Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Székesfehérvári lakcímkártyával járhatok Pesten sztk-s nőgyógyászhoz? Tudtok ajánlani is valakit? fórum

Székesfehérvári lakcímkártyával járhatok Pesten sztk-s nőgyógyászhoz? Tudtok ajánlani is valakit? (tudásbázis kérdés)


7. Sibetti (válaszként erre: 6. - Zsófyc)
2011. jan. 14. 14:15
Szerintem nem kötelező, hogy Pesten legyen a háziorvosod. Nekem pl. nincs! Most szeretném elintézni. Sajnos sztk-s dokit nem ismerek.
6. zsófyc (válaszként erre: 4. - Sibetti)
2011. jan. 14. 13:41

Hu, az jó lenne. Köszi a választ:)

Esteleg tudsz is ajánlani vkit? (Lehetőleg ne magánt, mert a diákpénztárcából nem telik rá...:$)

5. zsófyc (válaszként erre: 2. - Arcansas)
2011. jan. 14. 13:39

Tehát akkor a házoirvos kötelező? Mert azt amúgy szeretem szfv-on, de a nőgyógyászt nem.

Meg akkor Pesten a körezeti háziorvoshoz kell menni? Mert mivel semmi papírom nincs, ezzel az erővel bármelyikhez mehetnék, nem?:S


Amúgy köszi a választ:)

2011. jan. 14. 13:38
Szia! Nekem sem pesti lakcímkártyám van, és sztk-s orvoshoz lehet menni! Igaz, én eddig csak szemészeten és urológián voltam. Nőgyógyászhoz magánba járok, de oda is mehetsz!
2011. jan. 14. 13:25
Ma már elviekben szabad orvos választás van így bárhova elmehetnél. Gyakorlatban ma is sok helyről elzavarnak a "körzetileg nem tartozol ide" szöveggel.
2011. jan. 14. 13:23
ha pl suliba jársz pesten,v dolgozol itt,akkor be tudsz jelentkezni háziorvoshoz pesten,és így mehetsz nőgyógyászhoz is pl beutalóval(v anélkül is!):)
2011. jan. 14. 13:11
Székesfehérvári lakcímkártyával járhatok Pesten sztk-s nőgyógyászhoz? Tudtok ajánlani is vkit? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook