Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászat fórum

Szegedi nőgyógyászat (beszélgetős fórum)


2021. júl. 23. 12:11
Csak azèrt írtam ezt a tapasztalotam ki ide hogy szóljak azoknak akiknek nincs kapàsból vagy 20 inkàbb 30 ezre hogy oda adja neki màrmint a Sikovanyec Jànosnak az inkàbb ne menjen mert nem fog foglalkozni vele. Èn a magànrendelèsèn voltam 16 ezret kèrt astam 17 ezret ennyim volt megbeszèltük megyek a klinikàra megcsinàlja a gyógykaparàst. Csak a pènzt nèzi nem orvos az ilyen. Adtam volna mèg pènzt neki ha azt làtom lelki ismeretes egy kicsit is de nem igy volt.
2021. júl. 23. 11:49
Èn a Sikovanyec Jànosról adnèk egy kis infót. A dr.jelzőt azt szàndèkosan nem írtam a neve elè...n Nemrègiben volt szerencsèm hozzà sajnos őt vàlasztottam fogadott orvosnak a gyógykaparàsomhoz. Aztàn reggel 7 től dèlutàn egyig vàrtam az 5 perces beavatkozàsra ètlen szomjan jó tudom az mèg nem a vilàgvège de van több is. Pl hogy mèg ott a nøi klinikàn görceim voltak utànna gyorsult a szívveresem èreztem megy fel a vèrnyomàsom ès a többi kb 6 màsik nő akik ugynerre a beavatkozàsra mentek nekik nem volt utànna ilyesmi. Na mindegy elfogadtam nekem van ès kèsz annyit tettek hogy az akkori ūgyeletes orvos Vince Enikőnek hívjàk azt hiszem ő gyors megnèzett ultrahangal olyan 2 mp alatt ràvàgta minden rendben pedig görcsöltem. Meg astak rà görcsoldót. Ennyi. Utànna a Sikovanyec egy szóval sem mondta menjek be hozzà a klinikàra majd ellenørzèsre azèrt mègiscsak megműtött, semmit sem mondott mivel jàr majd ez hogy a hormojaim teljesen felborulnal annyit a klinikàn mondtak hogy vèrezni fogok 2 hètig ami nekem egy hònapig tartott. Felhívtam egyszer a Sikovanyect hogy fàjdalmaim vannak azt mondta szedjek görcsoldót nem azt hogy jöjjön be maga szerencsètlen megnèzem jôl kapartam e ki a mèhe körül meg belül...semmilyen infót nem adott nekem erről azóta egy hónap vèrzès utàn mèg rosszabb mint volt a hormonzavar tetőfoka a hasam alja görcsöl össze vissza menstruàlok ez megy kèt hónapja ugy èrzem magam minden nap mint mieløtt megjön a havim borzalmas...egy baràtnőm kèrdeztem róla tud e infót erről hogy normàlis e azt mondta majd beàll de neki a huga klimaxolni kezdett gyógykaparàs utàn na pl ezt sem mondta a Sikovanyec hogy ez is megtörtènhet...mondjuk ez nem kis vàltozàs lenne egy nőnek. Ès mondezt ugy hogy èn pènzt adtam annak az alaknak mert sem orvost sem embert nem tudok rà mondani
2013. júl. 15. 15:12
A véleményetekre vagyok kíváncsi dr. Vincze Emőkével kapcsolatban (sztk-s rendelés).
2013. júl. 15. 15:12
Szeged nőgyógyászat sztk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook