Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegény testem fórum

Szegény testem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szegény testem

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
596. b4b1d52444 (válaszként erre: 595. - Mezei Virág)
2017. okt. 20. 06:35
Mi szó szerint a város szélén lakunk. Mellettünk csak a susnyás, a gazos van. Kutyasétáltatás közben gyakran találkozuk nyulakkal; őzekkel; és bizony hajléktalanokkal is. 😕😕😕
595. Mezei Virág (válaszként erre: 594. - B4b1d52444)
2017. okt. 19. 20:15

:)

Én levittem olykor éjszaka is, mert muszáj volt. Igaz, csakis a kivilágított részen jártam.

Szerencsére sosem volt gondom senkivel. Azért siettem haza!

594. b4b1d52444 (válaszként erre: 593. - Mezei Virág)
2017. okt. 19. 20:08

Este lefekvés előtt neki kell, akár rosszul van, akár nem; mert a lakótelep nem egy életbiztosítás a nőnek éjszaka.


Amúgy én szoktam, mert nagyon igénylem h vele legyek. 😊☺

593. Mezei Virág (válaszként erre: 592. - B4b1d52444)
2017. okt. 19. 20:05

Ismerős...

Na és ki viszi le a vaukát?

592. b4b1d52444 (válaszként erre: 591. - Mezei Virág)
2017. okt. 19. 19:52

Köszi 😊😊


Tudod neki most majdnem olyan fájdalmai vannak, mint a szülési fájdalmak. 😂😂😂 a férfiak és az ő fájdalomküszöbük. 😂😂😂

591. Mezei Virág (válaszként erre: 590. - B4b1d52444)
2017. okt. 19. 19:44

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!

Akkor most mindkettőtöknek jobbulást, és sok egészséget kívánok!

2017. okt. 19. 18:58

Sziasztok. A héten jól voltam, csak nagyon el vagyok fáradva. Tegnap voltam a bogyókért, elkezdődött a harmadik ciklus.

Közben férjem van dögrováson már harmadik napja, biztos a suliban szedett össze valamit a gyerekektől.

Egész éjszaka lázas volt, reggel csuromvizes volt a párnája, paplana, meg a lepedő alatta.


Étvágyammal most nincs gond, éjjel nappal tudnék enni. Hála az égnek!!! :)

2017. okt. 19. 14:14

Ilike hogy vagy? Enyhültek a fájdalmaid és eszel eleget?

Remélem jobban vagy és erősödsz, gyógyulgass szépen!

588. globus
2017. okt. 18. 21:14
Kedves Ilike, kívánok jobbulást! Remélem, a gyógyszerkúra mellékhatásai elérték csúcspontjukat, ennél már csak jobb várható. Szerencsére otthon lehetsz, van kis segítség családi oldalról. Sajnos, beleesnek a téli ünnepek, de onnantól már tényleg visszaszámlálás. Kitartás!
2017. okt. 18. 20:59

Drága Ilike! igazad van, nem életem még át ilyen helyzetet így tényleg nem tudom mit csinálnék de olyan erős mint TE vagy nem vagyok az biztos!!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked!

2017. okt. 13. 20:19

Sziasztok, köszönöm mindenkinek!


heléna hidd el, hogy végig tudnád csinálni, nem lenne más választásod. VAgy feladod, vagy csinálod. Más opció itt nincsen. És nem ismerek olyan embert, aki feladná. Addig, amíg az onkológián 83 éves néni ül mellettem a széken kopaszon, lefogyva és azt mondja, hogy őt nem gyűri le a tüdőrák, mert a dédunokája most fog megszületni mikuláskor, addig hidd el, hogy Te is végig tudnád csinálni.


Channa, igen ez sajnos mellékhatás. A tájékoztató felsorol nem is tudom mennyi, de kábé 80 mellékhatást.

Többek között gyomorszájfájdalom, gyomorfájdalom, bélfájdalom, végbélfájdalom (ezek mindegyike megtalált már); hasmenés, szédülés, kettős látás, gyengeség, álmosság, kéz- és lábfej- valamint talpelszíneződés, kéz bőrének elöregedése, talp lehámlása...stb.


Ezek mindegyike van nálam. Nem mind egyszerre de van.


Ezeken kívül bélgyulladás, bél nyirokmirigyeinek gyulladása, véres hányás, hajhullás, véres széklet...stb. stb. stb. Sorolhatnám napestig.


Remélem ezek a fájdalmak azt jelentik, hogy reagál a szervezetem.


zizabella az orvosom tud mindenről, hiszen fájdalomcsillapítótól kezdve a gyomorvédőig, a savlekötőig, a kézkrémig mindent ő ír fel. Mármint az onkológusom. Hiszen nem is mernék csak úgy fájdalomcsillapítót bekapkodni a kemós bogyóra az onkológus beleegyezése nélkül. Hiszen ő tudja, hogy mit mivel lehet szedni.

Januárig kell szednem egyébként ezt a csodatablettát.


gyöngy és Mezei Virág Nektek is köszönöm, hogy írtatok, és mindenkinek, aki gondol rám és szurkol nekem.


Most jobban lettem, bár még fájdogál a hasam alja, de nem vészes.


Csak az elmúlt napok voltak azok. Amikor azt mondom, hogy minden belső szervem fáj, akkor azt értsétek szó szerint. Annyira fáj, hogy még a beszéd is fáj. A saját tulajdon férjemmel nem kommunikálok ilyenkor, csak a legszükségesebbeket. Ő már tudja, hogy ilyenkor ne is kérdezzen, mert nem tudok rá válaszolni. Tegnap este is neki kellett megitatnia, mert annyira fájt a hasam, a gyomrom, mindenem, hogy nem tudtam lenyúlni az ágy mellé az üvegért, hogy teát igyak. Ez már csak ilyen...

Fáj megszólalni, fáj felülni, fáj felvenni a zoknit, fáj felkelni wc-re, mindent fáj csinálni. De nem adom fel, nehogy azt higgyétek,csak leírtam, hogy mivel jár ez együtt. Hát ez van. Lesz ez jobb is. Bizony.

2017. okt. 13. 19:50

Beszélj az orvosoddal, hogy fájdalmaid vannak, hátha tudna segíteni. Még kell szedned ezt a gyógyszert?

Pihenj amennyit jól esik, jobbulást kívánok!

584. Channa* (válaszként erre: 580. - B4b1d52444)
2017. okt. 13. 19:03

Mellékhatásként fájdalom?:((((

Meddig szeded még a gyógyszert?

Mikor ellenőrzik, hogy hatásos e?

Fájdalomcsillapítót nem szedhetsz? vagy nem használ?

Jobbulást! Azaz szerencsére meg van!

583. a8363c7d23 (válaszként erre: 580. - B4b1d52444)
2017. okt. 13. 18:00
Drága Ilike! Kitartást kívánok!!!!!!!!! nagy tisztelőd vagyok sokan ezt nem tudnák végig csinálni, többek között én sem. Igaz nem voltam még ilyen helyzetben de ismerem magamat és én magam alatt lennék. Te viszont nagyon nagy hős vagy a szememben.
582. gyöngy:) (válaszként erre: 580. - B4b1d52444)
2017. okt. 13. 17:51

:(

Kitartást Ilike és a legjobbakat kívánom!

Ha jobban is leszel, ne menj be dolgozni!

581. Mezei Virág (válaszként erre: 580. - B4b1d52444)
2017. okt. 13. 17:47

:(

Remélem, hogy a sok szenvedésnek gyógyulás lesz a jutalma!

Jó egészséget kívánok neked!

2017. okt. 13. 17:27

Sziasztok, el voltam megint tűnve, mert nem voltam jól. Az elmúlt hetet gyakorlatilag végig feküdtem, nem volt erőm még a fürdőszobába se kimászni, nem még a gépet bekapcsolni, vagy a telefont a kézbe venni és pötyögni rajta.

Nem tudom, hogy januárig hogy fogom kibírni ilyen fájdalmakkal. Komolyan mint egy EKG szalag. És direkt nem hullámvölgyet írok, mert az nem ilyen meredek, mint ez amit én érzek, és átélek.

Ma is fél egy volt, ahogy sikerült rávenni magam arra, hogy kimásszak az ágyból, de azt is csak azért, mert Jázminka már jelzett, hogy nagyon kell pisilnie. Áldás ez a kutyus, legalább rávesz arra, hogy erőt vegyek magamon, és felkeljek, mert muszáj néha mozogni, nem fekhetek egész nap. A macska meg el sem mozdul mellőlem, érzi, hogy nem vagyok jól.


Vagyis most már jobban vagyok, de a héten ez az első ilyen nap kábé.


Nem mentem be dolgozni ilyen állapotban. Ha csak fáradékony lennék, akkor nem zavarna, akkor bemennék, mert egy kényelmes forgószékben egy laptop előtt ülve elvagyok, még le is dőlhetek egy-két óra hosszára a kutya nem szól érte, de mikor fáj az összes belső szervem, akkor örülök, hogy a fürdőszobáig kivonszolom a hátsómat.


De mondom végre ma már jobban vagyok. De az elmúlt pár napot az ellenségemnek sem kívánom, amikor levegőt sem kapsz a fájdalomtól, és sehogy se jó.


:/ Mindegy, elmúlik ez is. Ez a kemós tabletta mellékhatása. Hát szarabb, mint a bent fekvős infúziós. Ezt nem gondoltam volna.

2017. okt. 10. 16:42
Szia Ilike! Jól vagy? Dolgozol vagy otthon pihensz?
578. Mezei Virág (válaszként erre: 577. - B4b1d52444)
2017. okt. 5. 15:22

Sokszor nagyon rendesek. Örülök, hogy veled is jól bántak. Mindenkivel így kéne...

Remélem nem lesz semmi gond, és megkapsz mindent, amit csak lehet!

Mellékhatásnak pedig sok és teljes egészséget!!!

2017. okt. 5. 14:41

Ma voltam a leszázalékolás miatt orvosi bizottság előtt.


Nem volt semmilyen megalázó momentuma az egésznek, ahhoz képest, hogy forum.indexen meg egy csomó más helyen arról írtak mások, hogy milyen rossz volt a vizsgálat. Lehet, hogy más megyékben vagy máshol tényleg olyanok az orvosok, de itt hála az égnek nagyon rendesek voltak. A papírjaimat kb. 1 óra hosszáig vizsgálgatták, utána mentem be, de kb. 10 percet voltam bent. Levetkőzni is csak kábé a protokoll miatt kellett, nem nagyon vizsgált meg a doktornő, mondta hogy ő nem fog kínozni meg szenvedtetni, mert feketén-fehéren le van írva minden, hogy mi a problémám.


Úgyhogy ennyi. Kb. egy hónap múlva kapom meg a határozatot, hogy mennyire vesznek le.

2017. okt. 2. 17:46

Köszönöm mindenkinek.

Igazából megdöbbentetr a hír. 35 évesen, egy gyerekkel petefészekrákban meghalni.... olyan igazságtalan az élet. Pedig csak egy vágya volt h lássa az iskolapadban a lányát. Sajnos nem láthatta...

575. a03dd05915 (válaszként erre: 573. - B4b1d52444)
2017. okt. 2. 08:04

Tudom, ez most lelkileg, mentálisan visszavet, de bízom benned, hogy erős maradsz.

A nehezén túl vagy, a kritikus döntést meghoztad, és meg is lépted, leteszem a kalapom előtted.

Arra kell figyelned, hogy a gyógyulásodat semmi ne zavarja meg.

574. Mezei Virág (válaszként erre: 573. - B4b1d52444)
2017. okt. 2. 07:59

:(

Ez szomorú dolog, te azonban bízzál a gyógyulásodban, és tegyél is meg minden tőled telhetőt ennek érdekében!


“Napról napra, minden szempontból, egyre jobban és jobban érzem magam."

Szavainknak hatalma van!

Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok neked!

2017. okt. 1. 19:29
Sziasztok. Nem voltam pár napig, rossz híreket kaptam egy ismerősömről. Nagyon rossz híreket. :/ Ő már fentről figyeli a szeretteit. :/ Ez olyan elszomorító. És csak 35 éves volt.
572. a03dd05915 (válaszként erre: 571. - B4b1d52444)
2017. szept. 29. 06:46

De ne menj már melózni!

Épp eléggé megterhelő ez a gyógyszer.

571. b4b1d52444 (válaszként erre: 570. - Channa*)
2017. szept. 29. 06:42
A hajam még nem hullik. A hasam megy, napi kb 8-10 alkalommal. A váll- és lapockaizmaim fájnak; étvágytalan vagyok tőle. Meg aluszékony.
570. Channa* (válaszként erre: 567. - B4b1d52444)
2017. szept. 29. 06:17

Ennek a bogyónak is hasonló mellékhatásai vannak mint az infúziós kezelésnek?

Hányás, hajhullás, izomfájdalom, stb.?

2017. szept. 28. 20:23
Semmi gond drága 😊 az is az én fórumom úgyis ☺
568. gyöngy:) (válaszként erre: 567. - B4b1d52444)
2017. szept. 28. 19:59
Most látom, hogy előbb nem ebben a fórumban írtam neked. Azt hittem, itt vagyok:)
2017. szept. 28. 19:50

Köszönöm mindenkinek aki gondol rám!!!


Elkezdtem tegnap este a kemós bogyók 2. ciklusát.


Egyelőre jól vagyok. Kérdés, hogy meddig. Mert ugye egy hét szünet az pont arra volt jó, hogy visszanyerjem az erőmet, étvágyamat.

Az utóbbi három-négy napban szünet nélkül ettem. Már nevettek is rajtam akik látták, hogy hova fér belém ennyi?

Mondtam, hogy muszáj ennem, mert most tudok és farkas éhes is vagyok, mert ha elkezdem a bogyókat akkor pár nap és megint oda jutok, hogy fél szelet pirítóssal elvagyok egész nap.


A kezeimre kértem amúgy kenőcsöt az onkológustól, mert az összes ujjam és tenyerem, kézfejem olyan, mintha valaki fogott volna egy húsklopfolót és jó alaposan elvert volna vele.

És nem fáj, meg semmi ilyesmi, csak lilák. Csúnya lilák. Kaptam rá kézkrémet ilyen gyógyszertári kavarósat, 3 ezer forint volt 150 ml. :/ Hát van egy ára. Meg kértem a gyomromra gyomorvédőt, hogy ne fájjon a sok bogyótól. az is 2 ezer pengő volt, úgyhogy jól otthagytam ma 5 ezer forintnyi csilingelő magyar pénzt a patikában. :/

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook