Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeles vagyok fórum

Szeles vagyok (beszélgetős fórum)


11. d'moni
2009. szept. 21. 20:23
Sziasztok! Lassan közeleg a hó vége, akkor kellene megjönnie. Remélem nem jön meg, hanem úton lesz a baba. Augusztusban csináltam 2 tesztet is, de elszomorított, hogy nem sikerült, így inkább megvárom, hogy megjön e, vagy nem. Szurkoljatok :)
10. *Vinike* (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2009. szept. 17. 11:44

:))))

Sebaj,előfordul mindenkivel!:))))

Mensi után viszont már nem kell két hetet várni,nekem már másnap erős két csíkom lett!:))

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - *Vinike*)
2009. szept. 17. 10:29
Igazad van, :))) én a mensi elmaradásának a második hetére gondoltam. Igaz tényleg ostobaságot írtam az idővel.
8. *Vinike* (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2009. szept. 17. 07:59

Szerintem azt a tesztet még nem találták fel,ami beágyazódás ELŐTT kimutatná a terhességet!!:))

Mivel az még nem terhesség. A beágyazódás után kezd el termelődni a HCG hormon,amit a tesztek kimutatnak,de általában csak a mensi idejének környékén.

2009. szept. 16. 21:52

Ha a hóvégére várod a mensidet akkor kb. 2hetes terhességről beszélhetünk.


az anya változásai:

A méhnyálkahártya megvastagodik, kialakulnak a peteérés feltételei. Sok nő peteéréskor egyoldali fájdalmat érezhet


A baba fejlődése:

A nő petesejtje az érési fázisban van. Tüszőrepedés után a petesejt elindul a petevezetéken át a méhbe. Út közben találkozik a hímivarsejttel.


Tehát még ilyenkor beágyazódásról nincs szó.

a megnyugtatásod végett miért nem veszel egy terhes tesztet a jó minőségűek, már bőven kimutatják igen vagy nem vagy terhes.

2009. szept. 16. 19:06
Sziasztok! Köszi az ötleteket. A gondob a széllel van és felfedeztem a menta teát, nagyon jó! Víz helyett ittam és hatásosnak bizonyul. Szóval a szelet úgymond kizártam, nem attól fáj a köldök alatt kb. 8 cm-rel. Érzek valami érést, de nem a hólyagom, nem tudom mi ez. Pisilnem elég sűrűn kell, de sokat is iszom. Lehet ez a kis fájdalom a fogamzásgátló abbahagyásának eredménye? Vagy éppen tapadás alatt van a méhben a baba? Egyébként múltéten voltam nőgyogyinál és nem talált problémát. Várom a hónap végét, mert akkor kellene megjönnie, ha nem jön meg, akkor baba lesz, és akkor megnyugszom... nagyon várjuj párommal.
2009. szept. 16. 14:28
Sokan menstruáció előtt érzik-míg meg nem jön teljesen a vérzés-,hogy megpuffadnak.Az egyik barátnőmnek is nagyon görcsölt az alhasa,azt mondta neki a doki,hogy meg van puffadva,ezáltal a belei nyomják pl.a petefészkekeket meg ilyesmi szerveit,s attól fáj.Espumisant javasolt neki,azt hiszem be is vált neki.Én is mióta abbahagytam a fogamzásgátlót,gyakran megpuffadok,sokszor szúr,görcsöl a hasam,pedig wc-re nem kell menni.Az édeskömény tea segít közben,vagy valami Espumisan féle puffadásra való gyógyszer.Általában ha sokat stresszelek"gyomoridegem"van,akkor kritikus a helyzet,nameg miután abbahagytam a gyógyszert,nehezen állt be a ciklusom,s általában míg nem jött meg,addig puffadtam,volt úgy hogy heteket.
2009. szept. 15. 23:06
A terhesség legelején-elején én is nagyon szeles voltam. Tehát értem a kérdésedet és kétségeidet. Kb. a 10-12. héten megszűnt nekem.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - D'moni)
2009. szept. 15. 22:51

Az baj lenne, ha görcsös tüneted lenne várandóság esetén.

...ha ezt nevezed, gondolod tünetnek.


A terhesség mell feszüléssel, hányingerrel, többszöri pisiléssel kezdődik inkább., és a legtöbb nőnél me, jön meg a mensi onnan érzi.

Bocs ha butaságot írtam, de nem érthető számomra a kérdésed.

2. Diandra (válaszként erre: 1. - D'moni)
2009. szept. 15. 22:44
amikor nem jön meg az tünet...nem is értem milyen tünetet szeretnél hamarabb :-D
2009. szept. 15. 22:22

Sziasztok!

9 év szedés után abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Azóta állandóan szelesnek érzem magam. Van, hogy szinte be is görcsöl az alhasam. Azóta babával is próbálkozunk és attól félek, hogy nem fogom észrevenni a tüneteket, mert nem fogom tudni, hogy szeles görcsöm van, vagy hasi görcs, ami terhesség jele is lehet. Akinek van/volt vagy méhen kívüli... Akinek van ilyen tapasztalata, kérem írjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook