Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi nőgyógyászt tud valaki ajánlani, aki vállal programozott császárt? fórum

Szegedi nőgyógyászt tud valaki ajánlani, aki vállal programozott császárt? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 20. 13:38
Dr. Sikovanyecz János, ő az ász a szakmában! Bérkert klinikán rendel. Nem a legolcsóbb, de nagyon jó doki.
4. czaniko (válaszként erre: 3. - PradaAngel)
2014. márc. 13. 13:02
Tisztában vagyok vele hogy 2 császár után a 3.is császár,csak az nem mindegy,hogy 1 hétig fekszek kórházban vagy 2-3 hétig.Ezért ahogy leírtam programozott császárhoz keresek orvost!!
2014. márc. 13. 11:35
Én úgy tudtam, hogy 2 császár után a 3. automatikusan császár.
2014. márc. 13. 10:03

Én segíteni nem tudok, de azért a "várom a 3. babámat AMI császárral fog születni" gondolom elírás ... és AKI akart lenni :)

(Bocs semmi rossz szándék nincs, csak bántotta a szemem :) 9

2014. márc. 13. 09:31
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni abban,hogy most várom a 3.babámat ami császárral fog születni.Az első 2 is császáros volt.A párom megy ki külföldre dolgozni és nem biztos hogy a szülésre pont haza ér,ezért keresnék olyan nőgyógyászt aki programozott császárral válalna.Sajnos nem tudok megint hetekig kórházban feküdni,mert a gyerekek felügyeletét csak néhány napra tudom meg oldani.Kit tudnátok ajánlani aki árban is elfogadható és normális?Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook