Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegeden tud valaki ajánlani olyan kozmetikust, aki cukorgyantával jól dolgozik, ért hozzá? fórum

Szegeden tud valaki ajánlani olyan kozmetikust, aki cukorgyantával jól dolgozik, ért hozzá? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 2. 10:38
Mitől függ hogy jó-e vagy nem akkor ez a gyantázási módszer?
2012. febr. 2. 10:38
Én sima kozmetikust tudok, aki nagyon jó, de nem cukorgyantával dolgozik. Egyszer voltam cukorgyantáztatni de számomra az borzalmas volt. Kétszer annyi ideig nyúzták a bőröm, és 5ször végig kellett rajta menni, hogy kiszedje, grrr :S
2010. febr. 14. 23:40

Igen, az lesz az.

Van, ahol ezzel kezelt, ott megritkult a szőr.

Én csak ajánlani tudom!

Ha kérdezi, ki ajánlotta, írd meg nekem lécci!

2010. febr. 14. 22:58

Időközben megtaláltam :)

Dermal Professional Szépségszalon, ugye ez az?


Neked van tapasztalatod a cukorgyantával kapcsolatban? Én csak annyit hallottam, h nagyon kevés kozmetikus alkalmazza ezt az eljárást, és ezek közül sokan nem túl hatékonyan (spec technikája miatt). Ezért is próbálok ajánlás alapján kozmetikust találni.

3. Anthico (válaszként erre: 2. - Mayalina)
2010. febr. 14. 22:28
Köszi! Tudsz adni valami elérhetőséget? Kozmetika neve, címe, honlap, telefonszám, ahol el tudnám érni?
2010. febr. 14. 22:25

Hello

Én ismerek egyet.

Pekla Éva

2010. febr. 14. 22:17
Szegeden tud valaki ajánlani olyan kozmetikust, aki CUKORGYANTÁVAL jól dolgozik, ért hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook