Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Székesfehérvári kórházban fogadott orvosnak mennyit "kell" fizetni a szülésért? fórum

Székesfehérvári kórházban fogadott orvosnak mennyit "kell" fizetni a szülésért? (tudásbázis kérdés)


5. Bébinyuszi (válaszként erre: 4. - Sena)
2009. jan. 5. 17:04
Más is ezt mondta, de azért első szülésnél kicsit bizonytalan vagyok. Sokkal nagyobb biztonságban érezném magam, ha lenne fogadott dokim. De majd meglátjuk- azért csak találok valakit:)
4. Sena (válaszként erre: 3. - Bébinyuszi)
2009. jan. 5. 16:57
Akkor se ess pánikba ha nem lesz fogadott orvosod. Nekem lett volna, de pont elutazott, így ügyeletesnél szültem. Nagyon rendes volt velem az orvos, a szülésznő és a nővérek is. Az orvos kapott egy üveg vörösbort, a szülésznő meg egy bonbont. Persze az más ha az ember hajnali 3-kor riasztja a fogadott orvosát, akkor érthető hogy jólesik neki ha borítékot is kap.
2009. jan. 5. 16:45
Hát kicsit ki vagyok csúszva az időből, mert a 24. ik hétben vagyok és akihez eddig jártam, ő nem vállal szülést. Most be vagyok jelentkezve magánrendelésre Dr Szakács Szilviához, de majd csak csütörtökön megyek hozzá. Remélem el tud vállalni, mert állítólag a 20. hét után már nem nagyon akar semelyik doki bevállalni.
2. Sena
2009. jan. 5. 16:37

Én Fehérváron szültem, bár nem fogadott orvosnál. Szerintem ha mondod az orvosnak hogy szeretnéd ha ő jönne be a szülésre is, akkor mondani fog egy összeget. Bár a normálisabbak nem mondanak, hanem elfogadják amit kapnak. Esetleg rá is kérdezhetsz udvariasan, pl: "A doktor úrnak mivel tartozom a szülés levezetéséért?"

Egyébként ki az orvosod?

2009. jan. 5. 16:29
Székesfehérvári kórházban fogadott orvosnak mennyit "kell" fizetni a szülésért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook