Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szegeden hol tudnak olyan egyedi tortát készíteni, amin egy focicsapat címere van? fórum

Szegeden hol tudnak olyan egyedi tortát készíteni, amin egy focicsapat címere van? (tudásbázis kérdés)


7. Shae
2014. máj. 7. 21:32
Köszönöm a segítséget mindenkinek! :)) Írtam a Nagy József Cukrászdának. Holnap talán be is nézek.
6. ibuska1990 (válaszként erre: 4. - NomNom)
2014. máj. 7. 20:57
Mindenféle formatortát megtudnak csinálni. Beütöd a googleba hogy kati cukrászda szeged, rengeteg képet meglehet nézni a tortákból.
2014. máj. 7. 20:54
4. NomNom (válaszként erre: 2. - Ibuska1990)
2014. máj. 7. 20:48
Óóó 5 éve lakom Szegeden és még kezdetben meg akartam keresni ezt a cukrászdát, de időközben kiment a fejemből! Most, hogy emlékeztettél, fel fogom keresni, köszönöm!:)
2014. máj. 7. 20:43

Szia!

Nekem a Nagy Cukrászdát dicséri mindenki!Azt mondják nem csak mutatós, de nagyon finom és jó minőségű sütiket csinálnak. Fb-n megtaláltam őket, nagyon szépek a tortáik! :)

2014. máj. 7. 20:43
Kati cukrászda, Popey mindent megtud csinálni:-)
1. Shae
2014. máj. 7. 20:01

Sziasztok! :)

Idén a párom születésnapjára szeretnék egy tortát készíttetni a kedvenc focicsapata címerével. De nem ilyen nyomtatott képeset. Azt szeretném, hogy marcipánból legyen rajta a címer. :) Ismertek olyan cukrászt, aki olyan profin csinál ilyeneket marcipánból, mintha "nyomtatnák"? :D Nagyon remélem, hogy érthetően fogalmaztam meg! :) És azt is tudtok segíteni!! :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook