Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szekszárdon óvoda fórum

Szekszárdon óvoda (beszélgetős fórum)


2012. jan. 19. 12:35

Szia! Mi a gyakorló oviba járunk, nekem és a fiamnak is nagyon tetszik! Hamar beszokott, szeret járni. Mi óvónénit választottunk, őt ajánlották: Sándor-Ispán ERika, a váltótársa Marika néni (szégyenlem , de nem jut eszembe a vezetékneve) ő is nagyon aranyos. Ez a csoport ,- de talán az egész oviban így van- vegyes csopi, van jó és rossz oldala is, mi egyenlőre a jót tapasztaltuk. A fiam pl. egy 6 éves lányzóval szeret nagyon játszani, aki istápolja is serényen. Mostanában vannak az oviban az ismerkedések, (nálunk pl. Lépegetőnek hívják) érdemes ilyenkre elmenni , körülnézni.


Én a városi bölcsiről hallottam rosszakat, de mint minden ez is emberfüggő...

3. kriszpoz (válaszként erre: 2. - Filemon79)
2012. jan. 15. 18:11

Köszi a választ. Az én lányom már jár bölcsibe, de nem rég kezdte. Nekünk is jól ment eddig a beszokás. Kisebb sírástól eltekintve. A városi bölcsibe jár, de az oviról nem túl sok jót hallottam :(

Ezért gondoltam, hogy "utánajárok".

2. Filemon79 (válaszként erre: 1. - Kriszpoz)
2012. jan. 13. 19:12

A lányom a Gyermeklánc ovi Kertvárosi épületébe jár. Novemberben kezdte, tehát túl nagy tapasztaltunk nincs. Más óvodát nem ismerek, így viszonyítási alappal sem rendelkezem.

Azt tudom elmondani, hogy nagyon hamar beszokott, szinte sírás nélkül, nagyon szeret járni. Az óvónők kedvesek, barátságosak, családias a légkör. A gyerek itthon nem tudja eldönteni, hogy melyik óvónénit, vagy dadust szereti jobban. :) Nekem a legfontosabb, hogy a gyerekem jól érezze magát, és ez itt teljesült. De mondom, ezek csak rövid távú tapasztalatok, és csak a mi csoportunkra vonatkoznak.

2012. jan. 13. 18:34
Segítséget kérnék azoktól, akiknek járt, vagy jár gyermeke Szekszárdon óvodába! Melyik a legjobb, és melyik az, amit egyáltalán nem ajánlotok!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook