Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Székesfehérvár fórum

Székesfehérvár (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
61. Cszsuka (válaszként erre: 60. - Hoana)
2010. márc. 4. 20:16

Szia!


Érdekel egy egészségklub Fehérváron? Tök jó a csapat, jönnek érdeklődők, van, aki marad, van, aki továbbmegy...

26-ára szerveztünk egy egészségnapot a Tiszti Klubba...


Egyébként én szívesen barátkozom (én is messziről jöttem ide, tudom milyen egyedül lenni:)

60. hoana
2010. márc. 4. 15:26

Sziasztok!


Szeptemberbe költöztünk Egerből Fehérvárra.

Nem ismerek itt semmit és senkit. Ha esetleg van kedve valakinek beszélgetni, ismerkedni nagyon örülnék neki.

Szép napot mindenkinek!

2009. máj. 18. 14:21
Most jött emg a levél az oviból a Püspök oviba vettek fel minket, de a Szivárványba szeretnénk menni. Valai tud segíteni?
2009. máj. 18. 11:51

Sziasztok! Lesz eladó bio gyümi és zöldség nálunk:)

Ki kapott már levelet az oviból, hogy felvettéka picit?

57. ce91523917 (válaszként erre: 56. - Cszsuka)
2009. febr. 10. 19:36
tej, csokoládé, babán , eper, tojás...
56. Cszsuka (válaszként erre: 47. - Ce91523917)
2009. febr. 10. 14:15

Milyen allergiája van a kicsidnek?

Én úgy tudom, hogy minden oviban megoldható, hogy viszel be ennivalót, s azt adják a gyereknek, nem az ovisat. Ismerőseim mindig megnézik a heti menüt, s a főzéssel igyekeznek ehhez igazodni, hogy az ő gyerekük ne egyen "másmilyet", mint a többiek.

55. pemete
2009. febr. 10. 14:09
Köszi:)
54. Cszsuka (válaszként erre: 53. - Pemete)
2009. febr. 10. 14:09

Köszi, aranyos vagy!

(Szép a babád:)

53. pemete
2009. febr. 10. 14:07
Na ezt aztán jól leírtam, de azért remélem érted:DDDD Tehát vagy múlt vasárnap volt, vagy ehét vasárnapján lesz:)
52. pemete
2009. febr. 10. 14:06
általában Vasárnap szokott lenni 10-e környékén. Szerintem most pont lecsúsztál róla, mert valószínű most vasárnap volt. De azért érdemes megnézni, hátha mégsem, és most vasárnap lesz!
51. Cszsuka (válaszként erre: 50. - Pemete)
2009. febr. 10. 14:05

Köszi, a turikban már körülnéztünk, előjegyeztek bennünket, de úgy gondoltuk, további lehetőségeket keresünk, biztos, ami biztos.

A Velinszky-ben ki van írva valahol, hogy mikor van börze? Odaküldöm a lányom, hogy nézze meg. Köszi!

50. pemete (válaszként erre: 49. - Cszsuka)
2009. febr. 10. 13:14
Szokott lenni a kígyós iskolában minden hónap 10-e táján ilen babavásár, ahol mindenféle használt cuccot meg lehet venni olcsón. Egyébként a babaturikban még nem néztél körül? Ami a pingvinnél van ott is szoktak ilyesmik lenni.
2009. febr. 10. 13:12

Sziasztok!


Pelenkázószekrényt vennék Fehérváron, ha valaki tud ilyet, kérlek értesítsetek!

Nagyon köszönöm!

2009. febr. 10. 09:17
tud valaki klassz kis gyerekpogramot/ingyeneset/ 30 és 8 hónapos
2009. jan. 14. 13:38
Tud valaki fehérváron ovit, ahol foglalkoznak ételallergiás gyerekekkel?
2009. jan. 9. 13:03

Én fehérváron születtem, 1988óta ott laktam a József Attila utcában, 2002-ben költöztünk el onnan 10km-re, de oda jártam továbbra is iskolába és dolgozni is Fehérváron dolgoztam, és leginkább csak aludni jártam haza. Most 30km-re lakom, de ott dolgoztam tegnap elöttig és most is ott keresek állást

Nagyon szeretem Fehérvárt

45. rinike (válaszként erre: 44. - Cszsuka)
2008. dec. 2. 23:14
Természetesen holnap is nagyon jó. Kérlek ne felejtkezz meg rólam! Köszönöm! :-)
44. Cszsuka (válaszként erre: 43. - Rinike)
2008. dec. 2. 21:28
Én tudok egyet, de csak holnap tudom megmondani a telefonszámát.
43. rinike
2008. dec. 2. 21:21
Nekem most sürgősen kellene egy mosógépszerelő. Privátban is örülnék az elérhetőségnek.
2008. okt. 2. 13:50

Szakemberek

A mai világban nehéz találni lakóhelyünkön megbízható pontos ,olcsó mester embereket.

Szeretném felkutatni a kisvállalkozásokat,mert soknak nincs internet elérhetősége pedig kiválok a szakmájukban.

(mosógép szerelő,gázkészülék szerelő,villany szerelő stb.)Székesfehérvári vagyok és ha ilyen gondjaim vannak nem tudom kit hívjak.


Ha tudd valaki megbízhatót ,írja ide a Szakember nevét elérhetőségét.


Előre is köszönöm.

41. pemete
2008. szept. 2. 09:27
Sziasztok! Én Fehérváron születtem, ott is szültem a kislányomat, de sajnos elköltöztünk 17km-re, mert a városban nagyon drágák voltak a lakások. Már egy éve nem ott lakunk, de még mindig nem tudom megszokni, nagyon hiányzik:(
40. mamaki
2008. szept. 2. 07:19

Boldogan vállalnék itt Budapesten napi 4-5 órában kulturált munkát, nem dohányzom, egyedül élő nyugdíjas vagyok. Kisgyermek felügyeletét, vagy családnál besegítést vállalnék a háztartásban.

Akinek szüksége lenne hasonló segítségre, írjon!!

62 éves, fiatalos vagyok.

Köszi!!!

2008. aug. 28. 06:43

Sziasztok!

Én Fehérvár mellett lakom, 4 évig a városban laktunk albérletben. Akkor még Úttörő utca volt, aztán Havranek utca lett. Az a része nagyon szép a városnak, olyan, mint egy kertváros.

Programok? Rengeteg van, nem tudnánk elmenni mindegyikre.

Szokott lenni a Királyi Napok, a Lecsó Fesztivál, Néptánc Fesztivál, Virágkiállítás, Álomesküvő kiállítás, Egészségnapok.

Ki lehet járni a Velencei-tóhoz (Agárd, Gárdony, Velence), közel van a Balaton, fiataloknak, akik bulizni akarnak, egyik sem távolság.

A Bregyóban szokott lenni "Nagy Ölelés" a tó körül, az autómentes napon rengeteg program van a Haleszban és még sorolhatnám, sokszor csak a fejemet kapkodom, hogy már megint egy program.

Tavaly voltunk a Budo gálán, az is nagyon klassz volt. Itt van a színház is, mindig van valami jó.

Ha csak szórakozásról van szó, hát nem kell unatkozni.

2008. aug. 22. 12:38
A Bregyóban szoktak lenni szabadtéri koncertek, és a város mellett van a Pentellei erdő, nem hatalmas, de ott van egy tornapálya.
2008. aug. 21. 14:07

Jelenleg pénzügy-számvitel szakon tanulok levelező képzésben(még 1,5 évem van hátra).Most bármilyen munka érdekelne( pl. eladói, adminisztratív,...).

Debrecenben sokat jártunk a párommal stand up comedy-re, szabadtéri koncenrtekre, néha bulizni és sétálni különböző parkokba( vagy a Nagyerdőre).

Előre is köszi a segítséget!

36. borbelya (válaszként erre: 34. - E5f926c705)
2008. aug. 18. 08:29

Ahhoz hogy kicsit segyteni tudjak mondd meg lécci hogy milyen jellegű programokra jártál Debrecenben, mi az érdeklődési köröd?

És mit tanultál? Milyen területen helyezkednél el szívesen? Van pár ötletem, ha gondolod, csak egy kicsit részletesebben írj ezekről!

2008. aug. 17. 14:08
Nagyon szép város,sok park van!
2008. aug. 16. 16:34

Mi a párommal most fogunk szeptembertől Fehérvárra költözni! A hozzászólások alapján kezdek egy kicsit megijedni. Debrecenből költözünk ide,ott mindig nagyon sok program volt minden hétvégén. Remélem azért itt sem fogunk unatkozni! Sajnos nincs egy ismerősünk sem Fehérváron,vagyis így nehéz lesz. Most éppen munkát keresek,de még nem találtam semmit! Mindenhova gyakorlattal rendelkezőt szeretnének felvenni,de sajnos nekem semmilyen gyakorlatom sincs!

Írjatok azért néhány jó dolgot is a városról légyszi! Köszi! :)

2008. júl. 22. 17:46
Talán az egyetlen a lecsófesztivál, ami kicsit is színvonalasnak mondható, de a helyszín már ott is "kinőtte magát".
2008. júl. 22. 15:26
Igen, szerintem is jobb lenne több családi rendezvény.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook