Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2012. okt. 9. 19:47
Igen. Mindenképp fáj. De lehet úgy mondani, hogy az emberben ne csak a kétség legyen, hogy vajon mi lesz ezután. El lehet mondani, hogy milyen vizsgálatok várhatóak, mire számíthat az ember és lehet úgy mondani, hogy "Maga rákos, ha holnap bemegy a klinikára talán nem hal meg. Viszlát." Mert nekem szó szerint ezt mondta.
672. Remoni (válaszként erre: 670. - Taylor1977)
2012. okt. 9. 15:13

Ezt hogy lehet úgy közölni, hogy ne fájjon? Mi az az "emberség", ami átjön a szavakon? Mit és hogyan kellett volna mondani, hogy "emberséges" legyen?

Kritika nélkül érdekelne...

671. taylor1977 (válaszként erre: 651. - Mazsola22)
2012. okt. 9. 10:41

Most várom a 3. babámat. Én Daru doktort választottam magán orvosomnak. 7 ezer a vizsgálat 3 ezer az UH a magán rendelésén. Eddig nem mondhatok rosszat róla. Decemberben szülök császárral. Után többet tudok mondani.


A középső kislányom Sárinál szültem. Végig a magánrendelésére jártam, nem kevés pénzt otthagyva. Szintén császárral szültem, meghatározott időpontban. Azzal kezdte, hogy lekéste a szülést. Aztán be sem jött hozzám csak a varratszedésre tartani a markát. Gusztustalan volt.

670. taylor1977 (válaszként erre: 648. - Bida1)
2012. okt. 9. 10:35
Szabó Kornél 1 rövid mondatban semmi emberség nélkül közölte, hogy rákos vagyok. Hatalmas csalódás volt az ember.
669. time (válaszként erre: 668. - D'moni)
2012. okt. 9. 10:12
Köszi szépen! Igen, róla is jókat hallani.
668. d'moni
2012. okt. 9. 09:21
Amikor szültem egy szobában voltam egy olyan anyukával, akinek az első szülése császáros volt, a 2. pedig hüvelyi. Ő Sikovanyecznél szült.
667. rien2 (válaszként erre: 666. - Time)
2012. okt. 7. 22:29
Köszi! Lehet, hogy elnézek akkor 1-2 előadásra. Te mész?
666. time (válaszként erre: 665. - Rien2)
2012. okt. 6. 19:45

A szegedi névsor egy császár utáni hüvelyi szülésre vonatkozik, a pesti a két császáros.

Jövő hétvégén lesz Születés Ünnep Szegeden, ott lehet találkozni dúlákkal is.

Itt a program:

[link]

Igen, nekem is császár volt először... Szeretném megpróbálni természetes módon másodjára.

665. rien2 (válaszként erre: 663. - Time)
2012. okt. 6. 13:33
Time, ezt egy császár vagy két császár utánra mondta a dúla? Egy császár után az Emőke is engedi. Dúla kérdés is érdekelne! Ismersz többet is esetleg? Te is császárral szültél?
664. Annie1130 (válaszként erre: 663. - Time)
2012. okt. 5. 20:19
Sári Tamás jó, de a Hodoniczkit nagyon nem ajánlom. Már 15 évvel ezelőtt, fiatal orvosként is ki volt égve és csak a hálapénz motiválta...legalább is ez az én tapasztalom vele...
663. time (válaszként erre: 662. - Rien2)
2012. okt. 5. 20:08

Egy dúlától kérdeztem, melyik dokinál lehet esély a császár utáni hüvelyire: Sári Tamást, Márton Virágot és Hodoniczki Lászlót ajánlotta.

Úgy tudom, Pesten Újvári Attila vállal két császár utáni hüvelyit. Talán egyetlenként az országban...

662. rien2 (válaszként erre: 661. - Time)
2012. okt. 5. 12:48
Én első császár után megpróbálhattam normál úton a Vincze Emőkénél. :)
661. time (válaszként erre: 660. - Rien2)
2012. okt. 4. 22:16
No, ez engem is nagyon érdekelne!!! Egyáltalán ki az, akinél császár után van, lehet esély normál szülésre?
660. rien2
2012. okt. 4. 00:35
Ismer valaki olyan dokit Szegeden, aki 2 császár után enged simán szülni?
659. baloghany (válaszként erre: 656. - Mazsola22)
2012. szept. 27. 21:19

Van ám név listád :) Én Keresztúri Attilánál szültem 2 x és kb. 12 éve hozzá járok. Szakmailag és emberileg is jónak tartom. Nekem meg spec. bajom is van amiben ő meg járta is.


De tényleg igaz, kinek mi jön be, kinek melyik doki a szimpatikus :)

658. kiscicalany (válaszként erre: 657. - Mazsola22)
2012. szept. 27. 18:41

Látom van néhány ötleted:)

Keress róluk képeket, hátha valamelyikük szimpatikus neked, fontos az első benyomás is, akár kép alapján.

Válassz olyat, aki gyakorló orvos, de mégsem fő-fő, mert nekik már rengeteg betegük van, nem biztos, hogy ugyanolyan odaadással vannak egy beteg iránt, mint egy fiatalabb orvos.

Gondolom most rengeteget segítettem:)) Hajrá, sok szerencsét:)

2012. szept. 27. 16:35
Esetleg Szabó Kornél?
2012. szept. 27. 16:27

:-( Hát ez nem hangzik túl jól...

Nem tudom akkor kit válasszak. Szinte mindegyik dokiról olvasni pozitívumot és negatívot is.

Németh Gábor, Mészáros Gyula, Kalmár László, Novák Tibor, Keresztúri Attila?

Ki mit gondol róluk?

655. kiscicalany (válaszként erre: 654. - Mazsola22)
2012. szept. 27. 13:04

Daru doktornál szült tesóm, 17 éve, és már akkor sem volt fiatal:)


Én csak azt tudom mondani - és ezzel ismétlem önmagam- eü-ben dolgozom, és nincs olyan nőgyógyász, aki ne hibázott volna még.

Daru doktorhoz járt a szomszéd csaj, minden évben. Egyetlen egyszer nem hozzá ment, barátnője javaslatára, az új doktornál p5-ös cytológiája lett, évek óta ott lévő méhszájsebe okozta. Adminisztráció szerint a csajnak SOHA nem volt cytológia levéve, nem szerepel a gépben, telefonon viszont a doktor mindig azt mondta, hogy minden rendben.

Tanulság: nem küldte el a mintát soha, és csak a vak nem vehet észre ekkora méhszájsebet... Azóta megműttette magát a csajszi, természetesen Daru doktorral. Máig sem értem miért ment vissza, hozzá jár továbbra is, ennek 3 éve.


Szóval tapasztalja ki mindenki maga, bízzon a megérzésében, és ha mégsem szimpatikus a doktor, bátran váltson!

2012. szept. 27. 07:10

Köszönöm, ez biztatóan hangzik :-)

(A többiek tapasztalatát is szívesen veszem, ha erre jár valaki ;-) )

653. ibuska1990 (válaszként erre: 651. - Mazsola22)
2012. szept. 26. 22:07
Szia, én hozzá jártam terhességem alatt, nála szültem, most is hozzá járok. Magánrendelésen Uh nélkül 7000 ezer, Uh-al 10000Ft. Nagyon lelkiismeretes, nem pénzéhes doki!
2012. szept. 26. 17:06
Senki nem jár hozzá? :-(
2012. szept. 26. 07:03
Daru Józsefről szeretnék információkat kérni. Mennyit kér magánrendelésen? Hogyan "kezeli" a problémás terhességet? Minden információ érdekelne. Köszönöm.
650. kiscicalany (válaszként erre: 649. - Szofia84)
2012. szept. 4. 21:43

Ebből látszik, hogy az embernek saját magának kell kitapasztalnia, hogy kit választ.


Mikor szülni mentem, Pásztor Norbert volt az ügyeletes, ő vizsgált meg, azt hitte hülyéskedem, hogy 4 perces fájásaim vannak, aztán kijelentette, hogy még felesleges az orvosomat hívni, mert 1 cm-re vagyok tágulva.

Azzal a régi sz.r írógéppel halál nyugodtan pötyögött, én meg ültem ott az erős fájásaimmal... Na lényeg, hogy 5 óra múlva megszültem, és szerencsére felhívták az orvosomat:) Nem haragszom rá, miért is haragudnék, hajnal volt, fáradt volt, és saját orvosom volt, hát minek is idegeskedjen.


Most nagyon népszerűek a doktornők, talán Márton Virág az egyik ha jól emlékszem a nevére, meg még Nyirati Ildikót is nagyon szeretik.

2012. szept. 4. 18:16
Én Pásztor Norbertnél szültem és őt is ajánlom mindenkinek. A Jósika utcában van magánrendelése, korrekt áron. Szerintem érti a dolgát, van humorérzéke is, nekem minden szempontból szimpi volt.
648. bida1 (válaszként erre: 647. - Time)
2012. szept. 2. 11:43

Én inkább Szabó Kornélt javasolnám a vasasban.

Kakujának van egy ugymond humorérzéke nem mindenki szereti, ráadásul a kismamák többsége hozzá tartozik igy nem sok idő jut egy emberre.

Viszont szakmailag a topon van. Szabó Kornélről egyenlőre rosszat nem tudok.

647. time (válaszként erre: 646. - Erika88 :))
2012. szept. 2. 11:14
Ha nem magánorvost szeretnél, akkor a Vasas Szent Péter utcai nőgyógyászatot tudom ajánlani. Nincs olyan tömeg, mint a Kilinikán. Kakuja Gábor és Szabó Kornél fiatal, rendes dokik.
2012. szept. 1. 22:01

Sziasztok!

Én most költöztem Szegedre. Orvost szeretnék keresni.(nem magánrendelésen)Voltan a Klinikán a Semmelweis utcán, próbáltam információt szerezni, hogy hogy működik a rendszer, de nem igazán kaptam értelmes választ.

Szeretnék egy rendes, figyelmes orvoshoz járni rendszeresen. (nem pedig épp aki ott van)

Olvastam visszamenőleg a fórumokat, sok név elhangzott, de én nem vagyok ismerős Szegeden.

Segítsetek kérlek!

Köszönöm!

645. Ely2009 (válaszként erre: 644. - Ildó29)
2012. aug. 19. 23:27

Szia ildó29!


Én csak ajánlani tudom neked Koloszár doktort.Régóta hozzá járok.Kedves,megbízható és nagyon jó szakember.

644. ildó29
2012. aug. 9. 18:43
Sziasztok! Véleményeket,tapasztalatokat szeretnék Dr.Koloszár Sándorról! Ha van közületek aki volt már nála,légyszi írjon!Köszi
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook