Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Székesfehérváron tudnátok ajánlani jó fodrászt? fórum

Székesfehérváron tudnátok ajánlani jó fodrászt? (tudásbázis kérdés)


1 2
31. lilura
2016. máj. 1. 17:38
Ismèt fodrász èrdekelni Fehèrváron :) tipp valaki?:)
30. Gine (válaszként erre: 29. - Zsella)
2011. júl. 28. 13:12

Lényeg,hogy te az a csaj vagy,akit töröltek egyszer már:)

Kétlem,hogy amit írtál az igaz lenne,rengeteg ember dícséri,sőt...ilyet még csak itt hallottunk Róla,tőled:)

Egy ilyen fodrász nem járatná le magát azzal,amivel te próbálod.Majd,ha az a sok-sok vendége,személyesen mondja ezt,meg jópár ismim,akik Hozzá járnak,na azt majd elhiszem,de ez csupán így hablaty...

29. zsella (válaszként erre: 28. - Gine)
2011. júl. 28. 13:00
Ne haragudj, de te ki vagy itt? Elmondtam a tapasztalataimat,nem csak a jó dolgokat kell megírni,hanem a rosszakat,ha vannak és ez nem lejáratás,hanem vélemény!!!Fél Fehérvárt azért erős túlzásnak tartom de mindegy, nem vitatkozom!Majd mindenki levonja a konzekvenciákat!
28. Gine (válaszként erre: 27. - Zsella)
2011. júl. 4. 21:16

Szia!


Sztem Te vagy az,aki ezzel a lejáratással egyszer már próbálkoztál itt,ami nem szép dolog.

Ha ennyire rossz lenne,nem járna fél város hozzá...

27. zsella
2011. júl. 4. 21:13
Én voltam Miunál kb. 1,5 hónapja de soha többet nem megyek, a higénia az 0, semmi sterilizálás,fertőtlenítés, noname termékek és maga a fodrászat is kiábrándító volt,melírozni voltam és az eddig megszokott melír helyett valami sárgás vackot kent a hajamra,iszonyat gázul néz ki a hajszínem! Szóval én nem ajánlom,legalábbis azoknak nem,akik kicsit is adnak magukra!
26. Gine (válaszként erre: 25. - Zige)
2011. ápr. 12. 18:55

Nincs mit!:)Ha elmész Miuhoz,azért majd írj tapasztalatot:)

Látod,ebből is tud vita alakulni:),de a dúrva hozzászólásokat törölték szerencsére:)

25. zige
2011. ápr. 12. 14:39

Köszönöm az elérhetőségeket, telefonszámokat.


Kicsit értetlenkedve olvastam mások sorait, így felháborodni és egymást szapulni??? Egy fodrász miatt?

24. Gine (válaszként erre: 16. - Zige)
2011. ápr. 11. 18:02

Szia!


Itt a Miu száma,ha még nem kaptad volna meg:)

06 20/3 292-102

23. Gine
2011. ápr. 10. 21:39

Szia!


Te meg min akadtál ki ennyire,Jesszumpepi?:)Senki nem írt semmi olyat,amire így kellene reagálnod,még csak nem is volt senki agresszív,inkább Te vagy most az kissé:O

Te Őt ajánlod,biztos jó is,nem kell ennyire felhúzni magunkat más véleményén!Meg miből szűrted le azt,hogy itt bki is egó?Meg ez az elpatkolás...kicsit fura ez a felfokozott válasz szerintem,elég lett volna annyit írni,hogy tévednek,mert így méginkább magadra tereled csak a gyanút.Ezzel én nem azt mondom,hogy Te vagy a fodrász,csak így jön le pont a kikattanásod miatt.

Valakinek ez a jó,vkinek meg az...ezen nem kell összeveszni:)

22. zige
2011. ápr. 8. 14:28
21. zige (válaszként erre: 19. - Bibike83)
2011. ápr. 8. 14:13
Horváth Istvánon pontosabban hol? Könyörgöm ez már a sokadszori kérdésem, mi az elérhetősége és rendes neve, hogy azért ne "Hello Miu"-ként hívjam fel!!!
2011. ápr. 8. 13:47
Tegnap már én is írni akartam,hogy hagyjuk már az önreklámozást.Miu a legjobb és kész,az összes többi nem ér semmit.
19. Bibike83 (válaszként erre: 17. - Zige)
2011. ápr. 8. 13:41

Szió!


A helyedben,miután így leszólták a Miut,én ahhoz a Vikihez biztos nem mennék!

(szerintem egyébként a válaszoló a Viki,mivel azt írta,őrültség máshoz menni,gondolom reklámozza magát)Ha mindenki egy fodrászhoz járna,az lenne az őrültség.

A Miut tartják a város legjobb fodrászának,biztos nem pitiánereskedne ilyennel,hogy nem fertőtlenít,csak a saját üzletét rombolná!

A Horváth Istvánon dolgozik.

Soha nem hallottam még arról,hogy bárki fertőzésre panaszkodott volna nála,ez sületlenség,akkor nem lenne ekkora vendégköre,és nem szeretnének annyian bejutni hozzá.

18. zige
2011. ápr. 8. 13:28
Illetve még egy kérdésem van, hogy te mennyi pénzt (mire?) szoktál otthagyni a Vikinél? Milyen hajad van? Hogy legyen viszonyítási alapom. Köszönöm.
17. zige
2011. ápr. 8. 13:26

Szia PikVik!


Sima hajvágást, pontosabban javítást szeretnék, mennyiért vág? kb? Vállig érő hajam van.

Drágán dolgozik?


Én már rengeteget csalódtam a fodrászokban, nem tudom mi történt velük, de súlyos ezreket kérnek el egy sima hajvágásért, amit el is rontanak.

Sőt a melírozásról ne is beszéljünk, rühellem, hogy választékmelírt is úgy festik fel, hogy fejtetőn tiszta szőke lesz a hajam, zavaró és idegesítő. Semmi természetesség nincs a hajamban.

Két héttel ezelőtt voltam fodrásznál, otthagytam melírért és vágásért 6300 Ft-ot, ami tök ronda lett, vissza is festettem az eredeti hajszínemre, de így látszik a sárgás csík, a festék 700 Ft (Palette), így már 7 rugóba került nekem az egész, fejtetőn és elől rövid hajjal...ja és a fejtetőn a hajam tiszta tömb, semmi vékonyítás :-(


A Miut hol találom meg? Lehet hogy nem sterilizálja az eszközeit, de lehet hogy jól vág...vagy nem???

16. zige (válaszként erre: 10. - Ecc37797d3)
2011. ápr. 6. 14:23

Szia Nyünyi!

Kellene a Miu-nak (mi a rendes neve?)az elérhetősége, és pontos címe!

Köszönöm Zige

15. Gine (válaszként erre: 14. - Ecc37797d3)
2011. márc. 28. 12:27
Persze,gondoltam,hogy a derékig érő hajam nem jönne ki 6000-ből:)
14. ecc37797d3 (válaszként erre: 13. - Gine)
2011. márc. 27. 13:20
Abban nem vagyok biztos,hogy másnak is ennyi mondjuk:)Viszont tényleg jól dolgozik,és nehéz jó fodrászt találni.
13. Gine (válaszként erre: 12. - Ecc37797d3)
2011. márc. 25. 19:34
Nekem meg azt mondták,hogy Ő aztán vmi hiper drága,de nem is,mert vágásért,melírért máshol is ott hagyok ennyit,sőt...ez egy tök reális ár,köszi szépen!:)
12. ecc37797d3 (válaszként erre: 11. - Gine)
2011. márc. 24. 19:52
Én melíroztatni szoktam,plusz vágás,6rugó körül van általában:)A sima vágást azt nem tudom:)
11. Gine (válaszként erre: 10. - Ecc37797d3)
2011. márc. 22. 13:17

Szia!:)


Pont Őt akartam írni.Nem tudod mostanában mennyiért vág hosszú hajat?

2011. márc. 22. 13:05
Horváth István lakótelep- Miu,ő a legjobb fodrász:)
2011. jan. 24. 17:59
Én is jó fodrászt keresek Székesfehérváron....
2011. jan. 10. 17:21
A korábbi fodrászom babát vár, s már nem dolgozik,s erősen rám férne már a hajvágás és a festés. Sajnos még nem találtam helyette mást.Örülnék,ha ajánlanátok valakit,aki elérhető áron jól dolgozik. Belvárosban különösen jó lenne.Privátban küldhettek elérhetőséget.
2011. jan. 10. 14:41
Tudtok ajánlani jó fodrászt Székesfehérváron?
2010. jan. 1. 04:53

Sziasztok!


Ámulva olvastam a lenti hozzászólásokat, nem tudom, hogy hol éltek? Az összes fodrászatban technikusok foglalkoznak az ember fejével egészen a vágásig!! Szerintetek Hajas mos még hajat?????

11 ezer forint meg manapság abszolút reális ár egy festésért, Bp-en 10ezer egy vágás-szárítás egy Csabi színvonalú szalonban, normális, igényes anyagok felhasználásával.

Boldog új évet, sz...jatok le mind!

5. lilura (válaszként erre: 4. - S.Sandra)
2009. febr. 24. 08:17

Nekem egyszer volt, hogy pont akkor ment ki külföldre+plusz a két hét, szóval kb egy hónapot kellett volna várnom-ami egy hajfestésnél nagyon-nagyon hosszú idő:D.

Volt egy nagyon jó fodrász, de ő tavaly előtt nyáron kiment a családjával Brüsszelbe-ilyen az Én formám:).

Meg a Csabinál fizettem 11-et...ami azért egy kicsit húzos-legalábbis a számomra;).

4. S.Sandra (válaszként erre: 3. - Lilura)
2009. febr. 24. 07:49

mennyit vártál? nekem ált. 2 hétre előre kellett bejelentkezni, de a tanulók csak a hajmosást intézték, a többit ő csinálta


más igazán jó fodrászt nem tudok, én pont ezért régebben Pestre is képes voltam felmenni.:D

3. lilura (válaszként erre: 2. - S.Sandra)
2009. febr. 23. 21:45
Köszi, Nála már voltam. Egész jó, de nem annyira, mint amennyit várni kell rá illetve amennyiért dolgozik. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb dolgot a tanuló leánykák csinálták a hajammal.
2009. febr. 23. 21:22
Kun Csaba, a Kiskakas mellett van az üzlete.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook