Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegeden jó fodrászt keresek fórum

Szegeden jó fodrászt keresek (beszélgetős fórum)


2010. okt. 26. 07:50
Csányi Gyuri Bárka utca Cintia szalon istenien vág, szuperul festi a hajat.
2010. okt. 26. 00:46
köszi!!!
2010. okt. 26. 00:07

A Tesco mellett az emeletes aljaban van egy fodraszat. Nem tudom a cimet,de ha szembe nezel a Tescoval es jobbra indulsz a Plaza iranyaba,atmesz az uton es mar latod is a jobb kezed felol kiirva a hazon ,h Noi-Ferfi-gyermek fodraszat. Masik oldalan van a bejarat.

Oket ajanlom naon,Anya es lanya dolgoznak ott. Abszolut nem draga,edesek es ugyesek!

Hajra SZEGED!!! :P

5. 9834d42538 (válaszként erre: 4. - Arrival)
2010. okt. 25. 23:58
A Szivárvány utcában (Boldogasszony sgt. után az első sarok) Editet ajánlom, gyors, ügyes, lelkiismeretes.
2010. okt. 25. 23:45
Elég sürgősen keresnék egy jó, megbízható fodrászt Szegeden.
2010. okt. 25. 23:45
Tudtok jó fodrászt ajánlani Szegeden?
2. Marcsietta (válaszként erre: 1. - Baloghany)
2009. szept. 6. 23:56

Szia!

A Media Markt parkolójánál, a Gyöngyvirág utcai hosszú sorház utolsó garázsában dolgozik Baby. Nekem sok éven át kitűen vágta a hajamat, csak rövid frizurát tudok viselni, mert nagyon gyenge, vékony szálú a hajam, nincs tartása, viszont rengeteg "forgó" van benne. Nagyon sokáig kerestem én is olyan fodrászt, aki ezeket jól tudja kezelni, és az arcomhoz igazítja a frizurát. Szól, ha előnytelen formát választanék! Végtelenül kedves, nyíltszívű ember, és árai középkategóriába tartozók. Be kell jelentkezni, mert általában tele van a naplója, de ha bajban voltam, mindig talált köztes megoldást.

Vérzik érte a szívem, mert egy éve el kellett költöznünk, közel 200 km távolságra, így nem tudok továbbra is hozzá járni.

Ha érdekel, megadom a telefonszámát.

Sok sikert!

2009. szept. 6. 22:10

Sziasztok !


Tud nekem valaki ajánlani Szegeden olyan fodrászt, aki jól vág rövid hajat és az ára is elfogadható ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook