Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Székesfehérvár fórum

Székesfehérvár (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. okt. 14. 14:37

sziasztok.

műköröm és pedikűrös modellt keresek. Akit érdekel szívesen állok a rendelkezésére.

2013. aug. 22. 13:20
Senki?
2013. aug. 16. 19:30
:(
88. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 87. - Rinike)
2013. aug. 16. 14:28
Szia! Köszi,de ez nagyon kismamás fórum.
87. rinike (válaszként erre: 86. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 16. 14:22

Szia! Van egy másik fórum, ami működik, rendszeresen írunk bele. Székesfehérvári kismamák a neve, és ez a linkje:

[link]

Ebben mindig tudsz székesfehérváriakhoz szólni, és szerintem nem feltétel a beszélgetéshez, hogy legyen gyermeked.

2013. aug. 16. 14:06
Valaki Székesfehérvárról, aki dumálna, mert csak itt van lehetősége? Közös program is szóba jöhet. Szerintem ha ismerősötök van, aki egyedül van, neki is ajálhatjátok. Semmi kötelezettség. Szép napot
85. mangomg (válaszként erre: 84. - Ce91523917)
2010. dec. 20. 17:55

Nekem már most az van! :))


Én benne vagyok!

2010. dec. 19. 22:28
Január 2.-3. hete? Addigra megint mehetnékünk lesz Szilvaszter után...:)
83. mangomg (válaszként erre: 82. - Ce91523917)
2010. dec. 18. 19:31
Mit szólnátok a ma estéhez? :DD Na jó tudom, későn szólok, jövő hét meg kari, de én vevő vagyok a bulira! :))
2010. dec. 17. 11:36

SZIASZTOK!

Két barátnőmmel csatlakoznánk a következő "csajos" bulira... Ha lesz, értesítenétek? Köszi szépen, Viki

81. hoana (válaszként erre: 80. - Mangomg)
2010. nov. 1. 09:08

Szia!


Persze,lesz! :) Szeretettel várunk mindenkit aki jól szeretné érezni magát! És annál jobb a buli minél többen vagyunk!


Nagyon szép napot!

80. mangomg (válaszként erre: 79. - Hoana)
2010. okt. 29. 19:39

Hali!


Lesz még ilyen buli a közeljövőben? Vevő vagyok rá! Sajnos nem igen van társaságom Fváron. Jófej csajszik, akikkel el lehetne menni bulizni, írjatok! :))

79. hoana
2010. okt. 20. 20:15

Sziasztok!

Péntek este Székesfehérváron csajos buli, ha valakit érdekel lehet csatlakozni.

Az utolsó bulin 12 csaj volt. . . . elég jól sikerült:)

Mindig van ismeretlen arc és ez a legjobb az egészben:)))))

Szeretettel várunk ha szeretnéd magad elengedni és egy kicsit kikapcsolnál, szórakoznál és nincs társaságod!!!!!!!!!!!!


Kellemes estét mindenkinek!

78. Totyka
2010. szept. 16. 17:43

sziasztok!


Fehérvári lennék! Pörgessük fel ezt a topicot! :)

77. Cszsuka (válaszként erre: 76. - 7e3f65960f)
2010. szept. 3. 21:46
hát, nem nagy itt a beszélgetés :)))
76. 7e3f65960f (válaszként erre: 75. - Cszsuka)
2010. aug. 7. 15:03
Szia igen én Fehérváron lakom .
75. Cszsuka (válaszként erre: 74. - 7e3f65960f)
2010. aug. 7. 11:57

Szia!


Te is Fehérvár környéki vagy?

2010. aug. 4. 13:37
Sziasztok.
73. hoana (válaszként erre: 72. - Cszsuka)
2010. márc. 14. 10:46

Szia!


Nálatok mindig köszöntés megy ... :D

Én is szeretek leskelődni OBI, KIKA, Praktiker... az ember mindig talál valami jó ötletet.De egyedül sajnos az sem olyan jó...

A néptáncos ruha jó kis csomag... Van egy ügyvéd ismerősöm, ő megszállottja a néptáncnak,a régiségeknek. Rengeteg helyen jártak versenyeken, rendezvényeken.Külföldieknek szoktak rendezni falusi lagzikat...


A kisfiam járt íjászatra, versenyeken is voltunk.Én nagyon élveztem de ő ahogy nőt úgy lustult.


Az "ex"-em kutyusa még itt van velem, sokat megyünk sétálni, de különben semmi érdekes program. A kisfiam már nem akar velem semmit csinálni....


Szép napot nektek!

72. Cszsuka (válaszként erre: 71. - Hoana)
2010. márc. 13. 17:21

Hát, van benne pihenés is...

Tegnap és ma Zoltánt köszöntöttünk, elmentünk a KIKA-ba körülnézni, mert a lányoknak új ágy kell, de inkább csak az ötleteket keressük, majd megcsináltatjuk, ha lesz miből...

Holnap sógornőmék jönnek, (náluk még most van Zsuzsanna) engem köszönteni. Hétfőn vissze kell vinni a kislányomat a koleszba. Máskor busszal megy, de most a bőrönd mellett még a néptáncos ruhát is vinnie kell, mert fellépnek.

Aztán, el is ment a hétvége...:)


Én reflexológus vagyok. :)

Íjászkodni csak jó időben szoktam, ez nálunk családi hobbi. Elvisszük magunkkal nyaralni is (az íjat meg az ostort), aztán eljátszadozunk velük a szabad időnkben.


Drukkolok a munkahelyhez :)

Ti mit csináltok hétvégén?

71. hoana (válaszként erre: 70. - Cszsuka)
2010. márc. 13. 12:16

Szia!


Fodrász vagyok. A munkaügyinél intézem a papírokat és lehet,hogy már 1 hét múlva dolgozhatok.A pláza környékén találtam üzletet.Remélem jó lesz...


Pihenés lesz a hosszú hétvégén?

Neked mi a foglalkozásod?

Mikor szoktál íjászkodni?

70. Cszsuka (válaszként erre: 69. - Hoana)
2010. márc. 12. 11:20

Neked is:)

Hogy telnek a napjaid?

Mi a foglalkozásod?

Tudom, nincs munkád, azért kérdezem :)

69. hoana
2010. márc. 12. 09:08
Kellemes hétvégét mindenkinek!
68. Cszsuka (válaszként erre: 67. - Hoana)
2010. márc. 6. 11:51

Sajnos nem megy, kiterjedt a családom, s ma is jönnek még Zsuzsannát köszönteni...


A baj ott van, hogy a férjem nem tudja, hogy megsértette...

Ez még egy plusz alkalom kell, hogy legyen...


Négy éves korunk óta vagyunk barátnők, s sok vihart átvészeltünk..

67. hoana (válaszként erre: 66. - Cszsuka)
2010. márc. 6. 10:08

Szia!


Bánkódni?! Depis voltam,de nem kicsit! A barátnőm hallotta a telcsin és rögtön jött,itt volt három napot. Sokat segített!


A férjed biztos tudja, hogy neked fontos a barátnőd és találtok valami megoldást a történtek elsimítására.Valahogy meg kell menteni egy évekig tartó jó barátságot. Kívánom,hogy megoldódjon ez a probléma.



Hétvégi program? Neoton koncert este?

Szép napot!

66. Cszsuka (válaszként erre: 65. - Hoana)
2010. márc. 5. 19:24

Épp az előbb válaszoltam neked levélben, s pont erre kérdeztem rá :)

Sajnálom, hogy nem sikerült. Azért jó,hogy nem bánkódsz, biztosan van oka, hogy itt kell folytatnod az életed :)


Nekem is van egy barátnőm otthon, minden évben itt nyaraltak eddig egy hetet családostul, s minden évben nagyon vártam azt az egy hetet.

Most azonban történt valami, amivel a férjem megsértette, s jogosan sértődött meg. Lehet, hogy többet nem jönnek. Nagyon sokat gondolkodom ezen és megszakad a szívem. Egyelőre nem tudom, hogy mit tegyek ebben az ügyben.

65. hoana (válaszként erre: 64. - Cszsuka)
2010. márc. 5. 18:31

A neten megismertem egy srácot és ideköltöztem,de sajna nekünk nem sikerült. Nem illetünk össze.

Most munkát keresek és próbálom megismerni a várost és az embereket.Eddig azon sajnálkoztam,hogy nem sikerült a kapcsolat,de már inkább előre nézek.


A barátnőm nagyon hiányzik, Ő olyan mint az igaz szerelem, az életben csak egyszer adatik meg.:) :(


Én is könnyen barátkozom /ha nem vagyok depis:D/

Úgy érzem nem lesz gond csak most kicsit nehéz az átállás.

64. Cszsuka (válaszként erre: 63. - Hoana)
2010. márc. 5. 17:24

Köszi a jelet, aranyos :)


Valóban nem unatkozom, van mit csinálni...:DD

Októberben volt 18 éve, hogy itt élek. Először Fehérváron laktunk, a Havranek utcában, albérletben, aztán idővel vettünk egy telket Sárkeresztesen és itt építettünk. Szerencsések voltunk, mert itt is találtunk albérletet, úgyhogy helyben voltunk az építkezés alatt is..

Én Baranyából jöttem, előtte sosem jártam Fehérváron, csak mikor feljöttem a (mostmár) férjemhez vonattal, akkor kijött elém, beültem a kocsiba, aztán mentünk.

Amikor felköltöztem, két hét szabadságom volt, aztán önállóan meg kellett találnom a munkahelyem, meg azon kívül mindent. Senkit nem ismertem a férjemen kívül. Szerencsére könnyen barátkozom, így az új kollégákkal nem volt gond, de barátaim csak évek múlva lettek.


Az egészségklub programját szívesen átküldöm, ha írsz az e-mail címemre (fent van az adatlapomon:)

63. hoana (válaszként erre: 61. - Cszsuka)
2010. márc. 5. 14:21

Szia!


Egészségklub?!Miért ne?! :)

Ha időm engedi nagyon szívesen elmegyek.


Te honnan és mikor költöztél ide?

A képekből ítélve nem szoktál unatkozni... :)

Örülök,hogy írtál!Szívesen venném a barátkozást:)))

62. Cszsuka (válaszként erre: 59. - Ce91523917)
2010. márc. 4. 20:17
Hogy sikerült az ovit rendezni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook