Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szelina várva várt nagy napja fórum

Szelina várva várt nagy napja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szelina várva várt nagy napja

2010. aug. 2. 00:03
köszönöm mindenkinek aki írt!
2010. márc. 30. 19:14

Szia!

Gratulálok én is a kislányodhoz. Nekem se volt fogadott orvosom, de szerencsémre kifogtam egy nagyon rendes orvost. Sajnos sok olyan orvos van akinek mindegy kap pénzt vagy nem akkor is bunkó, de van aki pénz nélkül is elvégzi amiért már egyszer megfizették. Az orvosok is válogatnak. Hiába adsz nekik pénzt ha nem vagy szimpatikus neki ki tudja, hogy bánik veled. A szülésznők se különbek.

2010. márc. 28. 09:05

Szia mikor a végére értem azt hittem valami tragédia történt veletek ............nem szabad ezt ennyire a lelkedre vanni !!!Komolyan megíjjedtem de még jó hogy előbb elolvastamn a folytatást-)


Legközelebb fogadj dokit az a biztos........bár mint tudjuk ők sem istenek de máshogy bánnak veled és ezt te is megtapasztaltad csak te a rossz oldaláról!!!

11. juci23
2010. márc. 27. 16:20
Nagyon szép a kislányod, illik hozzá a neve. Gratulálok!
2010. márc. 26. 21:34

gratulálok a zép kislányhoz, sok boldogságot nektek:)

én mindig "csodálom",aki érzéstelenités nélkül szül,én amint lehetett kértem.végül császár lett..


nekem se volt fogadott orvosom,de szerencsére nem volt ilye élményem,nagyon rendesek voltak.

2010. márc. 26. 18:40
Köszönöm mindenkinek hogy elolvastátok a történetünket és a sok gratulációt is
2010. márc. 26. 14:43
Szia gratulálok a kislányodhoz és hogy fájdalomcsillapítás nélkül szültél.Nekem 2 kislányom van ,6 éves és 7 hónapos.Mindkettőt edával szültem.Hát nem vagyunk egyformák de a vége a lényeg hogy anyukák lettünk.Jo egézséget nektek.
2010. márc. 26. 14:00
gratulálok én is a gyönyörűséghez!Vigasztaljon az,hogy ezek már csak emlékek!A jelen és a jövőd ott szuszog melletted!:)
2010. márc. 26. 13:36

GYÖNYÖRŰ A KISBABÁD!:) Gratulálok!:)

Sajnos, a kórházakban majdnem mindenkit megaláznak (engem pl. lépten-nyomon a súlyom miatt), nem tudom ez mikor fog változni ebben az országban.:(

Lényeg, hogy egészséges a kisbabád.:)

Sok boldogságot kívánok.:)

2010. márc. 26. 12:57

Drágám neked se ment zökkenőmentesen, de nem baj olyan pillanatot kaptál az élettől,mikor megfogtad a picúrkád miután megszületett,amit senki nem vehet el tőled és vele együtt az Anyaság minden szépségét kaptad :)

Sok puszi és egészséget kívánok nektek!

2010. márc. 26. 11:39

Igen Vicc, de tanultam a történtekből, viszont továbbra is rengeteg olyan történet van ahol volt fogadott orvos mégis csak a baj volt vele...

Nem lehet jól dönteni vagy legalábbis nehéz nagyon

2010. márc. 26. 11:34

Emlékszem milyen küzdelem volt, hogy menjél be-, vagy sem a kórházba. Jól megszenvedted, hogy nem volt fogadott orvosod. Ám szerencsére nem mindig van ez így, mert nekem se volt, és velem se voltak igazán kedvesek, de legalább szülni hagytak.


Amúgy is ez a fogadott orvos téma, nagyon megalázó, de a lényeg ott van veled. Sok boldogságot!

2010. márc. 26. 10:32

Szia.

Aranyos baba! Sok sikert hozzá. Legyetek nagyon boldogok.

2010. márc. 26. 10:03
Mint mindenki én is nagyon szerettem volna már egy gyermeket, annyira vártam, hogy azt elmondani szavakkal nem lehet...
Napjaimat üresnek, feleslegesnek éreztem, boldogtalan voltam! Párom ezt látta és úgy döntött nem várunk tovább, nagyon hálás vagyok neki, hogy édesanya lehetek és számára egy szerető társ.

Ugrás a teljes írásra: Szelina várva várt nagy napja

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook