Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szegedi esküvő fórum

Szegedi esküvő (beszélgetős fórum)


2017. jan. 25. 05:26
Azt elfelejtettem írni, hogy nem 40-50 fős lett végül hanem 70-80. :)
2017. jan. 25. 05:25
Szia! Mi végül a Fehértói Halászcsárdában tartottuk, ha újra kellene szerveznem akkor is oda szervezném, nagyon meg voltunk elégedve. Az esküvői ceremóniát is ott tartottuk, így nem kellett a násznépnek autókázni, és így menyasszonyi autóra sem volt szükség. Az ételek nagyon finomak voltak, a pincérek nem hanyagolták el a vendégeket, gyönyörű és tiszta a hely. Ajánlatot kell kérni, mert a menü és létszám függvényében változik az ár. Sok sikert és sok boldogságot! :)
2017. jan. 24. 20:47
Sziasztok! Mi most keresünk Szegeden és környékén lakodalomnak helyszínt. Kb 150 fős lesz. Tudnátok javasolni olyat, amivel elégedettek voltatok?
4. Annamari23 (válaszként erre: 2. - Laszti)
2015. jan. 3. 15:32

Tegnap voltunk a Pick éttermében, vagy legalább is a lépcsőházig eljutottunk... :)

A Borostyánban megjáratták már a család egy részét, így azt is kizártuk. Sikerült közben másik helyet találnunk, nem olyan olcsó, de mérlegeltünk és belefér a keretbe.

Köszönöm a segítséget! :)

3. Annamari23 (válaszként erre: 2. - Laszti)
2014. dec. 30. 19:35

Nagyon szépen köszönöm! :) Én még csak fél éve lakom itt, ezért is vagyok bajban a szervezéssel! Anyós jelöltem is említette a Pick éttermét, így azt már biztosan felkeresem! :)

Nagyon kedves vagy, hogy írtál!

2. Laszti (válaszként erre: 1. - Annamari23)
2014. dec. 30. 19:30

Szia gratulálok és sok boldogságot kivánok, bár nekem nem lesz esküvöm ,de 28 évig Szegeden laktam és évekig pincérként dolgoztam.

A Pick Szeged Éttermet meleg szivvel ajánlom, ott még segitenek a szervezésben is, ha esetleg segitségre lenne szükségetek,finom az étel és nem drága.

A Borostyán Birtokot szintén ajánlom, pláne már jùniusban, ban egy tó és ott házasságot is köthettek egyben!

Izgalmas készülödést! 😊

2014. dec. 30. 19:23

Sziasztok!

Van itt olyan aki szintén 2015-ben házasodik és szívesen beszélgetne ezzel kapcsolatban?

Megoszthatnánk mire figyeljünk oda, és minden egyéb hasznos dolgot.

Nekünk nem sok időnk van a szervezésre, júniusban lenne és még semmit sem intéztünk, most volt az eljegyzés. Tudtok esetleg éttermet vagy helyet ajánlani, ahol egy 40-50 fős lagzit lehetne tartani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook