Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szekrénysort milyen áron lehetne eladni? fórum

Szekrénysort milyen áron lehetne eladni? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 10. 09:02
Ne reménykedj,nagy összegben, én örültem,hogy ingyen elvitték,pedig jó állapotban volt.
2013. nov. 10. 07:55
Keress hasonló szekrénysorokat az aukciós oldalakon, és tedd fel egy kicsivel olcsóbban! :-)
4. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Eb2870e056)
2013. nov. 9. 18:33
En *aterara feltennem vmi jelkepes osszegert, aztan viszi, aki akarja. Gindolom, vmi regebbi darab, de az sem mindegy, mennyire regi az a regi, mert ha ertekes ,akkor regisegkereskedo,.. :)
2013. nov. 9. 18:02

Hívj ki egy asztalost, az talán tud vele mit kezdeni, vagy megmondja mennyit lehet érte kérni. A kiszállás kb. 5 ezer Ft. kalkuláld bele megéri-e?

Gondolom itt látatlanban senki nem tudja megmondani. Az is lehet, örülhetsz, ha ingyen valaki elviszi, hogy ne Neked kelljen a szállítási költséget kifizetni.

2013. nov. 9. 17:41
Van egy feleslegessé vált régebbi típusú, de teljesen hibátlan szekrénysorom. 3 részes, de a részek önmagukban elég nagy méretűek. Nem tudom, hogyan lehetne megállapítani, hogy milyen áron tudom eladni.. Örököltem a szekrénysort.
2013. nov. 9. 17:39
Szekrénysor

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook