Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Széles bébiétel paletta fórum

Széles bébiétel paletta (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 2. 11:55
Kipróbáltuk a müllerest és nagyon ízlett Nekik!!! Csak mi még a 4 hónapost esszük és abból nincs nagy választék. :) A dm-be még nem jutottam el, de azt is ki fogom próbálni!
7. Orsy27 (válaszként erre: 6. - Ddorina)
2011. márc. 22. 10:11
Igen, láttam én is, hogy akciósak, de inkább kihagyom. Minden gyereknek más jön be, lehet, hogy ti szeretni fogjátok, egy próbát megér. Mi a Babydream 1 éves kajáit próbáltuk leginkább monstanában, de nem jöttek be. A Nestlé is jó, egy kicsit olcsóbb, mint a Hipp, még azt tudom ajánlani. Vagy a dm saját márkáját.
6. ddorina (válaszként erre: 4. - Orsy27)
2011. márc. 22. 10:06
Én is mindig megkóstolom amit adok Nekik. Ez a babydream és Hamanek most nagyon akciós a Rossmann-ban (149 illetve 169 Ft 190gramm), ezért is kérdeztem rá ezekre.
2011. márc. 22. 10:04
Mülleres a sláger nálunk is. nagyon jó. Tescos olcso fajta nem finom , és nem is ette meg a babám.
4. Orsy27 (válaszként erre: 1. - Ddorina)
2011. márc. 22. 09:46
Szia! A Babydream-et, Hamét illetve a tecsos névtelen bébiételeket (Dinky, Hamanek) nem ette meg sohasem a kislányom. Én megkóstoltam őket...hát én sem enném meg. A Müllert még nem próbáltuk, de jókat hallottam róla.
2011. márc. 22. 09:43
Mi dm saját márkásat is veszünk néha.
2011. márc. 22. 09:43
A mülleré nekünk nagyon bejött,és az ára is nagyon jó!
2011. márc. 22. 09:39

Sziasztok!

Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi! 4 és fél hós iker fiaimmal sok fajta bébiételt kipróbáltunk+rendszeresen főzök is nekik. Megeszik mind, nem válogatósok (Hipp, Kecskeméti, Nestlé, Univer). Viszont vannak számomra ismeretlen márkák, ezeket ismeri valaki: Babydream (Rossmann saját márka), Hamé? Állítólag a Müller saját márkása is nagyon finom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook