Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Székesfehérvári kórházban dolgozók fórum

Székesfehérvári kórházban dolgozók (beszélgetős fórum)


4. ogrené (válaszként erre: 3. - E49241a632)
2012. szept. 3. 19:08
Nem ott dolgozom csak láttam mi van ott.Szerintem nem lakcim köteles de mi elött bár mit teszel a dokival beszélj.Ne hogy rosszab helyre kerüljön,
3. e49241a632 (válaszként erre: 2. - Ogrené)
2012. szept. 3. 19:04
Te ott dolgozol? Mi a módja az áthelyezésnek? Be kell ide jelenteni a lakhelyét?
2. ogrené (válaszként erre: 1. - E49241a632)
2012. szept. 3. 19:02
Szia ha javulni fog az állapota akkor át fogják tenni a B osztályra.Hisz a zárt elég kicsi de beszélj a fő orvossal hisz ebbe ő dönt.
2012. szept. 3. 18:32

Sziasztok,


Anyukám május óta kórházban van, tőlem csaknem 200km-re. Pszichiátrián van a zárt osztályon. Az állapota egyre romlik, már felkelni se nagyon akar/tud. Nekem innen nem egyszerű a látogatása.

Szeretném az itteni pszichiátriára áthozni, viszont ezzel kapcsolatban van egy nagy dilemmám: ahol most van, ott a főorvos nem teszi ki, maradhat ott. Ha áthozom ide, attól tartok, kitennék, ha egy kicsit is javulna az állapota. Neki nincs jövedelme, így egy otthont nem tudna megfizetni, és én se állok úgy, hogy ehhez anyagilag hozzájáruljak. Én dolgozom, haza nem tudnám hozni, 24 órás felügyeletet igényel. Szerintetek megvan a veszélye, hogy kitegyék innen a fehérvári kórházból? Nagyon félek, mit csinálok, ha azt mondják, nem maradhat, vigyem, ahová akarom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook