicsit.

17. c305b78fd0 (válaszként erre: 8. - Blackphoenix)
2009. dec. 14. 09:15

ezt kifejtenéd bővebben?

Mi nem vagyunk még kész arra, hogy újra szülessen a gyerekünk?

Vagy ő nem kész még rá?

Mert szerinted ki van osztva, hogy ki hova születhet?

Ez a reinkarnáció kicsit magas nekem....

16. c305b78fd0 (válaszként erre: 7. - Martian)
2009. dec. 14. 09:13
tulajdonképp csak megerősítést keresek, meg az ismeretlentől való kis para van bennem, nem a hitemmel van gondom
15. c305b78fd0 (válaszként erre: 6. - 08e46ada5d)
2009. dec. 14. 09:12

írnál erről bővebben, hogy maga a műtét hogy zajlott, mit éreztél?

Neked mit cseréltek ki?

Ha gond, akár priviben is jöhet!

14. c305b78fd0 (válaszként erre: 5. - Tücsi29)
2009. dec. 14. 09:11

Pécs

ha kell elérhetőség, priviben küldöm

13. c305b78fd0 (válaszként erre: 4. - Monstro)
2009. dec. 14. 09:10
Fizikailag nem történik semmi, nincs vér meg ilyenek
12. c305b78fd0 (válaszként erre: 3. - Monstro)
2009. dec. 14. 09:06

A súlyos betegségek minden esetben lélekből vagy szellemből fakadnak.


A fizikai testben csak a tünetük található.


Az ember három nagy egységből tevődik össze: szellemtestből, lélektestből és fizikai testből. A lélek is test, a szellem is test, de a fizikai szem számára láthatatlan. Mindkettőben benne vannak a szervek, az idegrendszer, az érrendszer, az emésztőrendszer, a kiválasztórendszer, a nyirokrendszer és az energiarendszer is. A szellemtestben nagyon finom rezgésként vannak jelen, a lélektestben kevésbé finom rezgésként, a fizikai testben mint anyaggá vált, lematerializált rezgés.


A súlyos betegségeket szellemszinten és lélekszinten gyógyítjuk, megváltozott tudatállapotban, mély alvási szinten, nem hipnózisban. Ekkor az agyfrekvenca 0 - 4 Herz között van.


A három dimenziós fizikai világra, és az öt érzékszervre lekorlátozott ember nem érzékeli a lélek jelzéseit. Nem hallja a lelkiismerete hangját, s egy idő után a lélek már csak betegség által tud jelzést adni, amire aztán kénytelen lesz odafigyelni.


Maga az anyag nem betegszik meg. A betegségeket csak a gyökerüknél lehet gyógyítani, azaz ahonnan fakadnak: lélekben és szellemben.


A test a tünet hordozója, egy jelzőrendszer, mely jelzi, hogy valamit rosszul tettünk vagy teszünk. A testben csak a betegség tünetét lehet kezelni, sohasem az okot.


Szellemsebészettel, szellemgyógyászattal a betegség okaira derítünk fényt. A gyógyítást a szellemtestben, illetve a lélektestben végezzük el, ahonnan a gyógyulás átíródik a fizikai testbe. Ez a gyógyítás a beteg aktív közreműködésével történik, így részese lesz saját gyógyulásának. A gyógyítás eszközök és szerek nélkül történik.


Mellékhatása a gyógyulás!

11. c305b78fd0 (válaszként erre: 2. - Martian)
2009. dec. 14. 09:03
3000 Ft időtől függetlenül, de eddig még mindig legalább 1 órát voltam.
2009. dec. 14. 09:02
Köszönöm az eddigi válaszokat!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook