Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Székesfehérvári lányok, csacsogjunk! fórum

Székesfehérvári lányok, csacsogjunk! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. okt. 26. 11:50
sziasztok!van még itt valaki ? :D
65. kronci
2014. szept. 4. 19:38
hahó
64. krittike8 (válaszként erre: 63. - Adél31)
2013. okt. 19. 09:54
Szia!Találtál már modellt?Mert engem érdekelne.Nem tudom lehet e itt privát üzenetet írni,ha még aktuális megirhatnad a részleteket. ;-)
2013. okt. 14. 14:38

sziasztok.

műköröm és pedikűr modellt keresek. Akit érdekel szívesen állok a rendelkezésére.

2013. szept. 9. 13:05
én 27 éves vok :)
2013. szept. 6. 09:32

Értem,sajnálattal hallom.Nem menthető a dolog?Azért a teljesen új élet sem fenékig tejfel!Nagyon nehéz csak ketten lenni,távol szülőktől,baratoktol.Ilyenkor jön rá csak az ember,h nem is volt annyira rossz az a régi élet sem.



Egy kis reklám :-) Még mindig keresek olyan barátkozni vágyó fehérvári csajszit,akivel el lehet menni munka után vasarolgatni,teazni,vagy hétvégén össze lehet ülni dumcsizni,esetleg kiruccani az éjszakai életbe.

60. Luna93 (válaszként erre: 59. - Krittike8)
2013. szept. 5. 22:58
Egy fiúval kavartam/kavarok, nála laktam, miatta jártam vissza, meg azért laktam ott, hogy új életet kezdjek, de nem ment, nem fehérvár miatt, hanem lelki gondjaim miatt. :(
59. krittike8 (válaszként erre: 58. - Luna93)
2013. szept. 5. 21:08
Akkor igen sikerült szerencsére,hosszas várakozás után :-) te is munka végett jöttél el pestről?Vagy van itt valakid,h minden hétvégén visszajarsz?Én sem szeretem pestet,minden elismeresem annak aki még ott is tud élni.
58. Luna93 (válaszként erre: 57. - Krittike8)
2013. szept. 5. 14:33

Igen, neked céloztam, csak lemaradt. :)

Én 1 hónapig laktam ott még nyáron, de a mai napig visszajárok minden hétvgégn, Pest után nagy felüdülés.

2013. szept. 5. 11:34
Luna93 nem tudom,h nekem szól e a kèrdesed?De most latom te is uj vagy itt es baratkozni szeretnel.Detto.;-) Neked h tetszik a Fehervar,honnan jottel?
56. Luna93
2013. szept. 3. 23:24
Sikerült végül munkát találni?
2013. szept. 3. 16:36
De jó,h van még aki nézi az oldalt!Próba szerencsére írtam ide.Örülök,h még vannak nyitott emberek. :-) Nagyon nehéz ismerkedni manapság...nem is godoltam volna.Munka végett jöttünk ide.26vagyok.Te nyecsus?
2013. szept. 3. 14:20
Sziasztok! Én is szeretnék mégtöbb barátot itt :) Mi a Széchenyi úton lakunk
2013. szept. 3. 13:10

Sziasztok!


Nemrég költöztem a városba.Ismerkedni,barátkozni,beszélgetni szeretnék.

52. Mya01
2013. júl. 26. 23:29

Sziasztok!

Kicsit ellaposodtunk valóban..... :)

51. Luna93
2013. jún. 26. 10:00
Új vagyok Fehérváron, szívesen barátkoznék emberekkel.
50. Adél31 (válaszként erre: 49. - Luna93)
2013. jún. 25. 18:27
hali, én még vagyok. Miben segíthetek?
49. Luna93
2013. jún. 16. 13:44
Van még itt valaki? :)
48. b36166b928 (válaszként erre: 47. - Mya01)
2013. ápr. 15. 13:19

Én sem támoposra fogok járni, hanem abba a nyelvsuliba, ahova régebben is jártam, ill. nyelvvizsgáztam.

Jah, amúgy bírom a meleget, csak amikor ilyen 20 fokba is csukott ablaknál, levegő nélkül kell 1 órán keresztül ugálni, az nekem nem nyerő. Úgyhogy következő hónaptól kinn és otthon lesz a mozgás :) Bicikli, futás és hasonlók.

Én hétköznap 17h-ra érek haza, úgyhogy negyed6-fél6-tól már ráérős vagyok...

47. Mya01 (válaszként erre: 46. - B36166b928)
2013. ápr. 12. 17:37

Én nem találtam támop keretében azóta tanfolyamot,ahova jelentkeztem,ők felmondták a szerződést azzal,aki szervezi ezeket,így erről lecsúsztam,Nyelviskolához meg nem állok jól.....

Mi lesz Veled nyáron a 40fokban? :D Sport még várat magára....költözésen túl vagyunk,a felújítás során mozgok eleget...tudom,tudom kifogás... :)

Te mikor érsz rá általában?

46. b36166b928 (válaszként erre: 45. - Mya01)
2013. ápr. 12. 11:03

Szia! Köszi, megvagyok. :) Az angol tanfolyam húzódik. Úgy volt, hogy holnap kezdődik, de eltolták jövőhétre. Úgyhogy elvileg jövőhét szombattól kezdődik. Már jó lenne!

Edzésre még ebben a hónapban járok, aztán következő hónaptól valószínű kinti sportolási tevékenységet fogok végezni: bicikli, futás, ill. otthon egy kis erősítést. Az a baj, hogy ezt a meleget, főleg csukott ablakoknál, levegő nélkül én már nem bírom benn. :/

Veled mi újság?? :)

45. Mya01 (válaszként erre: 44. - B36166b928)
2013. ápr. 11. 21:26

Szia!Mi újság mostanában? A nyelvtanfolyammal hogy állsz?

Gondoltam beköszönök. :)

44. b36166b928 (válaszként erre: 43. - Mya01)
2013. márc. 11. 07:45
Rendben, várom :D
43. Mya01 (válaszként erre: 42. - B36166b928)
2013. márc. 1. 08:46

Okés,kgszi! Jelentkezem :)

Ja, beülhetnénk majd valahova....

42. b36166b928 (válaszként erre: 41. - Mya01)
2013. márc. 1. 07:32

Én is jelentkeztem arra a nyelvi pályázatra. Most indult is volna megfelelő tanfolyam az egyik suliba, de lecsúsztam a jelentkezésről. Viszont a szintfelmérővel nem vagyok megelégedve, nagyon visszasoroltak, pedig az írásbeli 55 pontos lett a 60-ból. (itt a pénz beszél, hogy ha maradok, többet fizetek...) Na de a lényeg, hogy 2014. júniusig él ez az egész ingyenes tanfolyamosdi, addig majd remélem, azért sikerül kihasználni. Viszont egy másik helyre ettől eltekintve áprilistól járni fogok. Régebben is jártam abba a suliba, alapfokon le is nyelvvizsgáztam németből és angolból is, meg vagyok velük elégedve.

Időhiányban sokan szenvedünk, én is így vagyok ezzel sajnos, de azért alkalmanként szakítok időt a barátnőkre is, mert kell egy kis dumcsi. Munkahelyem olykor elég "uncsi", alig van ember, akivel tudnék beszélgetni néha, mert majdnem mindig egyedül vagyok az irodában... a többiek kinn dolgoznak területen... Úgyhogy éppen ezért is van szükség több társasági programra :)

Akkor kitartást a költözéshez és szólj majd, ha ráérsz eljönni edzeni vagy esetleg egy kis beszélgetésre beülni valahova... :) Kellemes hétvégét!!

41. Mya01 (válaszként erre: 40. - B36166b928)
2013. febr. 28. 09:27

Okés, amint rendeződnek a dolgok (épp költözés kellős közepén vagyunk) elnézek Veletek, érzem,hogy már a szervezetemnek is szüksége van mozgásra, mióta egésznap kizárólag ülőmunkát végzek és a gép előtt roskadok, szaladnak fel a kilók+beáll a hátam.

Nyelvtanfolyamra sikerült beiratkoznod?

Most indulnak támop-os képzések,leadtam a jelentkezésem,márciusban dől el, remélem még lesz hely! :)

Dodge-ba szoktunk,szintén évente 1-2x,inkább élőzenés napokon.

Azt veszem észre,hogy egyre inkább nincs idő semmire, és honnan veszi el az ember az időt,pont ezektől a beülős baráti beszélgetésektől,nem tapasztaltál még ilyet?? Pedig azok is kellenek, főként a léleknek. :)

40. b36166b928 (válaszként erre: 39. - Mya01)
2013. febr. 28. 07:45

Én sem reklámozni akarok, főleg, hogy más fitnesstermet igazából nem is ismerek Fehérváron, 2 hónapja idejárok, nekem bejött. A házaspár, akik ezt az egészet működtetik, szimpatikusak és olyan nagyon "vagány" csávók vagy csajok sem járnak oda :) Úgyhogy ha gondolod, velünk eljöhetsz majd kipróbálni. (igen, Bőrgyár u., Shell mögött) Hm... hogy melyik a kedvenc, azt nehéz megmondani, mert mind más és másért jó. A gépesek közül nekem mondjuk a spinning, az jobban kikapcsol és mégis szakad rólam a víz, ez izzasztó, zsírégető. Az erősítő órák közül pedig TBT és Pump... hát nem tom, egyik súlyzós, másik hevederes, mindkettő érdekes és tetszik, mert az izomzatra megy rá. AZ aerobik meg átlagos. :) Hát ... most döntsd el melyik jobb :P Nehéz. Én régen nem mozogtam rendszeresen, középiskolába is sokszor nem volt semmi tornaórán, max tollas. Kb. 1,5-2 éve van úgy, hogy rendszeresítettem a mindennapjaimba :) És jóóó! Élvezem ezeket a csoportos, zenés órákat.

A discobajárás már nekem is nagyon ritka, évente párszor elmegyünk, de már nem jellemző. Szeretem a zenét és szeretek táncolni is, de annyira már nem hoz lázba. Inkább a beülős, beszélgetős, baráti csevejek :)

39. Mya01 (válaszként erre: 38. - B36166b928)
2013. febr. 27. 22:07

fehérvári vagyok, de nekem is tudsz új helyeket mondani.... :D Spin-box merre van, a Bőrgyár utca felé?Mennyire arc hely? Neked melyik jött be a felsoroltak közül?Régebben is sportoltál? Kell is a mozgás,ha ülőmunkát végzel pláne. Voltam már kondiban persze, sikerült kifognom az arc helyet,el is ment a kedvem tőle és csak halogatom...és halogatom...Tudom, kifogás.... :)

Hallotam már a kávézóról, de még nem voltam, ha beülünk valahova, az általában prága, vagy cuki....nem akarok reklámozni. :)

Eljárni régebben szoktam, mindenki szépen lassan elmarad...pasi, család, költözés....de nem vagyok egy party cica. :D

38. b36166b928 (válaszként erre: 37. - Mya01)
2013. febr. 27. 14:53

Nem vesztem el, itt vagyok :D

Spin-box. Nagyon jó. Kipróbáltam már mindent, amit ott lehet: aerobik, TBT, Pump, Spinning és Walkenergie. Szerintem nagyon jó kis hely, és heti 2x kell is, hogy levezessem a feszültséget és kicsit kikapcsoljak, meg hát a mozgás sem árt a sok ülőmunka után :)

És úgy eljárni szoktál valamerre a városba?

Múltkor a Plaza mögötti utcába (Mátyás király krt) beültünk abba a kávézóba, ahol olyan sokféle kávé és tea van, nagyon tetszett, csak nem a legjobb helyen van... de nagyon fincsi capuccinot ittam áfonyakrémes kávéból :P Ismered a helyet? Ez már szerintem elég régóta ott van, csak sose mentem még be azelőtt.

37. Mya01 (válaszként erre: 36. - B36166b928)
2013. febr. 27. 12:30

Szia!

welcome! Azt hittem már "elvesztél". :D

Nem járok,pedig kellene,de mindig közbejön valami és marad a "majd jövő héten"... :D Nekem is összejöttek mostanában a dolgok, így nem maradt időm szinte semmire.... :)

Hol az a hely?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook