Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi nőgyógyászok, ki kit tart a legjobbnak és miért? fórum

Szegedi nőgyógyászok, ki kit tart a legjobbnak és miért? (beszélgetős fórum)


2014. febr. 24. 09:58

Sziasztok!


Ha szüléshez választanátok dokit, én dr Szabó Kornélt azért megemlíteném! 2szer szültem nála, először ikreket. Abszolút elégedett vagyok vele.Harmadik babát is nála szerettem volna, így ismét utazgattunk 100km-et a vizsgálatokra. Megérte. Nagyon kedves, mindent elmagyaráz, bármikor felhívhattam, még most is. Bármikor soron kívül megnézett....

19. gyongyvrag (válaszként erre: 18. - Mujoka)
2014. febr. 23. 20:36
Mujoka, végül kinél szültél? Hiszen dr. prof Szabó János már nem vezet szülést! Ő kit ajánlott neked, és az bejött??? Én is a profhoz járok, de fogalmam sincs kinél szüljek.... nagy a dilemmám!
18. mujoka
2013. ápr. 2. 21:24

Az az igazsag hogy lehehet a kulonbozo nogyogyaszati mutetek Dr M G Bela szakteruletehez tartoznak en nala szultem mind a ketto gyermekemet de a masodik terhesgondozasomnal nagyon figyelmetlen volt nem vette eszre a terhessegi cukorbetegsegemet + trombozis gyanumat ill a baba sulyat 1 kg elnezte pedig biztam benne az eletunket biztam ra es a vegen kiderult hogy en is es a baba is veszelyben voltunk :-c

Most is babat varok es dr prof Szabo Janoshoz jarok kimagaslo szaktudasu es raadasul genetikus is :-D

en Dr Molnar G Belat terhesgondozasra senkinek nem ajanlom en nagyot csalodtam benne es nem kis penzt fizetem ki neki

17. pandy88 (válaszként erre: 5. - Erika691230)
2013. ápr. 2. 19:31
Hello :-) De jò, hogy ràtalàltam erre Fòrumra,es, hogy olvashattam Dr. Molnar G. Bélàròl:-) Èn soproni vagyok,és az orvosom őt ajanlotta...laparòszkòpos műtétre lesz szükségem,de még ő is vizsgàlja a felvételem. Kicsit félek:-( Erika691230 milyen hamar került sor a műtétre?
16. Nagy Moni (válaszként erre: 15. - Angyal 79)
2009. jan. 4. 19:17

Köszönöm:)

Írok majd:)

2009. jan. 4. 16:36
Nagyon fogok szorítani Nektek.Majd írd meg mi a helyzet.
14. Nagy Moni (válaszként erre: 13. - Angyal 79)
2009. jan. 4. 16:20

Igen Zsuzsika az akiről minden nővér példát vehetne.Bármit kértem elintézte,nem kellett napokat várnom ha gond volt azonnal mehettem.

Remélem februárban a 2.inszemináciot már a Gábor csinálja és remélem eredménnyel is:)

13. angyal 79 (válaszként erre: 12. - Nagy Moni)
2009. jan. 4. 14:54
Nagyon.Eddig egy nőgyógyászszal sem tudtam ilyen fesztelen kapcsolatot kialakítani.Most, hogy kismami vagyok ez nagyon fontos.Szerintem jó a humora, elismeri a hiányosságait és kellőképp laza.Az aszisztensnője is nagyon aranyos.
12. Nagy Moni (válaszként erre: 4. - Angyal 79)
2009. jan. 4. 12:53
És te hogy vagy megelégedve vele?
2009. jan. 4. 12:52

Német Gábor egy teljesen emberi és közvetlen doki.Bár mostanában sajna egyre több a betege de a régiekkel ugyanúgy foglalkozik mint az újakkal.Előtte én Szöllősi prof.-hoz jártam,aki kiirt laporoszkopiára,amit Német dr. csinált meg.Mikor visszamentem Szöllősihez meg se ismert....na ekkor elegem lett belőle.

Az első inszemináciomnál legnagyobb pechemre Német szabadságon volt,de erről előre szolt.Mészáros doktor csinálta meg,aki szintén teljesen normálisan állt hozzám,nem úgy hogy na ezt a beteget csak megkaptam.

10. edit-a (válaszként erre: 6. - Angyal 79)
2009. jan. 3. 22:41
Pál Attilának van egy kicsit morcos stílusa,vagy nem is tudom,de én nagyon bírom,lehet mosolyt csalni az arcára.:) S valahogy olyan a kisugárzása,hogy teljes mértékben megbízom benne.
2009. jan. 3. 21:42

Sziasztok !


Dr.Molnár G. Bélát szintén tudom ajánlani .

Szakmailag kimagasló tudása van,műtétileg is nagyon szépen dolgozik.Nekem 2 laparoscópos műtétet csinált és alig látszik.

8. meti61 (válaszként erre: 2. - Edit-a)
2009. jan. 3. 21:34
19éve Dr. pof. Pál Attilához járok.Nagyon rendes.
7. angyal 79 (válaszként erre: 5. - Erika691230)
2009. jan. 3. 21:33
hallottam már róla is.
6. angyal 79 (válaszként erre: 2. - Edit-a)
2009. jan. 3. 21:33
Nála is voltam már 2000 ben , amikor babát vártam.Hétvégén elment a baba és egy orvos sem volt hajlandó hozzám nyúlni őt edig nem lehetett elérni.Végül szombat este egy doki felvállalta hogy megcsinálja a kaparást mert addigra kiszakadt a petezsák a helyéről.Egyébként nem volt vele gondom, de Német Gárorral sokkal közvetlenebb kapcsolatot lehet kialakítani.Pál Attilát a sógornőm ajánlotta őt is rendbehozta.
2009. jan. 3. 21:32
Szia!Én Dr.Molnár.-G. Bélához járok,aki egy nemzetközileg is nagyon elismert,speciális tudásokkal rendelkező orvos.Olyan műtétet végzett rajtam egy éve laparoszkóposan,amit az egész országban Ő egyedül csinál,más mindenki vágott volna.kedves,közvetlen,barátságos,és mindenről részletesen tájékoztat.Nem sajnálja rád az időt.Én tiszta szívvel ajánlom bárkinek.
4. angyal 79 (válaszként erre: 3. - Nagy Moni)
2009. jan. 3. 21:29
Én is hozzá járok
2009. jan. 3. 21:14
Dr.Német Gáborhoz járok már 5 éve.Nagyon meg vagyok vele elégedve.
2009. jan. 3. 21:08
Dr.Pál Attilához járok,a Klinika fejéhez.Kolléganőm ajánlotta.Neki is,anyukájának is súlyos gondjai voltak,rendbe tette.Nővéremet is.Engem is ő műtött.
2009. jan. 3. 21:04
Szeretném a tapasztalatokat megismerni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook