Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szegény Molnár Gusztáv, nagyon sajnálom. Nem mennek jól a... fórum

Szegény Molnár Gusztáv, nagyon sajnálom. Nem mennek jól a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
34. Banános Zselé (válaszként erre: 32. - ,zumba)
2022. nov. 24. 20:47
igen pl.: akik napi sorozatban játszanak
33. andi6020 (válaszként erre: 27. - Horex)
2022. nov. 23. 21:46
Senkim sem vagy. Felőlem olyan hülyére ihatod magad, amilyenre csak akarod.
32. ,zumba
2022. nov. 23. 18:15
Itt mindenki sztár, aki ilyen-olyan műsorokban hisztizik, mutogatja magát, hívja fel magára a figyelmet....Sztár: akit lehet tisztelni, felnézni rá, maradandót, értéket alkot-alkotott.
31. secret8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 23. 13:46
Tényleg nagy sztár lehet, ahogy így leírtad. Érdemes vele foglalkozni.
30. Banános Zselé (válaszként erre: 28. - Highlander73)
2022. nov. 23. 12:48
attól függ hogy kinek milyen ügyvédje van, és az a bíróval milyen viszonyba van
29. Sirga (válaszként erre: 7. - Unom)
2022. nov. 23. 06:49

Ebben teljesen igazad van.


Én ugyan nem olvasok felugró cikkeket, de tegnap belefutottam egy riportba, ami vele foglalkozott. Ott nem alkoholproblémáról beszéltek, hanem bipoláris zavarról, és hogy emiatt van most kezelésen, elzárva a világtól. Én a Drága örökösökben megkedveltem, ezért is néztem meg a riportot.

2022. nov. 23. 05:07

Először is,azt sem tudom ki az?

Másodszor:olvasom itt hogy feltűnt egy kisebb szerepben stb.,akkor már "valaki"?Sosem értem ennyire rá hogy ilyesmivel foglalkozzam.

Másrészt úgy gondolom hogy azért mert nem mennek jól a dolgok nem kell alkoholistává válni.Én is voltam nagyon nehéz helyzetben, más is,de tudom hogy az alkohol nem megoldás.

Ha megvonták a láthatást annak is oka volt, gondolom.

27. horex (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2022. nov. 22. 21:07

Részemről az összes alkoholista vadbarom leadhatná a kulcsot akár ma."


Nem értem miért zavarlak téged az italozásommal

26. gyöngy:) (válaszként erre: 20. - Banános Zselé)
2022. nov. 22. 20:50
Sztár?:DD
25. michelle.r (válaszként erre: 20. - Banános Zselé)
2022. nov. 22. 20:44
A sztártól elég messze van. Színházban nemigen játszik, csak súlytalan sorozatokban.
24. michelle.r (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 20:39
Beavatsz a saját fejedben settenkedő magasröptű gondolatokba, amelyeket egy alkoholista, gyerekbántalmazó védelmére hivatottak?
23. elbb (válaszként erre: 20. - Banános Zselé)
2022. nov. 22. 20:02
A népszerűtől szerintem messze van. A tehetségestől is. Ő a tipikus ripacs kategória. De még annak is csapnivaló.
2022. nov. 22. 19:57
én úgy tudom hogy pár éve, a volt párja járata le, ezért forgatták újra a Hotel Margaret pár részét
21. andi6020 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 19:56

Végülis lehet az a témád továbbra is, hogy engem hülyézel. Lepereg.

Bár ahogy olvasom, viszonylag kevesen értenek veled egyet. Eddig konkrétan senki. De nyilván én vagyok a hülye tényleg 😆

20. Banános Zselé (válaszként erre: 9. - Globus)
2022. nov. 22. 19:53
mert ő sztár, népszerű színész, és sok lehetéséget nem kapott meg
19. Banános Zselé (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2022. nov. 22. 19:51
gondolom bíróság mondta ki, a körülmények alapján
18. Banános Zselé (válaszként erre: 3. - Birebora)
2022. nov. 22. 19:48
Drága örökööskben játszott
17. pteri (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 18:54
Minden alkoholista meg tudja magyarázni , hogy miért iszik. Mindnek van rá nyomós oka. Mivel évekig megértő voltam egy ilyennel, minden eredmény nélkül , így nekem is csak olyan mélyenszántó gondolataim vannak, mint Andinak: hidegen hagy a sorsa mindegyik alkesznek, főleg, ha egy huszadrangú celebke.
16. elbb
2022. nov. 22. 18:47

Egy rettenet kártékony lelkületű ember lehet a cikkek alapján. Az csak hab a tortán, hogy iszik, szerintem simán Damu sorsára jut ő is....én nem fogom megsíratni.

Vannak nála sza rabb helyzetben élők, akik mennek előre, túlélnek, és nem tompítják el az agyukat közben....

2022. nov. 22. 18:43

Korábban annyit hallottam róla, hogy rehabra küldték, de nem csinálta végig, megszökött.

Hogy igaz-e vagy a média túlzása, nem tudom. De gondolom, ilyen ügyben azért nincs ekkora álhír.


Egy biztos: segíteni csak azon az emberen lehet, aki maga is akarja a változást. Különben nem megy.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2022. nov. 22. 18:11
Az, hogy sajnálok valakit még nem azt jelenti, hogy nekem nincs problémám. Sőt. Talán azért sajnálom, mert át tudom érezni a helyzetét. De neked NYILVÁN ez sem jut az eszedbe úgy, mint sok más dolog. :)
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2022. nov. 22. 18:09
Tényleg? Pedig szerintem csak annyi, hgoy bezárja a nő az ajtót és nem engedi be a palit. Aztán ő mehet perelni, de az évekbe telik. Azt hittem elég idős vagy legalább ahhoz, hogy ennyi leessen.
12. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 17:49

A covid alatt élő reggeli műsorban hívták fel, Bochkorék. Mert neki nincs munkája ( a többi színésznek sem sok volt). Segítettek neki, jött egy rahedli munkaajánlat, többnyire olyan vonalon, ami érdekli. Ezek szerint nem élt vele.

Volt felesége, aki támogatta. Az sem volt elég.

Sokaknak tized ennyi segítség nem jut. Más meg egyedül is le tud jönni a piáról.


Mondjuk az jó, ha neked nincs nagyobb bajod annál, hogy hogy megy Gusztinak.

2022. nov. 22. 17:38
Kigugliztam, kiváncsivá tettél. 36 éves fiatalember. Kapja össze magát és kezdjen új életet. Ha nem hivják sehová szinészkedni dolgozzon, ahogy a többi.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Globus)
2022. nov. 22. 17:30
Csak mert épp ma ugrott fel egy cikk, amiben már a címben savazzák. Elolvastam és ez ihletett meg. Sajnálom, hogy ilyen rosszul mennek a dolgai.
9. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 17:28
Miért tanulmányozod ennyire behatóan az életét? Tényleg érdekel. Sokan még a közvetlen szomszédról sem tudnak ennyi infót.
8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 17:28

Nem, nem jutott eszembe, valóban. Tényleg hülye vagyok.

Részemről az összes alkoholista vadbarom leadhatná a kulcsot akár ma.


A láthatást csak úgy, minden ok nélkül megvonni nem lehet. Sőt.

7. unom (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 17:21
Nem csak nehéz helyzetben lévő emberek alkoholisták, és nem minden nehéz helyzetben levő az.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. nov. 22. 17:19
NYilván azért alkoholista, mert nem mennek jól a dolgai. Ez esetleg nem jutott az eszedbe? De igazából tudom is a választ: NEM. Mégpedig azért, mert ahhoz, hogy valaki ezt átlássa, kicsit mélyebben szántó gondolatok szükségesek, mint amik a te fejedben kószálnak. :(
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Birebora)
2022. nov. 22. 17:17
A "drága Örökösök"-ben volt valami szerepe, színész. Aztán feltűnt 1-2 kereskedelmi tv-s adásban. Elvált és lett egy új nője de a kovid miatt nem úgy mentek jól a dolgai, azt hiszem szerepeket sem kapott. NAgyon jól meg volt ezzel a csajjal de az ex-feleség betartott neki és megvonta a gyerekek láthatásától, amit ő nem tudott feldolgozni). Aztán mint kiderült, ott hagyta a mostani párja is, mert állítólag nem tudott lábra állni. Szerintem továbbra is a gyerekei láthatásával voltak gondok meg a negatív cikkekkel a médiában. Most úgy jelent meg egy cikk, hogy a rendőrség által van körözve mert valami rágalmazási ügyben nem jelent meg a bíróságon, stb-stb. Szóval van elég baja. Pillanatnyilag a miskolci kórházban fekszik, mert kiszédült a vonatból. Gondolom az alkohollal próbálja meg elnyomni a problémáit. Sajnálom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook