Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szegedi hétvége.. fórum

Szegedi hétvége.. (beszélgetős fórum)

2011. okt. 23. 15:06

Ha kajálda, akkor Hóbiárt! Tök olcsón jóllakok!:D

Bár nincsenek is nagy igényeim egy-egy bent evéskor, kis burgonyás kocka, vagy főzelék. De azok tényleg nagyon jó árban vannak.

De ezt nem kirándulóknak mondom, hiszen ahhoz ez is menzás.:)

2011. okt. 23. 00:39
olcsó kajálda:kedvencem de csak egy magamban mert nagyon menzás:boszorkány étterem.
2011. okt. 23. 00:37
Mi az a gara ha szabad kérdeznem?
2011. okt. 23. 00:37
Nyugi nem nyomulok jut eszembe.Mert akkor sosem tudom hogy hol van az agara mérges vagyok ,hogy nem tudom.
2011. okt. 23. 00:35
gara????nos megbeszélünk egy időt és elmegyünk.Mert azt nem tudom hol van.Évekig nem volt most meg ,hogy hiányolom előkerül 1 db rockos szórakozóhely.
2011. okt. 23. 00:05

Az Árkád tényleg jó vásárolni, programnak meg a fűvészkert, állatkert, tiszapart, belváros.

Az Acapella a Kárász utcán tényleg kihagyhatatlan, rettentően finom dolgok vannak ott. Étteremből szerintem az Alabárdos visz mindent, bár tény, hogy ők azért nem adják ingyen a főztjüket. De rengeteg olcsó lehetőség is van a belvárosban enni.

Bébé: na és a gara? szerintem az elég rock-os hely?

2011. okt. 22. 23:09
Capella cukrászda ki ne hagyd.Tisza part.Vicc:anyám jelmondata-Kis fiam 200 ftos sör mert a Tisza ingyen folyik-MAGYARUL RAKPART.
2011. okt. 22. 23:08
Szeged:akkor Anna fürdő,Anna kút,Kárász utca,Kis virág nagy is,Dóm mindenképp,Aqua fürdő családdal...rengeteget tudnék mondani.Éjszakai élet gáz csak is köz gáz pincék vannak.Én Rocker vagyok és nincs ilyen szóraka hely sajna.Stb.tudnék mesélni egy két szép helyet még.....
2011. okt. 22. 22:57
nagyon szepen koszonom, hogy irtatok:-) koszonom a tippeket!mar elis mondtam a baratunknak hogy mitne hagyjon ki:-)
6. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 2. - 42af71f255)
2011. okt. 19. 13:40
Na,ezt én sem szeretem hogy Szegeden állandóan csinálnak valamit az utakon:)GPS-em totál megkattant mindig ha arra jártam...:D
2011. okt. 19. 13:26

* Nagyáruház. Innen nyílik amúgy az Aradi vértanúk tere is.

Amúgy a TIK is szép épület, emlékszem a reakcióra, amikor először megláttam. De én nem sokat jártam azelőtt olyan helyen, ahol láthattam volna hasonlót.:)

Egyébként a Vadaspark és a Füvészkert ilyenkor a legszebbek, nem?:)

Bár az sem egy nagy városnézés.

2011. okt. 19. 13:23

A Csontváry kiállítást is meg lehet nézni, ott legalább jó idő van...:) De tudom, hogy nem azért kirándul az ember.

Tényleg Dóm tér, a Kárász utca, a Gutenberg utca (Zsinagóga, és az ivó-kisfiús szobor, szerintem nagyon szép lett), Széchenyi tér, Dugonics tér. Utóbbin van a Nagxáruház, itt is vannak elit ruházatok is, és kevésbé azok. Én szeretem például az emeleten lévő jobb kéz felől levő üzletet, nem tudom, kínai-e (nem annak tűnik), de sok és jó árú holmijuk van.

A Dóm tér előtt van (vagy mögött, nem tudom, hogy helyes) az Aradi vértanúk tere. Onnan balra be lehet menni megnézni a Sárkányölő Szent György szobor egyik másolatát, és a térrel szemben ott a Hősök kapuja is.

Kicsit kusza lett, de azért remélem, érthető.:)

2011. okt. 18. 19:55

Ebben a hidegben....

A klasszikus ugyebár a Dóm tér meg a környéke, a Kárász utca. Nemrég nyílt az Árkád, de, hogy ide jönni ruhát venni... itt sem olcsóbb, innen is aki tud átjár Szabadkára a piacra vásárolni.


Étteremnek én a kedvencemet ajánlanám, az Öreg hídhoz címzett éttermet, hihetetlenül jól főznek és maga az étterem is nagyon szép.


Érdemes lehet még megnézni a Zsinagógát, a Múzeumot, sétálni a Tisza partján, de ez inkább a jó időben kellemes tevékenység.

2011. okt. 18. 19:52

Dóm, Kárász utca, Széchenyi tér környéke (múzeum, színház), Tisza-part


Mars tér környékén épült most az Árkád, azonkívül nem igazán van a kínain kívül jó ruhaüzlet.


És csak mondom, hogy most minden fel van dúrva Szegeden, mint egy nagy ásatás olyan az egész...:O Főleg a belváros..:S

2011. okt. 18. 19:46

Egyik ismerősöm szeretne Szegedre menni egy hétvégére a családjával, szeretném ha leirnátok mik azok a látnivalók amiket nem szabad kihagyni..

Vásárlásra is adjatok légyszi ötleteket, hogy hol érdemes jó minőségű, márkás ruhákat vásaárolni..köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook